بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: سوال در مورد مرخصی تحصیلی

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    tehran
    شغل , تخصص
    mohasell
    رشته تحصیلی
    ensani
    راه های ارتباطی

پیش فرض سوال در مورد مرخصی تحصیلی

slm... man y sooale mohem daram torokhoda rah namayim konid. man bozorgsalan dars mikhunaM vali motevalede 71 hastam. konkoor dadam payame noor hoghoghe semnaN ghabull shodam. aya mitonam sabte nam konam bad y nim sall tahsili morakhasi begiram ta pishamo ta dey mah pas konam o bad madrakesho bedam vase danesh ga?komak kooniiid nemitoonam dobare risk konamo 1 sall dige aghab biooftam

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsima19 نمایش پست ها
    slm... man y sooale mohem daram torokhoda rah namayim konid. man bozorgsalan dars mikhunaM vali motevalede 71 hastam. konkoor dadam payame noor hoghoghe semnaN ghabull shodam. aya mitonam sabte nam konam bad y nim sall tahsili morakhasi begiram ta pishamo ta dey mah pas konam o bad madrakesho bedam vase danesh ga?komak kooniiid nemitoonam dobare risk konamo 1 sall dige aghab biooftam
    با سلام
    دوست گرامی ابتداعا طبق قوانین باشگاه خواهشنا از این به بعد فارسی تابپ کنید تا بهتر و سریهتر پاسخگویی شود و همچنین نظم و ترتیب باشگاه برهم نخورد.
    اما در مورد سوالتون خدمتون باید بگم در پیام نور باید حداقل یک ترم گذرانده باشید تا بتوانید از مرخصی تحصیلی استفاده کنید.

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

با سلام

من امروز رفتم به دانشگاه گفتم که میخوام پشت کنکور بمونم واسه همین میخوام که هم ترم اول و هم دوم رو مرخصی بگیرم

گفتند که برو از سایت گلستان بجای انتخاب واحد،مرخصی بگیر!!!!!

میخواستم بپرسم که آیا میشه ترم اول و دوم رو مرخصی بگیرم؟

سوال دیگه ام اینکه برای مرخصی گرفتن در ترم دوم حتما باید ترم اول رو با نمره قبولی پاس کنم؟

منظورم اینه که اگه ترم اول رو مرخصی ندن بهم،میتونم انتخاب واحد کنم و سرکلاس ها نرم و مشروط بشم و ترم دوم رو هم مرخصی بگیرم؟

راستی من متولد 72 هستم و سال پیش هم پشت کنکور بودم با این وجود اگه من مرخصی بگیرم و بخوام پشت کنکور بمونم

از نظر سازمان نظام وظیفه مشکلی واسم پیش نمیاد؟

تورو خدا کمکم کنین

ممنونم

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط milad235 نمایش پست ها
    با سلام

من امروز رفتم به دانشگاه گفتم که میخوام پشت کنکور بمونم واسه همین میخوام که هم ترم اول و هم دوم رو مرخصی بگیرم

گفتند که برو از سایت گلستان بجای انتخاب واحد،مرخصی بگیر!!!!!

میخواستم بپرسم که آیا میشه ترم اول و دوم رو مرخصی بگیرم؟

سوال دیگه ام اینکه برای مرخصی گرفتن در ترم دوم حتما باید ترم اول رو با نمره قبولی پاس کنم؟

منظورم اینه که اگه ترم اول رو مرخصی ندن بهم،میتونم انتخاب واحد کنم و سرکلاس ها نرم و مشروط بشم و ترم دوم رو هم مرخصی بگیرم؟

راستی من متولد 72 هستم و سال پیش هم پشت کنکور بودم با این وجود اگه من مرخصی بگیرم و بخوام پشت کنکور بمونم

از نظر سازمان نظام وظیفه مشکلی واسم پیش نمیاد؟

تورو خدا کمکم کنین

ممنونم
    با سلام
    همانظور گفتم برای مرخصی گرفتن در پیام نور حداقل یک ترم باید گذرانده باشید تا بتونید مرخصی بگیرد و از نظر نمرات و معدل ترم هم حداقل باید نمرده قبولی را بگیرید و مشکل معافیت تحصیلی نخواهید نداشت

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور