این هم روش اضافه کردن تصویر به زمینه ی هر پنجره - ابتدا این کد ها را در NotePad اضافه کنید بعد با نام Desktop.ini آن را ذخیره کنید . حالا در هر پنجره که خواستید این فایل را کپی کنید . مبینید که بعد از یک بار Refresh کردن تصویر به صفحه پنجره الصاق میشه .
از دوستانی که این پست رو خوندند و میتوانند با ویرایش یا تغییر ، این کد را برای تمامی پنجره ها اعمال کنند ، به صورت پیغام خصوصی و یا به صورت یک پست آنرا به اطلاع بنده و سایر دوستان برسانند .
اما اگر به این سادگی نشد !!!
----- اگر جواب نداد بدونید که من هم تو سیستم خودم نتونستم این کار رو انجام بدم !!! مگر با رعایت نکته های زیر که خیلی هم دنبال اشکالات اون گشتم (خیلی خیلی) :
1- اگر در هنگام کپی این فایل پیام تعویض فایل اومد این عمل را تایید نکنید ، زیرا این فایل در اکثر پوشه ها وجو دارد ، بدین منظور میتوانید فایل مورد نظر را باز کنید و این کد را در آن اضافه نمایید .
2- بهتره اگر در یک پوشه که خودتان درست کرده اید و فایل Desktop.ini نداره آیکون پوشه رو تغییر بدید ( و مجدد به هر حالت که دوست دارید برگردانید) تا این فایل درون اون درست بشه بعد این کارو انجام بدید .
3- یادتون نره که این فایل هم مخفی هست و هم یک فایل سیستم می باشد .
4- اگر Theme سیستم رو عوض کرده باشید شاید نشه . من خودم با Theme Vista نتونستم ، اما با Windows XP Style شد . ولی شاید بشه که ابتدا این کارو کرد بعد اون Theme دلخواه را انتخاب و OK نمود . ( یه موقه Theme رو پاک نکنید )

این هم کدی که این قدر درد سر داره :
[ExtShellFolderViews]
{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}={BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}
[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
Attributes=1
IconArea_Image=name va address kamele file
[.ShellClassInfo]
ConfirmFileOp=0

----- نمایش فایل : ControlPanel >>> FolderOption >>> Tab View >>>
به این دو قسمت رو فعال کنید . Show Hidden Files And Folders + Hide Protected Oprating System Files (Recommended)
----- تغییر آیکون فولدر : RClick روی پوشه مورد نظر و بعد :
Properties >>> Customize >>> Change Icon >>>
انتخاب آیکون مورد نظر و بعد OK OK .

گردآورنده:طه-Borna66