بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 50

موضوع: پسران بعد از رابطه جنسی،با دوست دختر ازدواج نمی‌ کنند!

• 4

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    کرج
    راه های ارتباطی

من اصلا قبول ندارم همه یکی نیستن

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    کرمان
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    حقوق
    راه های ارتباطی

رابطه باید مشروع باشه تاهر اندازه غیر مشروعه با آئین ما سازگار نیست درنتیجه عاقبتش میشه همون جدائی

یکی مثل خودت
    • n/a

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh71 نمایش پست ها
    چون پسرا از روی هوس این کارو میکنن تجربه نشون داده همچین پسری با دختری که باهاش رابطه جنسی داشته ازدوام نمیکنه
    مثل اینکه خیلی دوست داری با دوست دخترت ازدواج کنی

یکی مثل خودت
    • n/a

نقل قول نوشته اصلی توسط شاپرک جون نمایش پست ها
    من اصلا قبول ندارم همه یکی نیستن

یکی مثل خودت
    • n/a

نقل قول نوشته اصلی توسط سونیا** نمایش پست ها
    وقتی نظر بچه هارو خوندم بنظرم جالب اومد

در جواب آقا رضا باید بگم درسته که این به اصل اون رابطه و شخصیت دو طرف بستگی داره که چطور رابطشونو پیش ببرن اما این وسط یه چیزی به اسم فرهنگ هست که همه ما خواه نا خواه در گیرشیم نه فقط تو کشور ما تو هر کشوری.دختر پسرای ایرانی تو کشور های دیگه رابطه متفاوتی دارن اما احساس نا پاکی یا رسوایی نمیکنن چون فرهنگی نیست که بخواد اونارو زمین بزنه .پس ما تو این جامعه باید سعی کنیم کاری نکنیم که آسیب جدی ببینیم این اتفاق شاید به مرور زمان اتفاق بیفته .مثلا نظر قدیمیا در مورد نامزدی چقدر با نسل جدید فرق داره ؟نظرتون چیه؟
    پس خدا چی میشه این وسط اگه همه از پشت بوم خودشون رو پرت کنن ،ما هم باید خودمون رو پرت کنیم؟؟؟
    فرهنگ نه بفرمایید حقیقت و از منظر حقیقت چی درسته و چی نه...پس همان باشیم که حقیقت گفت ولاغیر...
    یعنی اگه یه جوون ایرانی بره خارج از کشور میتونه مثل اونا رفتار کنه ،یعنی شما میگید اخلاق نسبی هستش و بسته به شرایط تغییر میکنه؟؟؟

یکی مثل خودت
    • n/a

نقل قول نوشته اصلی توسط akram 435 نمایش پست ها
    ببین فدات شم من خودم با دوست پسرم رابطه دارم این چند روز هم قراره بهم میرسیم من میگم رابطه با 1 نفر اما طرف ارزش داشته باشه
    فکر نمیکنم با شما ازدواج کنه و اگه با شما ازدواج کرد به زودی جدا میشید ،اون اصلا مرد زندگی نیست ،اگه ازدواج کنید براحتی بهتون خیانت میکنه ،در آینده نزدیک شاهد پیش بینی های من خواهید بود،امیذوام که دیگه این اشتباه رو تکرار نکنید
    موفق باشید

یکی مثل خودت
    • n/a

نقل قول نوشته اصلی توسط f/h**312 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    نظر همه شما متین اما در نظر من عشق واقعی بعد شناخت طرفین ایجاد میشه وبعد به دوست داشتن تبدیل میشه ،چرا فکر میکنین که تا دختر وپسر قبل ازدواج رابطه نداشته باشن برن تو زندگی عشقی بینشون به وجود نمیاد؟؟ اگه واقعا دختر و پسرها میخوان قبل اینکه ازدواج کنن باهم رابطه داشته باشن میتونن زیر نظر خانواده رابطه داشته.یا صیغه کنن اگه کسی حتی بعد دوستی ونیاز عاطفی به رابطه جنسی نیاز پیدا کرد حتی اگه خانواده ها هم نمیدونن میتونن به صورت شرعی این رابطه رو داشته باشن و خودشون برا محرمیت صیغه کنن و تو برگه ای بنویسن وامضا کنن که حداقل دختر مدرکی دال بر داشتن رابطه حلال داشته باشه...که برا خود دختر بهتره...و دوستان عزیز به اینکه اون سوی مرزهای ایران چگونه زندگی میکنن به خودشون مربوطه چون اونا فرهنگ و دینی جدای ما دارن البته ناگفته نماند بین همون ها هم ادم های معتقد به همون دینی که دارن پیدا میشن که تا اخر عمرشون به زنشون وفادارن ویه زندگی سالم را سپری میکنن....ارزش یه دختر خیلی بیشتر از این حرف هاست ....چرا نباید ارزش خودمون و حفظ کنیم و برا چی اصلا باید تو رابطه دوستی کار به اینجاها بکشه مگه مسلمان نیستیم مگه خدا یی که میپرستیمش برا این رابطه ها حد ومرز نذاشته چرا باید این حد و رد کنیم واقعا اگه رابطه سالم باشه چیزی از عشق کم میشه یا واقعا عشق به وجود نمیاد؟؟؟!!!!
    خیلی ها هستن که بعد یه خواستگاریه رسمی و تحقیق ازدواج کردن و بهم علاقهمند شدن و عشقشون به دوست داشتن تبدیل شده و واقعا از کنارهم بودن لذت میبرن ...همون طوری که تعدادی هم نتونستن و بعد کمی فراز ونشیب در زندگی از هم جدا شدن ...وکسایی که بعد داشتن چند سال رابطه دوستی که شاید به رابطه جنسی هم رسیده ازدواج کردن و زندگی خوبی دارن اما تعداد کسایی که به مقصد نرسیدن خیلی بیشتره عزیزان کلا تو ازدواج افراد با این رابطه ها زوجین نسبت به هم حساس تر ومشکوک تر میشوند...که خودش یه معضل در زندگیه...
    سلا دوست عزیز باید توجه داشته باشید که جایگاه شاهد عقد کجاست ، الان مردم به خاطر هزارتومن سر هم رو کلاه میزارن چه برسه تو این بحث های پیچیده ،راستی اگه آقا پسر بعد از برقراری رابطه جنسی کاغذ رو پاره کرد تکلیف چیه ؟؟؟ بقیه حرفاتون بد نیست

nerisious آواتار ها
    • 168

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    راه های ارتباطی

ازدواج به ادم ارامش میده ولی از راه درستش یعنی همونطور که ازدواج و پیش و روی یه مسلمون گذاشتن راهشم گذاشتن پس چرا...

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    مدیر کل تالار فنی و مهندسی
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

عمرا اگه اون پسر 1 لحظه بهت اعتماد داشته باشه
    آخه دیوانست مگه بیادتورو بگیره که راحت به خونواده ی 20 سالت خیانت کردی و دروغ گفتی چه برسه به نامزد 2 روزت که مطمئنم اگه یکی بهتر پیدا کنی راحت باهاش رابطه برقرار میکنی

اطلسATLAS ( از القاب حضرت عباس به معنی بسیار شجاع )

زیباممقانی آواتار ها
    • 34
    کاربر باشگاه

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

من همه نظراییکه دادین خوندم با همشون با کمی اختلاف سلیقه موافقم
    اولش یه سوال دار اینکه یه رابطه جنسی توی دوستی های الامون کی اتفاق می افته؟یکی بهم گفته یه رابطه وقتی اتفاق می افته که طرف مقبلتو دوس داشته باشی وگرنه نمیشه رابطه ای بوج بیا اینکه وجود یه رابطه جنسی خوبه یا بد نمیشه بطورمطلق گفت اینکه گفتین بهتره روابط مربوط به س... بعد ازدواج بهتره وثوابم داره پس چرا اقایون متاهل روابط ازاد دارن؟همون ازدواجی که شما میگفتید یا یه رابطه قانونی که اقا پسر داره چرا بازم میره سراغ روابط ازاد؟رو حساب حرفای شما الان باباهای ما باید با مادرامون نباشن چون کتابشونو هزار بار ورق زدن ما خیلی وقتا تو گفتن خیلی حرفا مهارت خیلی خوبی داریم طوری که میشه دست استادامونو از پشت ببندیم ولی وقتی پای عمل بیاد وسط میشه همون قصه قدیمی که اعتماد ندارم شما رو به خیر رو ما رو به سلامت پس تو هر رابطه ای نوع روابط فرق داره ونمیشه اونو به تموم رابطه ها نسبت بدیم ولی نظرم اینکه تو این دوره زمونه بعد یه رابطه تموم میکنن میگن شرمنده

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345

برچسب برای این موضوع