بالا
 تعرفه تبلیغات

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا شما موافقید که نمره ی ردی در معدل کل تاثیر داده شود

رأی دهندگان
71. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • شدیدا مخالفم

68 95.77%
  • مخالفم

3 4.23%
  • موافقم

0 0%
  • برایم مهم نیست

0 0%

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 47

موضوع: اعتراض ما دانشجویان به تاثیر دادن نمره ردی در معدل کل

• 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    tehran
    شغل , تخصص
    dabir
    رشته تحصیلی
    sociology
    راه های ارتباطی

پیش فرض اعتراض ما دانشجویان به تاثیر دادن نمره ردی در معدل کل

قابل توجه ورودی های ۸۷:

با توجه به مصوبه ۹۷ شورای دانشگاه -۱۵/۷/۸۷-مقرر شد از ورودی های ۸۷ -نیمسال اول -اولین نمره ردی و آخرین نمره قبولی در معدل محاسبه گردد و کلیه نمرات مردودی بین این دو در اتمام تحصیلات در معدل کل محاسبه نگردد.-۳۰/۳/۸۸

اعتراض به این مصوبه:

آیا واقعا به نظر شما این انصاف است که نمره ی ردی یک دانشجو ولو یک نمره ی ردی در معدل کل او تاثیر منفی بگذارد و معدلش را کم کند؟

مگر نه اینکه یک دانشجو، بالاخره باید در تمامی دروس نمرات قبولی بگیرد تا بتواند فارغ التحصیل شود؛ پس چرا باید نمره ی ردی، معدل کل دانشجو را پایین بیاورد؟

آیا همین که یک دانشجو، پس از افتادن در یک درس، مجبور می شود شهریه ی آن را مجددا بپردازد و دوباره وقت برای پاس کردن آن بگذارد، تاوان کافی نیست؟ پس چه چیزی باعث شده تا آقایان در شورای دانشگاه پیام نور این تصمیم را بگیرند؟؟

مگر یکی دو سالی که نمرات ردی، دیگر در معدل کل محاسبه نمی شد، چه اشکالی پیش آمد که تصمیم گرفته شد نمره ی ردی اول باعث پایین آمدن معدل کل دانشجو شود؟

یادم میاید چند سال قبل (حدود 10 سال) پیش که من دانشجوی رشته زبان پیام نور بودم همین تاثیر نمره های ردی در معدل کل باعث تضعیف روز به روز درس من و خیلی از دانشجویان شد و باعث شد که از ادامه تحصیل انصراف بدهیم. هم مقدار زیادی از پولمان که بابت پرداخت شهریه با هزار سختی فراهم کرده بودیم هدر رفت و هم گرانبهاترین سالها از جوانیمان.

بنده که نتوانستم در دانشگاه پیام نور پس از پنج سال تحصیل مدرکی بگیرم، پا به دانشگاه آزاد گذاشتم و در آنجا در عرض مدت قانونی با معدل تقریبا نوزده فارغ التحصیل شدم.
    وقتی شنیدم که پیام نور سیستم تاثیر نمره های ردی را در معدل کل کنار گذاشته است با خوشحالی برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد مجددا وارد این دانشگاه شدم. با این امید که خب اگر هم حجم کتابها در پیام نور زیاد بود و نتوانستم نمره ی قبولی در یک درس بگیرم عیبی ندارد. ترم بعدش جبران می کنم. نمره ی ردی که محاسبه نمی شود. اما زهی خیال باطل!!!!!

درست در همان سال ورود ما شورای دانشگاه با تصویب مصوبه 97 آب پاکی را روی دست من و همه ی دانشجویان این دانشگاه ریخته است. به خدا اگر همان موقع ورود، می فهمیدم که چنین مصوبه ای تصویب شده است ثبت نام نمی کردم. اما تازه همین دیروز بود که این موضوع را فهمیدم.

خواهش مهم بنده از همه ی دانشجویان دانشگاه پیام نور:
    با توجه به ناعادلانه بودن این مصوبه و پیامد افت شدید تحصیلی دانشجویان و تضعیف روحیه ی آنان، از همه ی دانشجویان عزیز می خواهم که بیایید ( اعتراض خودمان را نسبت به این مصوبه اعلام کنیم)

پیشنهاد می کنم دانشجویان هر مرکز با نوشتن نامه های جمعی و تحویل آن به مسئولین دانشگاه مراتب اعتراض خود را به تاثیر نمره های ردی در معدل اعلام کنند.

ما دانشجویان دانشگاه پیام نور، با توجه به شرایط سخت تحصیل در این دانشگاه نسبت به بسیاری از دانشگاههای دیگر، خواستار حذف تاثیر نمره های ردی، حتی یک نمره ی ردی در معدل کل هستیم.

