آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
کرش هم سر کارمان گذاشت
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: کرش هم سر کارمان گذاشت

1. Top | #1

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    کنترل باشگاه و سرپرست ارشد تالار ورزش و علم وهنر و زبان انگلیسی
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

filish کرش هم سر کارمان گذاشت

استاد زانیس
    در حالی که تمام صحبت ها انجام شده بود و ما به توافقات کلی با این مربی پرتغالی رسیده بودیم ایشان ساعاتی پیش ایمیلی برای ما فرستاد و ضمن عذر خواهی عنوان کرد که به دلیل مشکلات خانوادگی نمی تواند هدایت تیم ملی ایران را بر عهده بگیرد....
    کارلوس کئیروش مربی پرتغالی که گزینه اصلی مربیگری تیم ملی ایران بود، امشب از آمدن به ایران منصرف شد و بدین ترتیب فدراسیون فوتبال باید به دنبال مربی دیگری باشد.
    علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال امشب اعلام کرد که کئیروش در ایمیلی به ترابیان اعلام کرده است که به دلیل مشکلات خانوادگی نمی تواند هدایت تیم ملی ایران را بر عهده بگیرد و بدین ترتیب فدراسیون فوتبال باید به دنبال مربی دیگری باشد.این اتفاق در حالیست که کئیروش دیروز موافقت خود را اعلام کرده بود و حتی اسامی دستیارانش را به فدراسیون فوتبال فرستاده بود. با منتفی شدن قرارداد کرش و فدراسیون فوتبال ، فدراسیون به احتمال فراوان به دنبال استخدام مربی ایرانی می رود.
    کفاشیان در این باره می گوید:« با شرایطی که پیش آمد باید به دنبال مربی ایرانی برویم. همین صبح سه شنبه می رویم دنبال مربی ایرانی . وقت زیادی برای تیم امید نداریم ، باید یک فکری برای این بازی بکنیم و اگر این مشکل حل شود شاید فکری هم برای استخدام مربی خارجی کردیم. البته از این به بعد باید در مذاکرات مان دنبال این باشیم که با خانواده های مربیان اول به توافق برسیم و بعد دنبال خود مربیان برویم!
    3 سال پیش نیز خاویر کلمنته اسپانیایی شرایط مشابهی را داشت و پس از اینکه چند روزی به تهران آمد و همه توافقات انجام شد، به ناگاه دوری از نوه اش را بهانه کرد و از هدایت تیم ملی ایران منصرف شد

زندگی تفسیر سه کلمه است خندیدن بخشیدن و فراموش کردن پس بخند ببخش و فراموش کن

2. Top | #2

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

در حالی که تمام اتفاقات روزهای اخیر حکایت از آن داشت که کارلوس کرش بزودی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده خواهد گرفت، این سرمربی پرتغالی دوشنبه شب با ارسال پیامی به رئیس فدراسیون فوتبال از حضور در ایران انصراف داد و البته مشکلات خانوادگی را بهانه کرد...
    انتخاب سرمربی تیم ملی پس از هر ناکامی سالهاست که به یکی از داستان های تکراری و البته ملا آور فوتبال ایران تبدیل شده و معمولا سرانجام خوبی نیز نداشته است. این بار و پس از ناکامی تیم ملی در پانزدهمین دوره رقابتهای جام ملت های آسیا بازهم این داستان تکرار شد. فدراسیون فوتبال که به دنبال ناکامی تیم ملی در جام ملت ها از سوی اهالی ورزش و خارج از آن تحت فشار قرار داشت به دنبال آن بود تا با انتخاب یک سرمربی صاحب نام و با کارنامه تا حدودی این فشار را از روی دوشش بردارد. به همین خاطر با گزینه های متعددی مذاکره کرد و در نهایت "کارلوس کرش" را به عنوان گزینه نهایی معرفی کرد.
    کرش پس از آنکه مذاکرات مقدماتی را با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران انجام داد پذیرفت تا برای بازدیدی از امکانات و شرایط ایران سفری به تهران داشته باشد و از نزدیک با شرایط فوتبال کشورمان آشنا شود. این اتفاق اواخر هفته گذشته روی داد و این مربی پرتغالی با حضور در تهران ضمن بازدید از امکانات فوتبالی و گردش در شهر، چهارشنبه شب هفته گذشته نیز دیدار ایران برابر روسیه در ورزشگاه زاید اسپور ابوظبی امارات را تماشا کرد.
    کرش پس از تماشای بازی ایران با روسیه راهی کشورش شد و اعلام کرد بزودی پاسخ نهایی را به مسئولان فدراسیون فوتبال ایران خواهد داد. او اوایل هفته جاری دستیارانش را به فدراسیون فوتبال معرفی کرد و از آنها خواست زمینه توافق با این مربیان را فراهم کنند. این اتفاق افتاد و توافق نهایی با سه دستیار کرش نیز صورت گرفت.
    اما در شرایطی که همه منتظر بودند تا کرش قراردادش را با فدراسیون فوتبال ایران منعقد کند، علی کفاشیان دوشنبه شب از انصراف وی برای حضور در ایران خبر داد. در حالی که علی کفاشیان عنوان کرد کرش اعلام کرده به دلیل مشکلات خانوادگی نمی تواند به ایران بیاید اما به نظر می رسد برخی اتفاقات و حوادث عامل انصراف کرش از حضور در ایران بوده است.
    در این مورد گفته می شود کارلوس کرش در روز نخست مذاکره با مسئولان فدراسیون مشکلاتی را به عنوان نگرانی هایش برای حضور در ایران اعلام کرده بود که پس از حضور در تهران این نگرانی ها برطرف شد و مسئولان فدراسیون فوتبال امیدوار بودند او تا پایان هفته جاری قراردادش را برای هدایت تیم ملی به امضا برساند اما دوشنبه شب همه چیز رنگ باخت.
    اتفاقی که حدود دو سال پیش برای خاویر کلمنته رخ داد این بار برای کارلوس کرش تکرار شد و دومین مربی صاحب نامی که می توانست به فوتبال ایران کمک کند از همکاری انصراف داد تا سریال تکرار و خسته کننده انتخاب سرمربی دوباره سوژه اول فوتبال و رسانه های ورزشی شود و البته با این شرایط بعید به نظر می رسد که یک سرمربی بزرگ خارجی به ایران بیاید!

3. Top | #3

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

رئيس فدراسيون فوتبال با بيان اينكه به‎جای مربی متوسط خارجی مربی ايرانی انتخاب می‌كنيم، گفت: اين‌قدر بدبخت نشده‌ايم كه به كرش التماس كنيم....
    علی كفاشیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره دلایل انصراف كرش برای حضور در ایران و تصمیمات آینده فدراسیون فوتبال صحبت‌های زیر را انجام داد:

فارس: دلیل اصلی انصراف كرش چه بود؟
    به‎هرحال مربیان حرفه‌ای برای جواب دادن چند روزی را سبك - سنگین می‌كنند. من 3، 4 روز پیش به ترابیان گفتم اینكه او هنوز به ما جوابی نداده در حال سبك و سنگین كردن است چون سر جریان كلمنته باتجربه‌ شده‌ام و گفتم به او شك دارم. ما هر بندی كه در قرارداد وجود داشت، با كرش به تفاهم رسیده بودیم. نیامدن او 2 حالت دارد یا واقعا بحث خانوادگی بوده كه بیان چنین دلیلی از سوی یك مربی حرفه‌ای كمتر پیش می‌آید یا پیشنهاد بهتری دارد. اگر این طور بود می‌توانست به ما این تقاضا را اعلام كند شاید تصمیم دیگری می‌گرفتیم. او دیشب فقط همان یك ای‎میل را زده و دلیل خانوادگی را عنوان و خیلی هم عذرخواهی كرد.

