بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 32

موضوع: ما که هیچ مزایایی ندیدیم!

smigel آواتار ها
    • 29

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    نسیم شهر
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

اره دانشگاه پیام نور خیلی پیشرفت داشته! مثلا بدون وجود ساختمون اموزشی هی واحد های دانشگاهی رو زیاد می کنه و دانشجو میگیره!
    این واقعا پیشرفت بزرگیه که واحد کارورزی رشته ی حسابدار رو حذف می کنن!
    این واقعا پیشرفت بزرگیه که من از 19 واحد فقط 3 واحدش رو کلاس دارم. بقیه اش با اینکه تخصصیه کلاس نداره!
    این واقعا پیشرفت بزرگیه که کلاس تربیت بدنی ما بدون وسایل ورزشی اونم تو شیش جلسه برگذار میشه!
    این واقعا پیشرفت بزرگیه که تا سه سال به واحد های دانشگاهی جدید بودجه ی بخور نمیر داده میشه!
    واقعا هیچ چیز تو دنیا اینقدر پیشرفت نداشته! پیام نور جزو استثنائاته!

m o آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط yamahdi نمایش پست ها
    فقط دانشگاه پیام نورمعایب نداره خیلی ازدانشگاههای دیگه هم معایب داره بالاخره هرچیزی یه معایب ومحاسنی داره من قبلا ازاسم پیام نورم خوشم نم اومدولی وقتی قبول شدم چندبارخداروشکرکردم که دردانشگاه دیگه ای نیستم.

شرمندتونم
    میشه بگید بابت چیی این دانشگاه خدا رو شکر کردید

yashar آواتار ها
    • 2,478

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته تالار تخصصی ( IT )
    محل تحصیل
    اردبیل
    شغل , تخصص
    مدیر شرکت پارسیان اردبیل
    رشته تحصیلی
    مهندسیIT
    راه های ارتباطی

یه چیز در مورد تفاوت پیام نور و دیگر دانشگا هها فهمیدم
    تو همه ی دانشگاهها برای استاد شدن طرف اول استادیار میشه بعد اگه خوب بود دانشیار میشه و چند تا مرحله دیگه رو میگذرونه تا استاد بشه ولی توی پیام نور طرف 2 روز قبل فارغ التحصیل شده امروز میاد استاد میشه

ripek آواتار ها
    • 118

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    كرج
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مهندسي فناوري اطلاعات
    راه های ارتباطی

اول استادیار میشن یا دانشیار؟
    من فکر می کردم اول دانشیار میشن بعد استادیار بعد استاد!

myth of love آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

خداوندا تمام کارمندان پیام نور تمام اساتید پیام نور و تمام کسانی که از پیام نور حمایت میکنن و تمام کسانی که ادعا میکنن پیام نور خوبه را نابود بگردان
    آمین یا رب العالمین

yamin آواتار ها
    • 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط myth of love نمایش پست ها
    خداوندا تمام کارمندان پیام نور تمام اساتید پیام نور و تمام کسانی که از پیام نور حمایت میکنن و تمام کسانی که ادعا میکنن پیام نور خوبه را نابود بگردان
    آمین یا رب العالمین

دوست عزیز شما چقدر بی انصافید شما بخاطر مشکل می خواهید همه نابود شوند؟
    برای شما با این طرز فکرتون متاسفم
    مطمئن هستید دانشجو و مثلا تحصیل کرده هستید؟

KIAN~~~~ آواتار ها
    • 536

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    کرج
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مهندسی ماشینهای کشاورزی و مکانیزاسیون
    راه های ارتباطی

پیام نور خیلی عالیه،شما که نرفتید دانشگاه های دیگه ببینید چه خبره ما ایرانیها از همه چی ناراضی هستیم!
    هی میگید پیام نور جون بده،یه سری به دانشگاه شریف بزنید ببینید چه جهنمیه؛همه دانشجوها ناراضین؛کلاسا برگذار نمیشه،استاد نداره،استاداش مربی مهد کودکن!کلاساش میز و صندلی نداره، تخته نداره،دانشجوها حرفای استاد و تو ذهنشون تجسم میکنن،کتاباش غلط غلوطه، مدرکش واسه هیچ ارگان دولتی معتبر نیست،هیجا آدم حسابت نمیکنن،استادا بت بی احترامی میکنن؛سلف سرویس نداره،به جای دیوار توری فلزی زدن،و هزارتا معایب دیگه!!!!!!!!من شریف بودم از این وضع بد انصراف دادم اومدم پیام نور!

pnu-club آواتار ها
    • 27

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    IT
    راه های ارتباطی

Icon5

نقل قول نوشته اصلی توسط smigel نمایش پست ها
    اره دانشگاه پیام نور خیلی پیشرفت داشته! مثلا بدون وجود ساختمون اموزشی هی واحد های دانشگاهی رو زیاد می کنه و دانشجو میگیره!
    این واقعا پیشرفت بزرگیه که واحد کارورزی رشته ی حسابدار رو حذف می کنن!
    این واقعا پیشرفت بزرگیه که من از 19 واحد فقط 3 واحدش رو کلاس دارم. بقیه اش با اینکه تخصصیه کلاس نداره!
    این واقعا پیشرفت بزرگیه که کلاس تربیت بدنی ما بدون وسایل ورزشی اونم تو شیش جلسه برگذار میشه!
    این واقعا پیشرفت بزرگیه که تا سه سال به واحد های دانشگاهی جدید بودجه ی بخور نمیر داده میشه!
    واقعا هیچ چیز تو دنیا اینقدر پیشرفت نداشته! پیام نور جزو استثنائاته!
    آمین یا رب العالمین
    پیام نور مسخره ترین دانشگاه نه تنها تو ایران بلکه تو کل دنیاست.یه کلام شیرتوشیره
    حقوقی که کارمندان ومسیولان پیام نور میگیرن الهی حرامشون باشه الهی خرج دوا و درمانشان کنن خداوندبه زمین سیاه بزندشان - استادها خودشان احتیاج به آموزش دارن سر یه ماژیک عین سگ وگربه به هم میپرن

البته پیام نور مشکلات زیادی داره که علت اصلی اون هم توسعه سریع دانشگاه بدون در نظر گرفتن پیش نیاز هاست. فشار اصلی روی دانشجوست و اگر دانشجو خیلی درسخوان نباشد با معدل بسیار پایین فارغ التحصیل می شود.
    اصولا پیام نور برای دانشجوهای بسیار درسخوان مناسبه
    جو غیر آکادمیک و فضای گرفته فکری و فرهنگی هم وجود داره
    گفته میشه شاغلها میتونن در این دانشگاه تحصیل کنن! فکرنکنم با توجه به حجم کتابها و سختی امتحانات چنین چیزی امکان پذیر باشه

ولی در کنار این مشکلات مزایایی هم داره:
    - اجباری نبودن حضور در کلاس برای بعضی ها یک مزیت محسوب میشه
    - کسانی که به هر دلیل نتوانسته اند به دانشگاههای روزانه وارد بشن میتونن با شرایط ساده تر به رشته دلخواه خود وارد بشن(فراگیر)
    - بر خلاف تصور عده ای که فکر می کنند مدرک اون در خارج کشور اعتبار نداره باید بگم که آلمان و فرانسه و .. مدارک پیام نور رو قبول دارن. البته این بستگی به دانشگاهی داره که مدارک رو بررسی میکنه و البته به سوابق تحصیلی و معدل دانشجو هم میتونه مرتبط باشه
    ولی در مقابل گفته میشه که همین ترکیه بغل خودمون مدارک پیام نور رو قبول نداره!

با توجه به شهریه های بالایی که دانشگاه از دانشجو ها میگیره امیدواریم به افزایش کیفیت تدریس و امکانات و استانداردهای آموزشی هم توجه بشه. به امید آن روز!

pnu-club آواتار ها
    • 27

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    IT
    راه های ارتباطی

Icon14 ویژگی دانشگاههای ایران!

اصولا دانشگاههای ایران چند ویژگی بارز دارند:

ویژگی اول:
    دانشگاهها در ایران تفاوت چندانی با دبیرستان ندارند!
    می شود گفت: دانشگاههای ایران نوعی دبیرستان نیمه مختلط با لحاظ یکسری خط قرمزهاست!

ویژگی دوم:
    اصولا دانشگاههای ایران توسط افراد نخبه و متفکر اداره نمی شود.

اینها واقعیاتیه که مصداقهای زیادی داره و اگر لازم باشه میشه براحتی به آنها اشاره کرد
    دانشگاه پیام نور هم جزو همین داستان است..

saeed_cool68 آواتار ها
    • 6

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

راستش منم از سیتم پیام نور خوشم میاد.مثل سربازی میمونه که آدم رو مرد بار میاره.فقط یه مشکلی هست که شاغلین براشون واقعا سخته.من الان دارم نرم افزار میخونم ترم اول که سرکار نمیرفتم و تو همه کلاسها حضور داشتم معدلم 17 شد.ترم دوم که رفتم سرکار 17 تا برداشتم که در نهایت فقط یه واحد تونستم پاس کنم اونم تربیت بدنی بود بقیه رو حذف کردم.
    یکی از مهمترین مشکلات اینه که کلاسهای پیام نور قرار بود پنجشنبه و جمعه برگزار بشه که تو مرکز ما این خبرا نیست عشقیه! اول هفته یا وسط هفته یا .......برای این امر مسولین چاره ای بیندیشن.انتقالی هم که نمیدن.بعد میگن شاغلین هم میتونن درس بخونن.چه جوری آخه؟!

برچسب برای این موضوع