در پی انتشار این خبر : رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران، مبلغ عیدانه دولت و مجلس به 60 میلیون ایرانی را 70 هزار تومان به ازای هر نفر و اقشار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را 90 هزار تومان اعلام کرد، بینندگان سایت منتشر کننده این خبر نظرات جالب و حقیقی رو گفتند با این شرح:

1-من که می وم با این مبلغ یک خانه برای خودم می خرم و یک ماشین بقیش را هم سهام یا سکه می خرم و باقیت عمر را در خوشی خواهم گذراند. با تشکر

2-این همه مایه داری بازم نمیری سفر!؟

3-آقا سفر خارجی چی میری؟؟

4-نه بابا . باید بری سرمایه گذاری کنی .... هدرش ندیا

5-تمام مشکلاتمون حل شد و حلا دیگه میتونیم با دلار 4000 تومنی و تورم 60 درصدی مقابله کنیم!!

6-بابا مردیم از این همه خوشی

7-حالا چطور باید این همه پولو خرج کنیم ، خدا!!

8-خوبه نفری 20 دلار. نفري 17.5 دلار ميشه. خيلي ثروتمند ميشيم

9-پول 2 كيلو آجيل...آجيل مخلوط كيلويي 36000 تومان...

10-دست دولت ومجلس دردنکنه حالاکه قراره بریم به خوستگاری برای پسرم باخیال راحت ودست پر میریم ، دیگه نگران خرید عروسی وگرفتن جشن عروسی و......نیستم واقعا مشکلاتمون حل شد

11-سه نفریم میشه 210هزار تومان
خوب بسه دیگه هم قسطهامو میدم برای خانوادم لباس شب عید میگیرم اضافه هم میمونه میریم مسافرت

12-چه جوری از بانک تا خونه بیارمش!!!!!!

13-واي خداي من !
دارم خواب مي بينم؟
من كه با 70 هزار تومن براي آينده بچه هام سرمايه گذاري مي كنم.

14-به دلار پرداخت ميشه يا به ريال ؟!

15-پول افزایش چند روز اخیر یک جفت لنت ترمز هم نیست!!! یادمه گفته بودند که میخواهند فشار اقتصادی چند ماهه اخیر را جبببببببببببببببببببببببب بببران کنند!!!!

16-بايد كلي وقت بگذاريم وبرنامه ريزي كنيم كه چه جوري اين پول خرج كنيم !!!!

17-يعنى اختلاف بين فقير و غنى 20 هزار تومته؟

18-من همشو پس انداز می کنم برای آینده، شاید هم باهاش خونه خریدم یا پراید . اینقدر حق انتخاب دارم که نمی دونم با این پول چکار کنم

19-اقا چی میگی 70 تومن وای چقدر زیاد جان تو الان با این پول من چیکار کتم هنوز پول یارانه های که دادین خرج نشده بیخیال شید.

20-یه شلوار مردانه پارچه ای ساده و ارزان قیمت 45 هزار تومان و پیراهن 25000 تومان خانمم چی؟؟؟

21-مردم ايران رو روز به روز فقير تر ميكنين بعد هم به خودتون مي باليد 70 تومان پول ميديم اينو به بچه هم بديد قعر ميكنه چه بوديم و چه شديم اگه پول نفت نبود كه وضع ما از سومالي هم بدتر بود