فارس: برخی‌ها مسائل سیاسی را دلیل انصراف كرش اعلام كرده‌اند؟
    سایت‌ها و رسانه‌های مخالف در این گونه مواقع بهره‌برداری‌های خود را می‌كنند. آنچه مسلم است اینكه آنها چون شناختی از ایران ندارند، تصمیم ذهنی خوبی از كشورمان ندارند اما نیامدن كرش ربطی به مسائل سیاسی ندارد. كرش وقتی وارد ایران شد و همه‏چیز را از نزدیك دید، نظرش كاملا برگشت و خیلی از ایران تعریف كرد. در هر صورت با وجود اینكه ما برای حضور او در ایران هزینه زیادی كردیم، نسبت به ما كم‏لطفی كرد.

فارس: قبول دارید بار دیگر قضیه كلمنته تكرار شد؟
    بله. همین طور است. من خودم هم می‌گویم تكرار شد. به خاطر همین هركسی از كرش از من سؤال می‌پرسید می‌گفتم تا امضا نكند، تمام نشده است چون این تجربه را داشتم.

فارس: گزینه‌های دیگری هم برای انتخاب سرمربی دارید؟
    فكر می‌كنم اگر باز سراغ مربیان خوب خارجی برویم همین مشكلات را خواهیم داشت. كمیته فنی به ما گفت اگر قرار است از مربی متوسط خارجی استفاده كنیم از همین مربیان داخلی استفاده شود. به‎هرحال من جلسه فوری كمیته فنی و هیات رئیسه فدراسیون را در نظر گرفتم و اول از همه برای تیم امید تصمیم گیری می‌كنیم. به احتمال زیاد برای تیم امید از مربی ایرانی استفاده می‌كنیم.

فارس: به هیچ عنوان نمی‌خواهید بار دیگر با كرش مذاكره كنید؟
    خیر. وقتی خودش همه شرایط را دیده و ما همه‎چیز را برایش فراهم كردیم و می‌گوید نمی‌آید، دلیل ندارد بار دیگر با او صحبت كنیم. این‏قدر بدبخت نشده‌ایم كه بخواهیم التماس كنیم. من كه تماس نمی‌گیرم.

فارس: آیا گزینه‌های داخلی شما همان قلعه‌نویی و ابراهیم‌زاده هستند؟
    در این رابطه باید هماهنگی لازم را انجام دهیم. به‎هرحال بهترین‌های ایران مشخص هستند.

فارس: اگر باشگاه‌های آنها موافقت نكنند چه؟
    (با خنده) التماس می‌كنیم.

فارس: ظاهرا كرش پیشنهاد خوبی از عربستان دریافت كرده است؟
    همان‎طور كه گفتم این مربیان برای امضای قرارداد سبك -سنگین می‌كنند. از همان اول كه با او مذاكره كردیم، به ما گفت كه قرارداد 3ساله می‌خواهد امضا كند. اما به او گفتیم رضایت ما برای تمدید قرارداد شرط است چون ما امكانات خوب و كشور بزرگی داریم. به‎هرحال در چند روز آینده علت اصلی اینكه كرش چرا به ایران نیامده مشخص می‌شود.

4. Top | #4

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

خبرگزاري آلمان: كرش با وجود پذيرش خواسته‌هايش نه گفت

يک رسانه‌اي بين‌المللي عنوان کرد سرمربي اسبق تيم ملي پرتغال با وجود قبول همه‌ خواسته‌هايش به پيشنهاد ايران پاسخ منفي داد.

خبرگزاري آلمان گزارش داد: علي کفاشيان، رئيس فدراسيون فوتبال ايران اظهار داشت از سوي سازمان متبوع‌اش تمام خواسته‌هاي کارلوس کرش مورد پذيرش واقع شد ولي وي اطلاع داد بنا به دلايل شخصي نمي‌تواند هدايت تيم اين کشور را بپذيرد.
    مطابق اين اظهارات تمام خواسته‌هاي فني و مالي مد نظر اين مربي توسط فدراسيون فوتبال ايران مورد قبول واقع شد ولي در لحظه‌اي که وي مي‌خواست پاسخ نهايي دهد، بحث خانواده‌اش را پيش کشيد و گفت که آمادگي زندگي در ايران براي سه سال آينده را ندارد.
    اين اتفاق در حالي رخ داد که منابع خبري روز دوشنبه در تهران از نهايي شدن توافقات با سرمربي اسبق پرتغال، آفريقاي جنوبي‌، رئال مادريد اسپانيا براي مدت سه سال همکاري خبر داده بودند.

5. Top | #5

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

تحليلي بر واکنش گزينه پرتغالي تيم ملي
    حيرت جهاني از پاسخ دقيقه آخر كارلوس كرش

تصميم ناگهاني سرمربي اسبق پرتغال در رد پيشنهاد همکاري با تيم ملي ايران باعث غافلگيري رسانه‌هاي بين‌المللي شد.

در شرايطي که تا روز گذشته براساس مذاکرات مثبت مقامات فدراسيون فوتبال ايران و کارلوس کرش، اين گونه تصور مي‌شد که اين مربي 57 ساله زمام امور تيم ملي را براي مدت سه سال و در ازاي رقمي حدود 6 ميليون دلار برعهده گيرد، اين مربي در آخرين ساعات روز دوشنبه پاسخ منفي داد.
    وي عنوان کرد به دلايل خانوادگي قادر به فعاليت با تيم ايران نيست.

اين واکنش از جانب سرمربي و مربي پيشين تيم‌هاي رئال مادريد اسپانيا و منچستريونايتد انگليس نه تنها باعث حيرت و شگفتي علاقمندان و رسانه‌ها در داخل ايران شد بلکه رسانه‌هاي پرتغال و جهان را غافلگير کرد.
    يک بررسي اجمالي به آخرين اخبار گزارش شده مطبوعات جهان در مورد کرش در روز گذشته حکايت از اين نکته مي‌کند که دنياي فوتبال وي را به عنوان سرمربي جديد تيم ايران به رسميت شناخته بود.

رسانه‌هايي همچون ليسبون ديلي، آر.تي.پي، کامپيانس، وقت سوم و... از پرتغال باور داشتند در روز سه‌شنبه (امروز) يا چهارشنبه (فردا) وي به عنوان جانشين قطبي معرفي خواهد شد. حتي رسانه‌هاي بين‌المللي همچون فکتوري، لانست، جهان برزيل، فوتبال پرتغال، واسکيز و ... نيز در عناوين خبري خود به اين نکته اشاره واضح و روشني داشتند.
    يک نکته جالب در اين ميان مصاحبه کوتاهي از قول اين مربي در سايت فوتبال پرتغال بود که اظهار داشته بود شيفته بازيکنان و مردم ايران شده است ولي در نهايت بحث مسائل خانوادگي را به عنوان عامل اصلي عدم همکاري پيش کشيد. واکنشي که تنها از جانب مربيان گمنام سر مي‌زند اما چون او قبلا نيز در خارج از کشورش کار کرده و اکنون با چند پيشنهاد قابل توجه بين‌المللي از جمله تيم ملي عربستان نيز روبرو است، اين شائبه را پيش آورد که دليل واقعي عدم حضورش در ايران مسئله‌اي فراتر از موضوع خانوادگي بوده است.

6. Top | #6

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

سايت مانستر:
    كرش مربيگري عربستان را به ايران ترجيح داد

يک منبع رسانه‌اي بين‌المللي گزارش داد سرمربي سابق تيم ملي پرتغال پيشنهاد عربستان را به ايران ترجيح داد.

به نقل از سايت مانستر، کارلوس کرش که از مدتي قبل با فدراسيون فوتبال ايران براي هدايت تيم اين کشور به مذاکره پرداخت، پاسخ منفي خود را به ايرانيان داد.
    در اين ارتباط علي کفاشيان، رئيس فدراسيون فوتبال ايران اظهار داشت که در انتظار دريافت پاسخ نهايي کرش براي امضاي قراردادي 4 ساله بوده، ولي در نهايت به خاطر يکسري مشکلات اين مربي پرتغالي مربيگري ايران را نپذيرفت.
    يک منبع نزديک به اين مربي اظهار داشت کرش که در جام جهاني 2010 تيم کشورش را هدايت کرد، در مسير وصل شدن به فدراسيون عربستان جهت هدايت تيم ملي اين کشور آسيايي است.
    اين مربي پس از رقابت‌هاي آفريقاي‌جنوبي به طور گسترده به خاطر نمايش تيم پرتغال مورد انتقاد قرار گرفته بود.

7. Top | #7

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

هرگز زحمات شما را فراموش نمي‌کنم
    كرش: تصميمم به خاطر مسائل غيرفوتبالي بود

کارلوس کرش گفت: تصميم من براي نپذيرفتن مربيگري تيم ملي ايران به خاطر مسائل شخصي و کاملا غير فوتبالي بود.

کارلوس کرش در ايميلي که ديشب براي رئيس فدراسيون فوتبال ارسال کرد انصراف خود را از مربيگري تيم ملي ايران اعلام کرد.
    سايت فدراسيون فوتبال متن ايميل اين مربي را به شرح زير منتشر کرده است:

"رئيس محترم فدراسيون فوتبال ايران
    جناب آقاي علي کفاشيان
    من با اندوه و ناراحتي زياد بايد انصرافم را درباره دعوت شما و همچنين فرصت سرمربيگري تيم ملي جمهوري اسلامي ايران در راه راهيابي به جام جهاني 2014برزيل اعلام کنم. از صميم قلب بايد از دعوت سخاوتمندانه شما تشکر کنم. ابتدا بايد بگويم که تصميم من تنها به دليل مسائل شخصي بوده است و تصميمم را گرفته ام و قابل تغيير نيست.
    موارد بسياري وجود دارد که من بايد از شما به خاطر آنها تشکر کنم. اميدوارم بتوانم قدرداني صميمانه خود را براي آنچه شما انجام داده ايد که سرمربيگري من در تيم ملي ايران ميسر شود، ابراز کنم. من به شما و طرفداران فوتبال ايران اين تضمين را مي دهم که تصميم من به خاطر مسائل شخصي وکاملا غير فوتبالي بوده است که متاسفانه نتوانستم اين مشکلات را براي سرمربيگري تيم ملي ايران حل کنم.
    من درباره فوتبال ايران اطلاعاتي داشتم اما اکنون با ديدن شور و هيجان مردم ايران براي فوتبال و همچنين برخورد و خوش آمدگويي که از مردم ايران ديدم تشکر مي کنم و مي توان با اطمينان بگويم حالا در مورد فوتبال ايران اطلاعات خوبي دارم. بازي تيم ايران در مقابل روسيه را ديدم و مي توانم به صراحت بگويم که آينده خوبي در انتظار فوتبالتان است و آينده درخشاني براي تيم ملي متصور هستم.
    در پايان بايد بگويم متاسفانه در اين زمان خاص به دلايل خانوادگي و شخصي -همانطور که مسايل شخصي براي همه ما اهميت دارد- مجبورم تصميم نپذيرفتن سرمربيگري تيم ملي را بگيرم و مي دانم که شما حتما من را درک مي کنيد چرا که نمي توان از کنار مشکلات خانوادگي به سادگي گذشت.
    جناب رئيس
    مي خواهم چند کلمه اي درباره دوست عزيزم جناب آقاي ترابيان هم بنويسم. شما براي تعهدي که نسبت به هواداران فوتبال ايران داريد قابل ستايش هستيد. براي تعهد و ديدگاهتان درباره اينکه چطور بايد به موفقيت در فوتبال برسيد و همينطور براي اين مسايل مهم قابل ستايش هستيد. بايد بگويم کاملا در اين راه از شما حمايت مي کنم و براي کار سختي که شما در اين پروژه داشته ايد و دقت کارهاي مهمي که انجام داده ايد، از شما تشکر مي کنم.

هرگز زحمات و کارهايي که براي من و تيم دستيارانم انجام داده ايد را فراموش نمي کنم و باز هم از شما تشکر مي کنم چرا که حمايت هاي شما را براي من فراموش ناشدني است. بهترين آرزوها را براي فدراسيون فوتبال در راهيابي به جام جهاني 2014 برزيل دارم.
    با صميمانه ترين احترام
    کارلوس کرش "

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها