بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15

موضوع: قوانین و ضوابط و شرایط انصراف از تحصيل در دانشگاه پيام نور

arezoo2266 آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام خسته نباشید.من1 هفته پیش ثبتنام کردم الان میخوام انصراف بدم.شهریه ثابت باید بدم؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo2266 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.من1 هفته پیش ثبتنام کردم الان میخوام انصراف بدم.شهریه ثابت باید بدم؟
    با سلام
    خیر تا زمان حذف و اضافه فرصت دارید اقدام کنید

روزگا خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط Arioman نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید ...

من دانشجوی ورودی 88 بودم و به دلیل مشکلات کاری نتونستم درست پاس کنم و تصمیم گرفتم به خاطر پایین بودن نمرات و 2 ترم مشروطی دوباره در همون رشته امتحان بدم و در ورودی بهمن 1391 قبول شدم و الان مراحل مقدماتی ثبت نام رو انجام دادم ...

حالا میخوام از ورودی 88 خودم که ترم پیش رو برای اطمینان مرخصی تحصیلی رد کرده بودم انصراف بدم ...

آیا از طریق سیستم گلستان امکان پذیره و اگه نیست فکر میکنید چقدر فرصت دارم برای مراجعه حضوری اقدام کنم ؟!؟

سوال دومم اینه که آیا میتونم یکسری درس ها رو که در ورودی قبلی خودم در همین رشته و همین دانشگاه پاس کرده بودم معادل سازی کنم و نخوام دوباره پاس کنم ؟!

ممنون
    در مورد انصرافی هم تا زمان حذف و اضافه فرصت دارید و باید حضوری بروید برای این کا
    و دروس عمومی هم می تونه از دوره قبل با دوره جدید تطبیق بدید و باید درخواست تطبیق هم بدهید در این زمینه

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

sina_shz آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام به همه اساتید
    راستش من تو ی شرایط نسبتا پیچیده گیر افتادم که نمیدونم چیکار کنم پس لطفا منو راهنمایی کنید
    راستش من پارسال بعد از دبیرستان مستقیم رفتم دانشگاه پیام نور و مجبور شدم برای ثبتنام کردن از معافیت تحصیلی استفاده کنم در صورتی که اگه 1 سال هم پشت کمکور میموندم مشکلی برای سربازی نداشتم
    ترم اول رو رفتم و ترم دوم مرخصی گرفتم و ترم تابستون هم نگرفتم
    حالا با توجه به رتبه کنکورم میدونم که داشگاه بهتری قبول میشم و همینطور متوجه شدم میتونم معافیت پزشکی بگیرم با مدرک دیپلم و شرط استفاده از معافیت پزشکی اینه که در حال تحصیل نباشم بخاطر همین شنبه رفتم انصراف دادم که گفت 1 ماه دیگه نامه انصرافت رو بهت میدیم که باتوجه به زمان باقی مونده تا مهر باید قید معافیتم رو بزنم
    حالا من میخوام بدونم راهی داره که زودتر نامه انصرافیم رو بگیرم تا بتونم برای معافیت اقدام کنم یا میتونم همین الان اقدام کنم ؟
    و اینکه من انصراف دادم مشکلی پیش نمیاد برام بخوام بعد از اعلام نتایج داشگاه ثبتنام کنم ؟
    و اخرین سوالم اینکه من نامه انصرافم رو گرفتم بردم نظام وظیفه و پلیس +10 برای معافیت پزشکیم اقدام کردم بعد که داشگاه خواستم ثبتنام کنم وسط کارای معافیتم اون وقت چی میشه ؟

milad_2014 آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

توجه درخواست کمک فوری :انصراف از پیام نور بدون حضور دانشجو

سلام دوستان من دانشجوی سال سوم پیام نورم و قصد انصراف از دانشگاه رو داشتم اما به علت یه بیماری که دارم نمی تونم حضوری به دانشگاه مراجعه کنم و درخواست انصراف بدم آیا امکانش هست که به یک وکیل وکالت بدم تا به جای من این کار رو انجام دهد؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع