بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: بازی هواپیما آتاری ( River Raid )و 2 بازی دیگر برای نوکیا سری 60 نگارش سوم

Dr.Mobile آواتار ها
    • 2,781

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته
    محل تحصیل
    موبايل
    شغل , تخصص
    موبايلي
    رشته تحصیلی
    موبايل
    راه های ارتباطی

بازی هواپیما آتاری ( River Raid )و 2 بازی دیگر برای نوکیا سری 60 نگارش سوم

بازی هواپیما آتاری ( River Raid )و 2 بازی دیگر برای نوکیا سری 60 نگارش سوم
    سلام دوستان

یادش بخیر اون دوران

اون زمانها که داشتن آتاری آرزوی هر بچه ای بود و بازی کردن هواپیمای اون آرزوی شیرین و فراموش نشدنی

یاد اون زمان بخیر که آتاری رو کرایه میکردیم برای 24 ساعت و پشت سر هم 20 ساعت تمام در جمعه ها ، کارمون شده بود بازی هواپیمای آتاری با دوستان و کل انداختن با اونها سر رکوردهائی که نه در جائی ثبت میشد و نه بابت اون چیزی بهت میرسید ..حتی یه آدامس خروس نشان اون زمان !!!

تنها مزیت این رکوردها در اون زمان این بود که وقتی پاتو میذاشتی تو مدرسه ، همه دوستان با یه چشم دیگه نگاهت میکردند و وقتی از راه رو ها و حیاط خاک گرفته مدرسه رد میشدی ، میتونستی سایه سنگین نگاه ها و پچ و پچ های هم مدرسه ای هاتو حس کنی و بشنوی که با هم دیگه زمزمه میکردند که "
    یعنی این همونه ؟ همونه که میگند رکورد بازی هواپیما رو داره تو مدرسه مون ؟ همونی که میگند تا حالا رو دستش بازیگری بلند نشده ؟ همونیه که تا 20 ساعت بدون خستگی هواپیما بازی میکنه ؟ "

آره دوستان ...

این داستان زندگی من نبوده و نیست و شاید قصه زندگی یکی از شما دوستان عزیز باشه ....البته اگه دروغ نگنم..همیشه آرزو داشتم همین نگاه های سنگین و پچ و پچ های هواپیمای آتاری رو پشت سرم حس کنم و بشنوم ...اما چه بسیار افرادی بودند که رکورد هاشن خیلی جلوتر از من بود ...

ولی هنوزم که هنوزه ..نمیتونم اون حس و هیجان و عشقی که به این بازی داشتم رو فراموش کنم و الان و در این دوران با پیشرفت روز افزون بازی ها ..هنوز نتونستم لذت اون بازی های دوران کودکی ، هواپیمای آتاری رو تجربه کنم

نوستالژی آتاری

همراه با بازی هواپیما یا همون River Raid دو تا بازی فوق العاده دیگه وجود داره در این مجموعه ، یکی HERO و دیگری Pitfall

فقط اینو بگم که در منوی اصلی بازی با حرکت دادن جوی استیک موبایلتون میتونید ، یکی از این 3 بازی رو انتخاب و از وجود اون لذت ببرید

بازی تحت جاوا بوده و برای گوشی های با صفحه نمایش با رزولوشن 240x320 هستش

امیدوارم از این مجموعه لذت ببرید و یاد اون ایامی بیوفتید
    که با کوچکترین چیزی ، یه دنیا شادی میکردیم و متاسفانه الان با دنیا امکانات و تکنولوژی ( بعلت وفور نعمت در این زمینه ) ..یه ذره نمیتونیم شاد باشیم

دانولد بازي ها

duji آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    اصفهان
    شغل , تخصص
    کارمند
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    راه های ارتباطی

با سلام و خسته نباشید
    افایل دانلودی مشکل دارد اگه ممکنه این بازیها رو که برای سری s60 سری 3 رو دومرتبه آپلود کنین
    با تشکر

phaz آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

فايلي براي دانلود نيست

برچسب برای این موضوع