آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
روانشناسی لباس...
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: روانشناسی لباس...

1. Top | #1

شماره عضویت
    84791
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.07
    پست های وبلاگ
    8

Icon19 روانشناسی لباس...

استاد زانیس
    روانشناسی لباس

لباس های تنگ: افرادی که لباس های تنگ میپوشند عموما افرادی مغرور و زود رنج اند. همچنین افرادی بسیار جذاب هستند.افرادی شایسته و معقول اند.
    لباس های گشاد: افرادی که لباس های گشاد میپوشند افرادی بخشنده هستند به هیچ وجه حسود نبوده و دوستان زیادی دارند. فداکار و صادق نیز هستند.
    لباس های تیره: افرادی که لباس های تیره میپوشند عموما افرادی خودخواه بود و بسیار خونسرد هستند به ندرت عصبانی می شوند و و سلیقه ی خوبی در انتخاب لباس دارند.
    لباس های روشن: افرادی که لباس های روشن میپوشند افرادی فداکار و صادق هستند. افرادی مهربان و شوخ طبع هستند عاشق صلح و صفا و ارامش اند
    سبز
    انتخاب رنگ سبز برای لباس معمولا نشان دهنده آن است که صاحبان آن ,شخصیتی قوی واراده ای بالا دارند .در تصمیم گیری ها خیلی محکم عمل کرده وتا حدی خود رای ومغرورند .این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند ودر کمک به دیگران پیشقدم می شوند.
    آبی
    اکثر آبی پوشها دارای نگاهی عمیق بوده وشخصیتی حساس وشفاف دارند .این افراد به راحتی فکر ونظر خود را به دیگران منتقل می کنند وبه همین نسبت شجاعت وجرات ویژه ای هم از خودشان نشان می دهند . آنها زندگی را زیبا دیده وبیشترین تلاش را برای استفاده بهینه از آن می کنند.
    مشکی
    بیشتر اوقات انتخاب رنگ مشکی نشان دهنده آن است که این افراد انسانهایی رویایی هستند که در فضایی شاعرانه ز ندگی می کنندودر عین حال بسیار دست ودلبازند وتلاش میکنند با هر آنچه دارند به کمک دیگران رفته وگرهی از مشکلات آنها باز کنند.آنها بسیار اجتماعی ظریف وساده پسند هستند.
    قهوه ای
    این افراد سمبل مهربانی ومحبت هستند.برخی روان شناسان می گویند رنگ قهوه ای هر چه تیره تر باشد مهر ومحبت صاحبش بیشتر است.این افراد بسیار خونسردند وتقریبا هر چه را می خواهند به راحتی تصاحب می کنندآنها دربدترین شرایط می توانند بهترین تصمیم ها را اتخاذ کنند.
    خاکستری
    انتخاب رنگ خاکستری نشان دهنده این نکته است که این افراد معمولا شخصییتی آرام وبا اعتماد به نفس دارند .هر چند روانشناسان میگویند افرادی که دل در گرو رنگ خاکستری دارند , دو دسته هستند : یا از شخصیتی عصبی وانقلابی دارند وهمیشه به دنبادل آرامش
    می گردند . آنها در مجموع انسانهایی سر سخت وسنگین دل هستند .اگه به قلب آنها نفوذ کردی برای همیشه در دلشان جای خواهی داشت.
    سفید
    افرادی که لباسهای سفید را دوست دارند انسانهای خوش قلبی هستند وهمیشه به دنبال دوست می گرند.این افراد معمولا از کودکی روی پای خود بزرگ شده ودوست ندارند به دیگران تکیه کنند . در موقعیت های کاری , همیشه در حال ساختن نردبانی برای بالا رفتن از آن هستند , چرا که معتقدند از هر فرصتی باید استفاده کرد.
    رنگهای روشن
    انتخاب این نوع رنگها ,نشان دهنده این است که این افراد بشدت سر شار از انرژی مثبت بوده وعشق و بالندگی را به اطراف خود پخش میکنند . دیدار با این افراد ,اگر چه ممکن است همیشه خوشایند نباشد,اما بازگیری انرژی مثبت وسازنده از آنها می تواند بقیه روز را برای شما زیباتر ,دلچسب تر وقابل تحمل تر سازد.

منبع:
    tebyan.net
    ویرایش توسط alamatesoall : 08-08-2012 در ساعت 05:50 PM دلیل: همسان سازی آیکن

2. Top | #2

شماره عضویت
    95204
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.04
    محل تحصیل
    ملایر
    شغل و حرفه
    ...
    رشته تحصیلی

من که از اکثر رنگها استفاده میکنم تکلیف چیه!!!
    پایان...

3. Top | #3

شماره عضویت
    84791
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.07
    پست های وبلاگ
    8

قضیه ی آدمای دمدمی مزاج رو شنیدی؟ همون...

4. Top | #4

شماره عضویت
    4919
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.23
    محل تحصیل
    یادش بخیر ...!
    پست های وبلاگ
    2

من بیشتر رنگای تیره رو ترجیح می دم ولی خودخواه نیستم!

ولی خونسرد هستم و خیلی کم عصبانی می شم و اخری رو که دیگه حتما!!! سسسسسسسسلیقه
    ♥در ﺑﮯ کراﻧﮧ زندﮔﮯ،جاﮰ ﮐﮧمن هستم ، ﮬﻤﮧ چیز کامل، ﺑﮯ نقص و عاﻟﮯ است و با این ﮬﻤﮧ، زند ﮔﮯ همواره در تغییر است ♥

5. Top | #5

شماره عضویت
    4919
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.23
    محل تحصیل
    یادش بخیر ...!
    پست های وبلاگ
    2

خوب این الان چی بود و چی شد..؟!
    ♥در ﺑﮯ کراﻧﮧ زندﮔﮯ،جاﮰ ﮐﮧمن هستم ، ﮬﻤﮧ چیز کامل، ﺑﮯ نقص و عاﻟﮯ است و با این ﮬﻤﮧ، زند ﮔﮯ همواره در تغییر است ♥

6. Top | #6

شماره عضویت
    84791
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.07
    پست های وبلاگ
    8

ویرایش پست امروز قاطی کرده ، خذفش کردم
    ویرایش توسط ستاره ی سهیل 10 : 05-19-2011 در ساعت 03:27 PM

7. Top | #7

شماره عضویت
    107609
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.02

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره ی سهیل 10 نمایش پست ها
    ویرایش پست امروز قاطی کرده ، خذفش کردم

حال قضیه چی بود؟ مردیم از فضولی!

8. Top | #8

شماره عضویت
    198976
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.03
    محل تحصیل
    میانه
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    پست های وبلاگ
    10

من لباسای تیره میپوشم ولی خونسردوخودخواه نیستم اما زود عصبانی میشم کاملا برعکس رنگ تیره شدکه

9. Top | #9

شماره عضویت
    138789
    عنوان کاربر
    سرپرست بخش شیمی و عکس
    میانگین پست در روز
    0.71
    پست های وبلاگ
    220

لباس های تنگ
    : افرادی که لباس های تنگ میپوشند عموما افرادی مغرور و زود رنج اند. همچنین افرادی بسیار جذاب هستند.افرادی شایسته و معقول اند.

شاید برای آمدنت دیر کرده‌ای وقتی نگاه آینه را پیر کرده‌ای دیری است آسمان مرا شب گرفته است خورشید من، برای چه تأخیر کرده‌ای؟

http://www.pnu-club.com/pnu.thread73083.html