به نظرم کتاب دکتر امیری خیلی خلاصه توضیح داده و این می تونه خیلی خیلی کمک بکنه و از ترس اسم کنترل کیفیت بکاهه!!! و بعد از خوندن این کتاب همین قسمتهایی که در کتاب دکتر امیری اشاره شده است رو از منبع اصلی کتاب مونتگومری بخونید. پیشنهاد بهتر هم اینه که کتاب آقای شیری که تحت نظارت دکتر نورالسناء نوشته شده رو بخونید ( مدرسان شریف). البته این کتاب در دست چاپ هست اما با توجه به شناختی که از آقای شیری دارم کتاب خوبی خواهد شد. این که تحت نظارت دکتر نورالسناء هم هست که دیگه عالیه. یه پیشنهاد دیگه هم دارم و اون اینه که اگه وقت می کنید حتما تمام تمرینهای کتاب مونتگومری رو حل کنید( حل تمرین کتاب موجود است) . به نظرم این درس رو از پاییز شروع کنید. به این علت که پیش نیاز اصلی این درس، آمار هست و تو تابستون باید ابتدا آمار رو خوب بخونید و در این صورت به راحتی با کنترل کیفیت مواجه خواهید شد. بعد از اینکار اگه بتونید یه نگاه به کتاب دکتر نقندریان هم بندازید عالیه ( شرمنده که تعداد منابع زیاد شد اما ۳ سوال در کنکور ۹۱ از کتاب دکتر نقندریان اومد. متاسفانه برای دروس تخصصی نمی شه اظهار نظر دقیقی انجام داد. چون هنوز جا واسه تست طرح کردن زیاده). اگه هر فصلی رو مشکل داشتین می تونید از کتاب دکتر سقایی هم کمک بگیرید… یکی دیگر از پیشنهاد های من اینه که از آنجایی که برای درسهای جدید تست خیلی کم وجود داره، یه کار خوب اینه که تستهای آزمونهای آزمایشی موسسات( بینش-پارسه- پژوهش-مدرسان شریف-سنجش تکمیلی) که سال قبل آزمون آزمایشی برگزار کردند رو جور کنید و حل کنید. خیلی بهتون کمک می کنه. و سوالهای آزمونهای آزمایشی امسال این موسسات رو هم حل کنید. شاید همه این سوالها، سوالهای با کیفیتی نباشن اما به هر جهت چون چند تا تست هم از این دروس حل می کنید یه خورده آرامش بخشه.
سوالات خود را بپرسید