TAHA آواتار ها
    • 9,180
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    PNU-CLUB
    شغل , تخصص
    PNU-CLUB
    رشته تحصیلی
    PNU-CLUB
    راه های ارتباطی

سلام
    ممنون از دوست عزيز بابت اطلاع رساني خوب و كاملشون.
    نظره من گزيه ي يك هست و شديدا با اين مصوفه مخالفم ام

و بايد انصاف هم باشند و رعايت حال دانشجويان پيام نور بو بكنند ديگه!

yashar آواتار ها
    • 2,478

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته تالار تخصصی ( IT )
    محل تحصیل
    اردبیل
    شغل , تخصص
    مدیر شرکت پارسیان اردبیل
    رشته تحصیلی
    مهندسیIT
    راه های ارتباطی

تو ایران تحصیل تو پیام نور از همه ی دانشگاهها سختتره . هم از سراسری هم از آزاد ، علمی کاربردی و غیر انتفایی و... .دلیلش هم همین قانون های بی سر و تهشه!

MIN@MAN آواتار ها
    • 4,997

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته
    راه های ارتباطی

سلام
    منم با نظر دوستان كاملا موافق هستم و شديدا با اين قوانين مندراوردي مخالف هستم

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

باید این خبرو در سطح وسیع اعلام کنیم . شدیدا از عکس العمل نهاد های بیرونی و رسانه ها می ترسن

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    شیراز
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    حقوق
    راه های ارتباطی

این قانون رو از ترم دوم 87 گذاشتن . هرچی من توی سایتها فریاد زدم کسی نشنید. شما حالا فهمیدین؟
    خوب حالا دنبال یه راه حل بگردیم
    پیشنهاد بدین که چیکار کنیم
    به نظر شما شکایت به دیوان عدالت اداری چطوره؟ چون این آیین نامه بر خلاف قوانین اصلی هست به خاطر همین به خاطر تعارض آیین نامه داخلی با قوانین اصلی دانشگاه . اگر کسی پیگیری کنه میتونیم مصوبه رو اعتراض بگذاریم و منحل بشه
    نظرتون چیه؟

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

دیوان عدالت عدالی خوبه . ولی قبلش باید از دانشگاه های دیگه استعلام بگیریم ببینیم اونجاها چه جوریه

• 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    tehran
    شغل , تخصص
    dabir
    رشته تحصیلی
    sociology
    راه های ارتباطی

دوستان عزیز
    بعد از مشورت با چند تن از دوستان به راه حلی رسیدیم که قبل از اجرا، آن را با شما به مشورت میگذارم.

به پیشنهاد یکی از دوستان، از آنجا که بعید است مسئولان دانشگاه در فضای وب به جستجو راجع به دیدگاهها و اعتراضهای دانشجویان نسبت به مسائل دانشگاه بپردازند، بنابراین بهتر است یک متن اعتراضنامه دسته جمعی و مشترک نسبت به مصوبه 97 در یک وبلاگ قرار داده شود و همه ی دانشجویان معترض با مراجعه به آن وبلاگ که فقط شامل همین متن است و به همین منظور ساخته شده، از روی آن کپی بردارند و پس از پرینت گرفتن و درج نام و نام خانوادگی دانشجو و شماره دانشجو از طریق پست فقط به یک آدرس و نه آدرسهای مختلف، ارسال گردد. مطمئنا وقتی تعداد زیادی نامه کاغذی به دانشگاه برود ریاست محترم دانشگاه و اعضای هیئت امنا و سایر مسئولین نمی توانند نسبت به این موضوع بی تفاوت باشند.
    من شخصا با این پیشنهاد دوست عزیزم موافق هستم و آن را عملی ترین راه حل می دانم. الباقی بستگی به این موضوع دارد که دانشجویان معترض تا چه حد برای دیدگاه خود ارزش قائلند؟

• 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    tehran
    شغل , تخصص
    dabir
    رشته تحصیلی
    sociology
    راه های ارتباطی

چرا همه این مصوبه رو فراموش کردند؟

• 3,865

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی
    راه های ارتباطی

دوستان عزیز
    بعد از مشورت با چند تن از دوستان به راه حلی رسیدیم که قبل از اجرا، آن را با شما به مشورت میگذارم.

به پیشنهاد یکی از دوستان، از آنجا که بعید است مسئولان دانشگاه در فضای وب به جستجو راجع به دیدگاهها و اعتراضهای دانشجویان نسبت به مسائل دانشگاه بپردازند، بنابراین بهتر است یک متن اعتراضنامه دسته جمعی و مشترک نسبت به مصوبه 97 در یک وبلاگ قرار داده شود و همه ی دانشجویان معترض با مراجعه به آن وبلاگ که فقط شامل همین متن است و به همین منظور ساخته شده، از روی آن کپی بردارند و پس از پرینت گرفتن و درج نام و نام خانوادگی دانشجو و شماره دانشجو از طریق پست فقط به یک آدرس و نه آدرسهای مختلف، ارسال گردد. مطمئنا وقتی تعداد زیادی نامه کاغذی به دانشگاه برود ریاست محترم دانشگاه و اعضای هیئت امنا و سایر مسئولین نمی توانند نسبت به این موضوع بی تفاوت باشند.
    من شخصا با این پیشنهاد دوست عزیزم موافق هستم و آن را عملی ترین راه حل می دانم. الباقی بستگی به این موضوع دارد که دانشجویان معترض تا چه حد برای دیدگاه خود ارزش قائلند؟
    سلام.
    بنده موافقم.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع