بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: کمک اظطراری

mohamadrezai آواتار ها
    • 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

Icon140 کمک اظطراری

با سلام دوستان
    من رشته کشاورزی هستم متاسفانه به دلیل اشنا نبودن با سوالات پیام نور فعلا 2بار متوالی مشروط شدم البته استادانم هم در این کار دخیل بودند به فرض مسائل نمره میان ترم بالای 4.05 بهم ندادن منم میرفتم اونجا 9 میگرفتم به هر حال نمره کم میشد خیلی نگرانم از این وضع تحصیلی لطفا کمکم کنید
    اینجا که ما هستیم هیچکس کمک نمیکنه مخصوصا استاد ریاضی که دوست داره هم رد بشن
    در کل شیوه درست خواندن در پیام نور را بهم بگید
    با تشکر

bahman2000 آواتار ها
    • 30

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تبریز
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(نرم افزار)
    راه های ارتباطی

پیش فرض پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadrezai نمایش پست ها
    با سلام دوستان من رشته کشاورزی هستم متاسفانه به دلیل اشنا نبودن با سوالات پیام نور فعلا 2بار متوالی مشروط شدم البته استادانم هم در این کار دخیل بودند به فرض مسائل نمره میان ترم بالای 4.05 بهم ندادن منم میرفتم اونجا 9 میگرفتم به هر حال نمره کم میشد خیلی نگرانم از این وضع تحصیلی لطفا کمکم کنید اینجا که ما هستیم هیچکس کمک نمیکنه مخصوصا استاد ریاضی که دوست داره هم رد بشن در کل شیوه درست خواندن در پیام نور را بهم بگید با تشکر
    دوست عزیز دانشگاه پیام نور نسبت به دانشگاه های دیگر تفاوت های زیادی دارد چه از لحاظ نحوه ی خواندن درس و چه از لحاظ نمره گرفتن و ... دانشگاه پیام نور کلا کتاب محور بوده و این دانشجو را ملزم می سازد که خود دنبال منابع درسی رفته و اقدام به خواندن درس مربوطه کند و حجم مطالبی که یک دانشجو در ترم مربوطه باید بخواند بسیار زیاد بوده و البته منظور از زیاد بودن مطالب چرت وپرت بودن مطالب نمی باشد بلکه کلی و همه جانبه بودن در تالیف کتاب های این دانشگاه مورد توجه قرار می گیرد و دانشجو از هر سطحی که باشد می تواند خود اقدام به خواندن مطالب کتاب کند.البته این جامع بودن کتاب ها باعث زیاد شدن حجم کتاب ها بوده و مشکلاتی را برای دانشجو به وجود می آورد که از قبیل کمی وقت و نرسیدن به تموم کردن کل کتاب و سختی هایی که باید خود دانش+جو نه دانش+آموز در بدست اوردن دانش بکشد.اما در دانشگاه های دیگر این روال وجود ندارد که خواندن کثیری از مطالب به خود دانشجو سپرده شود و در این دانشگاه ها شبیه مدرسه (منظور نقش بسیار زیاد استاد)به دانشجو ها تدریس می شود . دوست عزیز در کل برای اینکه در دانشگاه پیام نور موفق باشید بایستی به خودتان عادت بدهید که خود اقدام به خواندن درس کنید و از استاد یا هر چیز دیگه ای قطع امید کنید.همانطور که در بالا گفته شد خوشبختانه کتاب های پیام نور طوری تالیف می شوند که بدون نیاز به استاد دانشجو می تواند باهر سطحی شروع کند به درس خواندن. اما نحوه ی تقسیم نمره در دانشگاه پیام نور: 6 نمره --> میان ترم (که در کثیری از درس ها به جز در درس های عملی این روال وجود دارد و اختیاری است) در صورت تستی بودن سوالات: 14 نمره--> سوالات تستی در صورت تستی تشریحی بودن : 7 نمره-->تستی 7 نمره-->تشریحی و در نهایت با توجه به اختیاری بودن میان ترم یک بار نمره ی نهایی با وجود میان ترم و بار دیگر با عدم وجود میان ترم محاسبه و نمره نهایی دانشجو ماکسیمم این دو نمره ی محاسبه شده خواهد بود. به امید سربلندی و فتح قله های موفقیت.

برچسب برای این موضوع