بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: تاریخ دقیق ثبت نام کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام نور

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    مدیر کل تالار فنی و مهندسی
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    564

توجه تاریخ دقیق ثبت نام کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام نور

دفترچه ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور پنجشنبه منتشر می شود

از این به بعد دانشگاه پیام نور آزمون فراگیر مقطع کارشناسی را برگزار نمی کند و پذیرش در مقطع کارشناسی پیام نور به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد. (منظور از سوابق تحصیلی نمرات امتحانات نهایی دیپلم و یا معدل دیپلم است)
    بر همین اساس دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور پنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد.
    متقاضیان و علاقمندان به شرکت در مقطع کارشناسی بدون کنکور پیام نور از ۱۷مرداد تا ۲۲ مرداد ۹۲ فرصت دارند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
    همچنین
    ثبت نام و انتشار دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر در مهرماه ۹۲ صورت خواهد گرفت

اطلسATLAS ( از القاب حضرت عباس به معنی بسیار شجاع )

PMS1 آواتار ها
    • 11

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام و خسته نباشید
    دفترچه رو دانلود کردم چنتا سوال برام پیش اومد که با تعطیلی دانشگاه فقط شما میتونید کمک بزرگی کنید.
    اول اینکه من دانشجوی پیام نور هستم ورودی 87 (معافیت تحصیلی) با توجه به مشکلاتی که پیش اومد و مهمانی ندادن دانشگاه و سختی رفت و آمد میخوام این ثبت نام رو شرکت کنم و در صورت قبولی در همین رشته ای که دارم میخونم از دانشگاه قبلی انصراف بدم و دروسی رو که پاس کردم رو تطبیق بدم و به شهر خودم و با رشته قدیمیم بگردم
    دفترچه رو خوندم بازم توش ابهاماتی بود میشه گفت هنوز برخی مطالبش قدیمی بود مثل اینکه گفته بود سنوات کارشناسی 6 می باشد در صورتی که دیگه 5 نیم سال شده! حالا با توجه با لینک سایت نظام وظیفه برای دانشجویان انصرافی که اینم لینکش هست
    MHCIP Portal - اخبار
    من میتونم انصراف بدم چون سنوات دارم و میتونم تا یک سال در آزمون شرکت کنم.
    حالا قرار شد اول ثبت نام کنم و در صورت قبولی بعدا انصراف بدم
    سوالی که پیش میاد اینه که بند 23 نوشته دانشجوی انصرافی هستید!!! من باید تیک بزنم یا نه
    سوال بعدی در مورد کد نظام وظیفه ست با این وضعیت من که دانشجو هستم و هنوز انصراف ندادم کدام کد را انتخاب کنم؟ فکر کنم مشمول کد 4 بشم. درسته؟
    سوال بعدی اینکه یه جایی تو دفترچه نوشته که در صورت انصراف از رشته قبلی نمیتونید در همان رشته دوباره شرکت کنید!!! فکر کنم من اشتباه متوجه شدم.
    سوال بعدی اینکه بند 32 رو دوره پیش دانشگهی رو تیک بزنم؟
    سوال آخر اینکه فرم شماره 2 را باید کی پر کنم بعد قبولی
    یا قبل جواب باید کاراشو انجام بدم و نیازی به پر کردن فرم شماره 1 نیست (فرم انصراف)
    شرمنده به خدا کسی نیست راهنماییم کنه دانشگاهم که تعطیله...یه دنیا ممنون میشم وقت بذارید جوابشو بدین که سردرگمم... خدا خیرتون بده
    تشکــــــــــــر

لینک دفترچه
    http://92.242.195.142/NOETDownload/D...er.ashx?id=403