به گزارش خبرنگار مهر، مجید رحیمی‌زاده عصر امروز پس از پیروزی مقابل هپکوی اراک در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به شرایط این مسابقه اظهار داشت: تیم هپکو یکی از تیم‌های باسابقه لیگ برتر به شمار می‌رود که بازیکنان بسیار بزرگی را در ترکیب خود دارد.
وی افزود: بازیکنان هپکو امروز عملکرد خوبی مقابل سپاهان از خود نشان دادند اما در نهایت این تیم ما بود که توانست پیروز مسابقه شود و امتیاز بازی را کسب کند.
سرمربی تیم هندبال سپاهان اصفهان بیان داشت: ما توانستیم در این مسابقه عملکرد خوبی به نمایش بگذاریم و پیروزی مسابقه را ازآن خود کنیم.
وی با بیان اینکه اراک بعد از اصفهان یکی از شهرهای موفق در رشته بسکتبال به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: باید بگویم که سطح هندبال اراک پیشرفت بسیاری داشته و اکنون بازیکنان بسیار خوبی در هپکو بازی می‌کنند.
رحیمی‌زاده با بیان اینکه خودباوری، دلیل اصلی پیروزی سپاهان بود، ادامه داد: خودباوری، دلیل اصلی پیروزی سپاهان بود و خوشحال هستم که بازیکنان من به خودباوری لازم در این زمینه رسیده‌اند.
وی اضافه کرد: خوشحال هستم که در این مسابقه با استفاده از شرایط میزبانی، پیروزی را کسب کرده و توانستیم دو امتیاز حساس را ازآن خود کنیم.