بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 19

موضوع: سوال در مورد دانشجویان مشروطی ورودی 88

• 16

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

پیش فرض سوال در مورد دانشجویان مشروطی ورودی 88

بچه ها سلام
    الان تو سایت پیام نور تهزان یه اطلاعیه اومده به ای شرح که توی عکس گذاشتم؟
    این یعنی چی که دانشجویان مشروط فقط باید دروس مشروطی رو بردارن؟
    یعنی من این ترم باید فقط 2 واحد و فقط 2 واحد بردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا نه منظورشون اینه که باید از 12 واحد 2 واحد افتادمم بردارم؟
    اخه مگه با 2 واحد میشه کلاسا شروع شه؟
    اکثرا مشروطین دیگه
    Angehngte Grafiken Angehngte Grafiken
    • نوع فایل: jpg pnu.jpg (26.3 کیلو بایت, این فایل 12 مرتبه دانلود شده است )

eastboy آواتار ها
    • 108

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    به دلایل امنیتی نچ
    شغل , تخصص
    آچار فرانسه
    رشته تحصیلی
    IT
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra123456 نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    الان تو سایت پیام نور تهزان یه اطلاعیه اومده به ای شرح که توی عکس گذاشتم؟
    این یعنی چی که دانشجویان مشروط فقط باید دروس مشروطی رو بردارن؟
    یعنی من این ترم باید فقط 2 واحد و فقط 2 واحد بردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا نه منظورشون اینه که باید از 12 واحد 2 واحد افتادمم بردارم؟
    اخه مگه با 2 واحد میشه کلاسا شروع شه؟
    اکثرا مشروطین دیگه
    سلام
    اون فرم مربوط به دانشجویان ورودی 88 فراگیر که مشروط درس یا مشروط میانگین هست میشه.
    شما اگه ورودی فراگیر 88 هستید و پیام کارنامه شما در سایت سنجش قبول قطعی بوده نیازی به پر کردن اون فرم ندارید و مثل دانشجویان عادی از 1 آبان انتخاب واحد کنید.
    ولی اگه پیام کارنامه شما در سایت سنجش مشروط درس یا میانگین بوده یا کلا قبولی مشروط بله این فرم رو باید پر کنید ودرس هایی رو که براتون مشخص کردن میتونید بردارید و متاسفانه اجازه اخذ درس دیگه ای رو ندارید.
    متاسفم ولی این دانشگاه ساز و کار درستی نداره و متاسفانه واحد های دانشگاهی هم جهت اطلاع رسانی کار خاصی نمیکنن .

• 3,865

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی
    راه های ارتباطی

ودرس هایی رو که براتون مشخص کردن میتونید بردارید و متاسفانه اجازه اخذ درس دیگه ای رو ندارید.
    من توي اين موضوع هنوز شك دارم و نمي دونم كه قضيه چيه. امروز پيگيري ميكنم و خبرشو همينجا ميدم

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

http://pnu-club.com/pnu.1239.html

• 16

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

پس اینم پیگیری کنید که من که توی سایت سنجش زده قبول و نزده هیچ نوع مشروطی چرا موقع انتخاب واحد دیدم هم یه درس افتادم هم معدلم 11.5 شده و اینم بگید حالا که انتخاب واحد کردم و 230 هزار تومنش هم ریختم به حساب چی میشه جریان من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• 16

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

من الان زنگ زدم پیام نور ولی اون طرف فقط همین رو به من گفت که اگه معدلت زیر 12 هست ولی تو سنجش زده قبل یعنی با تراز قبول شدی
    این یعنی من جزو اونها هستم؟؟؟؟ یا بالاخره جزو اون کسایی که فقط دروس مشروطی رو باید بخونند نیستم؟؟؟

• 3,865

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی
    راه های ارتباطی

امسال كلا" سيستم سازمان سنجش توي قبولي دانشجويان فراگير اشتباهات زيادي كرده و دوستاني كه نرفتن اعتراض كتبي بنويسن حقشون ضايع شده. چون بسيار از مردودين با پر كردن فرم اعتراض قبول شدن

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

eastboy آواتار ها
    • 108

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    به دلایل امنیتی نچ
    شغل , تخصص
    آچار فرانسه
    رشته تحصیلی
    IT
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra123456 نمایش پست ها
    من الان زنگ زدم پیام نور ولی اون طرف فقط همین رو به من گفت که اگه معدلت زیر 12 هست ولی تو سنجش زده قبل یعنی با تراز قبول شدی
    این یعنی من جزو اونها هستم؟؟؟؟ یا بالاخره جزو اون کسایی که فقط دروس مشروطی رو باید بخونند نیستم؟؟؟
    میترا خانوم به اینی که میگم خوب توجه کنید:
    اگه تو سایت سنجش نتیجتون قبول بوده شما قبول قطعی هستید و میتونید کلیه درسهایی این ترم و ترم دانشپذیریتون رو که نمره خامشون زیر 10 بوده بردارید و مشکلی نیست.
    برای اطمینان شما در سایت گلستان در قسمت اطلاعات جامع دانشجو کلیک کنید و در اون صفحه روی اطلاعات پرسنلی کلیک کنید و در صفحه ای که باز شده جلوی نوع ورود به دانشگاه اگه دانشپذیر مشروط درس یا میانگین باشید حتما این درج شده .اگه که نبود خب قبول قطعی هستید.
    ولی در صورتی که مشروط درس یا میانگین باشد فقط دروسی رو که نمره ترازتون زیر 10 بوده و باعث مشروط شدتنون شده رو میتونید بردارید و تا پایان ترم پاس کنید این بار با نمره خام بالای 10 و اجازه انتخاب دروس دیگه ای رو ندارید.
    اگر هم مشروط میانگین باشد یعنی در آزمون فراگیر معدل کل ترازتون زیر 12 باشه باید 2 درس دانشپذیری رو انتخاب و تا پایان ترم این بار با معدل کل خام بالای 12 بگذرانید.
    این ترم بر خلاف دوره دانشپذیری و آزمون فراگیری که شرکت کرده بودید هم معدل هم نمرات خام هستن یعنی همون نمرات ورقه امتحانی ولی در آزمون فراگیر نمرات تراز شدن و بر اساس نمرات تراز شده قبول یا مشروط شدید.

• 3,865

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی
    راه های ارتباطی

اگه تو سایت سنجش نتیجتون قبول بوده شما قبول قطعی هستید و میتونید کلیه درسهایی این ترم و ترم دانشپذیریتون رو که نمره خامشون زیر 10 بوده بردارید و مشکلی نیست.
    برای اطمینان شما در سایت گلستان در قسمت اطلاعات جامع دانشجو کلیک کنید و در اون صفحه روی اطلاعات پرسنلی کلیک کنید و در صفحه ای که باز شده جلوی نوع ورود به دانشگاه اگه دانشپذیر مشروط درس یا میانگین باشید حتما این درج شده .اگه که نبود خب قبول قطعی هستید.
    ولی در صورتی که مشروط درس یا میانگین باشد فقط دروسی رو که نمره ترازتون زیر 10 بوده و باعث مشروط شدتنون شده رو میتونید بردارید و تا پایان ترم پاس کنید این بار با نمره خام بالای 10 و اجازه انتخاب دروس دیگه ای رو ندارید.
    اگر هم مشروط میانگین باشد یعنی در آزمون فراگیر معدل کل ترازتون زیر 12 باشه باید 2 درس دانشپذیری رو انتخاب و تا پایان ترم این بار با معدل کل خام بالای 12 بگذرانید.
    این ترم بر خلاف دوره دانشپذیری و آزمون فراگیری که شرکت کرده بودید هم معدل هم نمرات خام هستن یعنی همون نمرات ورقه امتحانی ولی در آزمون فراگیر نمرات تراز شدن و بر اساس نمرات تراز شده قبول یا مشروط شدید.
    تاييد ميشه

به ادرس زیر مراجعه کنید

• 16

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام
    اینقدر استرس داشتم رفتم دانشگاه خیالم راحت شد
    توی سنجش زده قبول توی پرسنلی هم هیچی نزده
    اونجا هم گفتن اگه سنجش زده قبول با خیال راحت انتخاب واحد کن
    به من گفتن اون نمره ها نمره خام هستند و شما روی تراز نمرتون بالاتر شده و قبول شدید (البته اگه توی سنجش زده قبول) ولی باید اون یک درس افتاده رو برداریو پاس کنی
    پس بالاخره اون اعلامیه شامل حال من نمیشه
    از eastboy زیز هم تشکر میکنم که الان که از دانشگاه اومدم همون حرفای اونارو دقیق زده و معلومه که اطلاعاتشونو دقیق و کامل میگیرن به بقیه میدن
    با تشکر
    بازم اگه چیزی فهمیدید بگید با تشکر از همه

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    اهواز
    شغل , تخصص
    کارمند
    رشته تحصیلی
    زبان و ادبیات انگلیسی
    راه های ارتباطی

از 1/8/88 ثبت نام باید کرد ؟ ( فراگیر ورودی 88 قبول قطعی ) من رفتم تو سایت گلستان و انتخاب واحد کردم و شهریه رو هم پرداخت کردم . تکلیف من چی میشه ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع