بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 18

موضوع: چرا پسر ها اینقدر ضایع هستند

sevenstar آواتار ها
    • 972

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    حسابدار
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

Icon Gol چرا پسر ها اینقدر ضایع هستند

این مطالب از زبان خود پسر هاست من تقصیری ندارم اااا
    واسه اینکه وقتی سوار اتوبوس میشیم اگه صندلی ها هم خالی باشه میریم ته اتوبوس، تو ترافیک، چله تابستون، 1 ساعت سرپا وای میستیم، شاید بند کیفه دختره گیر کنه بهت.

واسه اینکه وقتی تو خیابون راه میریم، کافیه فقط یه دختری از کنارمون رد شه، گردن نیست لامسب( معذرت، آخه آدم عصبی میشه دیگه)، مثل جغد 180 درجه گردنه می چرخه.

واسه اینکه وقتی یه ماشین گیرمون میاد، پا میشیم میریم یه جایی مثله جردن، اونجا صد بار یه خیابون رو بالا و پایین میریم، 100 بار بوغ میزنمیو 200 بار ترمز، بعدشم میزنی به یه پیر زنه، اون موقع هستش که آخر روز میشه.اون لحظه آدم آرزو می کنه که بره تو توالت عمومی خودش رو دار بزنه.(ربطش رو به توالت عمومی خودت پیدا کن)

واسه اینکه وقتی میریم کوه، پشت دختره میری بالا از کوه، بعدش کم میاری و رنگت سرخ میشه و تازه می فهمی که دختره کوهنورد بوده

واسه اینکه وقتی حس غرورت گل میکنه میبینی دختره داره با یه پسره دیگه دعوا می کنه میری جلو، با پسره دعوا میکنی، بعدش که خوب کتکه رو خوردی می فهمی که یارو داداشش بوده

NEGAHEFARDA آواتار ها
    • 605

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته بخش تخصصی ( IT )
    راه های ارتباطی

وااااااااااااااا بلا به دوررررررررررررررر
    چرا اشتباه میگرید !!!!! چشماتون رو باز کنید یع عینک براااااااا گوووووشااااا تون بگیرید !!!!!!!!
    اخه این مواردی رو که شما گفتید : پسر هستن ؟؟؟؟؟ هااااا !!!! این ها بچه نقطه چین ها ی هستن که ادم حساب نمیشن !!!!!

من بگم : از این دختراییییییی که میاییی یه بستی بخورن اون هم قیفییییییییی !!!!! یا کیم !!!!
    میان چیزی بپرسن : نیششون تا بنا گوش بازهههههه !!!!
    لا اله الله ........
    خدا تو یه چیزی بگو !!!

• 44

عنوان کاربری
    كاربر اخراجي
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    حسابدار
    رشته تحصیلی
    حسابداري
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط sevenstar نمایش پست ها
    این مطالب از زبان خود پسر هاست من تقصیری ندارم اااا

واسه اینکه وقتی سوار اتوبوس میشیم اگه صندلی ها هم خالی باشه میریم ته اتوبوس، تو ترافیک، چله تابستون، 1 ساعت سرپا وای میستیم، شاید بند کیفه دختره گیر کنه بهت.

واسه اینکه وقتی تو خیابون راه میریم، کافیه فقط یه دختری از کنارمون رد شه، گردن نیست لامسب( معذرت، آخه آدم عصبی میشه دیگه)، مثل جغد 180 درجه گردنه می چرخه.

واسه اینکه وقتی یه ماشین گیرمون میاد، پا میشیم میریم یه جایی مثله جردن، اونجا صد بار یه خیابون رو بالا و پایین میریم، 100 بار بوغ میزنمیو 200 بار ترمز، بعدشم میزنی به یه پیر زنه، اون موقع هستش که آخر روز میشه.اون لحظه آدم آرزو می کنه که بره تو توالت عمومی خودش رو دار بزنه.(ربطش رو به توالت عمومی خودت پیدا کن)

واسه اینکه وقتی میریم کوه، پشت دختره میری بالا از کوه، بعدش کم میاری و رنگت سرخ میشه و تازه می فهمی که دختره کوهنورد بوده

واسه اینکه وقتی حس غرورت گل میکنه میبینی دختره داره با یه پسره دیگه دعوا می کنه میری جلو، با پسره دعوا میکنی، بعدش که خوب کتکه رو خوردی می فهمی که یارو داداشش بوده
    دوستمون (نگاه فردا) يه چيزائي و گفت ولي در ادامه من ميگم
    چرا موقع سؤال پرسيدن تو كلاس و دانشگاهو نميگي كه اين دختراي (ورپريده ) چه جوري از استاد سؤال مي پرسن ،
    ا ُستاا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا د ؛ ببخ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خخ شيد
    محا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا اسبه ضايعا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ت ُ
    دو و و و و و و و و و وباره م ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي گين

sevenstar آواتار ها
    • 972

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    حسابدار
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط negahefarda نمایش پست ها
    وااااااااااااااا بلا به دوررررررررررررررر
    چرا اشتباه میگرید !!!!! چشماتون رو باز کنید یع عینک براااااااا گوووووشااااا تون بگیرید !!!!!!!!
    اخه این مواردی رو که شما گفتید : پسر هستن ؟؟؟؟؟ هااااا !!!! این ها بچه نقطه چین ها ی هستن که ادم حساب نمیشن !!!!!

من بگم : از این دختراییییییی که میاییی یه بستی بخورن اون هم قیفییییییییی !!!!! یا کیم !!!!
    میان چیزی بپرسن : نیششون تا بنا گوش بازهههههه !!!!
    لا اله الله ........
    خدا تو یه چیزی بگو !!!
    میخوام یه سمعک واسه چشمای تو بگیرم که راحت تر بتونی ببینی و نیش و با لبخند اشتباه نگیری
    اگه دخترا لبخن رو لباشونه واسه اینه که میخوان بستی رو بهتر بخورن تا راحت تر از گلوشون بره پایین نه به خاطر پیس پیسی ها

sevenstar آواتار ها
    • 972

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    حسابدار
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط اميد 14 نمایش پست ها
    دوستمون (نگاه فردا) يه چيزائي و گفت ولي در ادامه من ميگم
    چرا موقع سؤال پرسيدن تو كلاس و دانشگاهو نميگي كه اين دختراي (ورپريده ) چه جوري از استاد سؤال مي پرسن ،
    ا ُستاا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا د ؛ ببخ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خخ شيد
    محا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا اسبه ضايعا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ت ُ
    دو و و و و و و و و و وباره م ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي گين

بابا جون
    اون دختر بنده خدایی که تو کلاستون اونطوری حرف زده فرم حرف زدنش ای جوری بوده یا استادتون زن بوده

یادت نره 5 تا انگشت دست یه اندازه نیست

NEGAHEFARDA آواتار ها
    • 605

عنوان کاربری
    راه های ارتباطی

نخیر مادر زادی این طوری نیستن !!!! می خوان لوس کنن خودشون رو یا که مثلا بیان با این اشوه و افاده ها دل ما ها رو خون کننن ولی هی نمی دونن نا خودمون فش فشه ایم : این چیزای که واسه اینهااا روووویاااااا است واسه ما خاطره است !!!! ( اره داش مشتی _ شدیم ) چی داداژژژژژژژ : ما خودمون انده ختیم .....

بیا بپرسیم وقتی این دختر و پسرا کدومشون ظایع هستن !!!! حالا خانم هستید و ما هم چی داداژژژژ با غیرت : هیچی به این دخملی های مخملمی هیچی نمی گیم میگمی گناه داره !!!!! ولی خدا نکنه این پسرا باش به پاش گیر کنه : شما گروهای دالتون ها این پسره رو ببینید هر هر و کر کر می کنید !!! کی آقا تر بود؟؟؟

سر کلاس همون خانمییییی که میگههه استاددددد : بببخخخشیددد : این جا رو یه باره دیگه میشه بگید :

مرسی قربونتون !!! استاد بگه چننننننند بار بگم : چرا گوش نمیدی خانم !!! طفلکی : اشک دور چشاش حلقه میزنه !!!! سرخ میشه : کبود میشه : اخرش هم آروم میره بیرون از کلاس !!!! ....... دیگه هم روش نمیشه بیاد تو کلاس !!!!! ( آخه دلم گرفت : ) yes بازم بگم

حالا این پسر : چی گفتی استاد ؟ استاد : اگه زیادی دور برداره : بهش میگه می خوای یه بادمجون زیر چشات بکارم ؟؟؟؟؟ ( الیته من این طوری نیستمااا ) من با آرپیچی استاد رو ترور میکنم !!! ( هفته دفاع مقدس مبارک »: انقدره گفتن ... مخم تیلیت شد ).

خوب بازم بگیم کی تالو تره ؟؟؟؟؟

فقط لازمههههههه »: خدایشششششششش : یه بار یه خانمی که تو کلاس نشسته : یا داره از کنارت رد میشه :
    یه نگاهی براندازی بهش بکنی و بعد بزنی زیر خنده ( اخخخخخ بومببب قههههه ) بیچارهههه لبووو میشه!!
    اگه اون خندهه تو جمع چندتا پسر هم باشه : اون بیچاره خودکشی نکنه دق می کنه !!!!
    دیگه خونه بره لباسسش رو زیر میکروسکوپ می گیره : === > ختم کلام به خود خودی تابلو هستید دیگه

خوب !!!! من می خوام بدونم این ویژژژژ ویژژژژژ چند بار این طوری تالو شده : یه بار تو دانشگاه رو سرش پیاده کنم چی میشه !!!! من فکر کنم : جنگ جهانی سوم بشه !!!

sevenstar آواتار ها
    • 972

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    حسابدار
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

مطمئن باش وقتی دختره واسه استاده ادا بیاد استاده دلش میره و 100 بار دیگه توضیح میده

NEGAHEFARDA آواتار ها
    • 605

عنوان کاربری
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط sevenstar نمایش پست ها
    مطمئن باش وقتی دختره واسه استاده ادا بیاد استاده دلش میره و 100 بار دیگه توضیح میده

بله متاسفانه اونا ه استاد نیستن یکی مثل همون دختران !!!! آره جان !!!!
    مرد سالاریهههه : ابوهت رو عخششش کن !!!

یه دوست آواتار ها
    • 309

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

سلام بچه ها
    ایشالا که همیشه همینجوری شاد و سرخوش باشین
    ولی جای راما جون خالیه که حسابی حال نگاه فردای عزیز رو بگیره

بعدشم خودمونیم اگه همچین پسرا و دخترایی سر کلاسامون نباشن اونوقت شما الان میخواستین راجع به چی حرف بزنین و بخندین .............
    ولی فدای نمک ریختناتون ،واقعا شیرین و دوست داشتنی هستین
    کاش باهاتون همکلاسی یا لااقل هم دانشگاهی بودم و از نزدیک میدیدمتون

NEGAHEFARDA آواتار ها
    • 605

عنوان کاربری
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط یه دوست نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    ایشالا که همیشه همینجوری شاد و سرخوش باشین
    قربان شما ... سلام رو اول باید 7 ستاره میکرد : و لی خوب چون شما اید سلام از مااست .

ولی جای راما جون خالیه که حسابی حال نگاه فردای عزیز رو بگیره
    بیچاره نگاه فردا !!!!!!! اخرش از دست این راما ویژویژ میشه نگاه بدبخت !!!!

بعدشم خودمونیم اگه همچین پسرا و دخترایی سر کلاسامون نباشن اونوقت شما الان میخواستین راجع به چی حرف بزنین و بخندین .............
    نارحتی هااا : والله !!!! بیخیال : ویژویژ بخور : غصه نخور !!!! همون دخترای کلاس بازم فکری می کردن واس خراب کاری وتابلو بازی !!!

ولی فدای نمک ریختناتون ،واقعا شیرین و دوست داشتنی هستین
    آهای سون استار بهت بگمااا :
    من شیرین نیستماااا : شیرین دختره است !!! فرهاد هم اسمم نیست که وصلش کنی به من : من همون نمک جونم !!!!

کاش باهاتون همکلاسی یا لااقل هم دانشگاهی بودم و از نزدیک میدیدمتون
    خدا دوست داشته که با سون استار وراما نیوفتادی : وبامن نیز هم !!! چرا ؟ راما که اژدها است و سون استار هم که سنجد سایته " و نگاه فردا هم که ....

من میگم : پاشیم مهمونی بریم خونه این راما اینااااا : میگن همه دونی هااا : خو : یه مهمون نوازین که نگو !!!! آنچنان می نوزان که مهمونه راه خونشون یادشون میرفته !!!!! آها راستی ای طوری هم دعوت می کنن : می خوای بری : من داشتم برای پس فردا ناهار درست میکردمااااااااااااااااااا اا و حسابی معرف خدمت حضور میشیم : وهمه کاربرا مخصا مدیراااا و عضوهای ویژه هم میان !!!!!

همه ما : از این که دور هم هستیم خوشحالیم !!! شما لطف داری .

شاد و پیروز باشید .
    یا علی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع