بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13

موضوع: سقف واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه پیام نور در هر ترم افزایش یافت

NIMA.N آواتار ها
    • 3,865

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی
    راه های ارتباطی

پیش فرض سقف واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه پیام نور در هر ترم افزایش یافت

: رئیس دانشگـــــــاه پیام نور استان تهران گفـت: دانشجویــــان دانشگـــــــاه پیــــــــام نور از این پس واحدهـــــــــای بیشتری را می‌توانند در هر نیمسال تحصیلی انتخــــــاب کنند.

حسین‌علی قاسم‌زاده با تأکید بر این‌که افزایش تعداد واحدهای انتخابی در طول تحصیل به دلیل کاهش طول مدت تحصیل دانشجو است، افزود: بر اساس مصوبه شورای دانشگاه پیام نور دانشجویانی که معدل نمرات نیمسال تحصیلی قبل آنها کمتر از ۱۲ باشد تا ۱۲ واحد، دانشجویانی که میانگین نمرات نیمسال تحصیلی قبلی آنها از ۱۲ تا ۹۹/۱۶ باشد تا ۲۰ واحد و دانشجویانی که میانگین نمرات نیمسال تحصیلی قبل آنها از ۱۷ به بالا تا ۲۴ واحد می‌توانند بردارند.

وی گفت: بر این اساس دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی‌کنند به جز نیمسال آخر تحصیل موظف به انتخاب حداقل ۵ واحد درسی و حداکثر ۱۶ واحد درسی طبق معدل نیمسال قبل و با رعایت پیش‌نیاز هستند.
    رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران ادامه داد: دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند، مؤظف به انتخاب حداقل ۱۲ واحد درسی هستند به جز در آخرین نیمسال تحصیلی یا مواردی که به خاطر رعایت پیش نیاز مجبور به انتخاب تعداد واحد کمتر هستند.
    وی با بیان این‌که عدم رعایت سقف مجاز واحد، منجر به حذف واحد مازاد از انتهای برگ واحد دانشجو می‌شود، اظهار داشت: در ترم تابستان حداکثر تعداد واحد انتخابی، چه در مرکز یا مهمان در واحدهای دیگر فقط ۶ واحد است و در صورتی که دانشجو ترم آخر باشد و فقط با ۶ واحد دانش آموخته شود و واحد‌های باقیمانده در مرکز یا مراکز پیام نور ارایه نشود می‌توانند در دانشگاه‌های دولتی یا دانشگاه آزاد و مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مهمان شوند.

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

http://pnu-club.com/pnu.1239.html

mj_goodboy آواتار ها
    • 8

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    مسئول امور مالی فروشگاه
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    راه های ارتباطی

با عرض سلام و خسته نباشید . ببخشید این جمله یعنی چی؟؟؟؟ (دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی‌کنند به جز نیمسال آخر تحصیل موظف به انتخاب حداقل ۵ واحد درسی و حداکثر ۱۶ واحد درسی طبق معدل نیمسال قبل و با رعایت پیش‌نیاز هستند.) یعنی مثلا من که از معافیت تحصیلی استفاده نمیکنم و سربازی رفتم هر ترم بیشتر از 16 واحد بیشتر اجازه انتخاب واحد ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NIMA.N آواتار ها
    • 3,865

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی
    راه های ارتباطی

سلام دوست عزيز. فكر كنم اون جمله اشتباه شده . منظور حداكثر بر اساس معدل ترم قبل هست

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

http://pnu-club.com/pnu.1239.html

NIMA.N آواتار ها
    • 3,865

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی
    راه های ارتباطی

این ایین نامه عوض شده چند روز پیش
    قانون جدید میگه زیر 12 هم 20 واحد
    دوست عزیز لطفا" شایعه درست نکنید.
    شما بخشنامه دارین که این حرفو میزنید؟
    هنوز تازه از ترم پیش این قانون ذکر شده .

اگر مدرک دارین در مورد این حرفتون ارائه بدین. در غیر اینصورت اگر تکرار کنید با شما برخورد خواهد شد (چند بازه هی شما میاین میگی که معدل زیر 12 میتونه 20 واحد برداره)

شایعه ای بیش نیست اعتماد نکنید
    (تا وقتی بخشنامه ای صادر نشده این حرفا شایعه است)

ahad آواتار ها
    • 6

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    ماکو
    راه های ارتباطی

با سلام من ورودی 86 هستم و اکنون ترم 9 هستم و نیمسال اول 90-91 مشروط می شوم من کلا 24 واحد دارم واین در حالی من 4 ترم اول هم مشروط شدم معدل کل من 12 است آی میتونم نیمسال دوم ترم آخر باشم لطفا بایک مدرک معتبر که من به آن استناد کنم من را راهنمایی کنید تابه مشکل بر نخرم چون دانشجوهای دانشگاه پیام نور رشت میگن بخشنامه عوض شده .من دانشجوی منجیل هستم.باتشکر

tall.boy64 آواتار ها
    • 71

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    فیس بوک
    شغل , تخصص
    فیس بوک
    رشته تحصیلی
    فیس بوک شناسی
    راه های ارتباطی

اگه کمتر از 5 واحد بشه اون واحد قبول شده حذف میشه؟

من 12 واحد انتخاب کردم فقط یک درس دو واحدی رو امتحان دادم خدمت هم رفتم خواستم ببینم چی میشه نمره قبولیم در اون درس حذف میشه از دوباره باید اون درس رو بردارم؟

sunyboy آواتار ها
    • 33,775
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    مدیــــریت کـــــل باشگاه
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    92

نقل قول نوشته اصلی توسط tall.boy64 نمایش پست ها
    اگه کمتر از 5 واحد بشه اون واحد قبول شده حذف میشه؟

من 12 واحد انتخاب کردم فقط یک درس دو واحدی رو امتحان دادم خدمت هم رفتم خواستم ببینم چی میشه نمره قبولیم در اون درس حذف میشه از دوباره باید اون درس رو بردارم؟
    طبق قوانین و شرایط شما شما باید حداقل 5 واحد رو امتحان بدین وگرنه حذف میشه و ترم شما تبدیل به مرخصی میشه. شما با مرکز پیام نور خودتان در ارتباط باشید شاید تونستند کاری کنند تا این مشکل شما حل بشه

موفق باشید

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور

دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

sisi90 آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام_ببخشید من الان نیم سال اول 91-92 رو تموم کردم و یه شایعه ای و بحثی تو دانشگاهه ما هست که میگن معدل مشروطی رو کردن 10!!!این مطلب درسته؟؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi90 نمایش پست ها
    سلام_ببخشید من الان نیم سال اول 91-92 رو تموم کردم و یه شایعه ای و بحثی تو دانشگاهه ما هست که میگن معدل مشروطی رو کردن 10!!!این مطلب درسته؟؟
    با سلام

خیر دوست گرامی خبری در این زمینه نیست و اگر باشد حتما در باشگاه اطلاع رسانی جدی خواهد شد

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

sisi90 آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

دوسته عزیز من معدلم هنوز نیومده و کارنامه قطعیم صادر نشده اما با محسابه ای که کردم مشروط میشم اما تو انتخاب واحدم میتونم تا 20 واحد بردارم!علت چیست؟من اگر بیشتر از 12 تا بردارم بعدش مشروط بشم چی میشه واحد هام؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع

قوانین انتخاب یک واحد بیش از سقف مجاز در پیام نور, قوانین اضافه سقف واحد انتخابی پیام نور 90, قوانین سقف واحد در پیام نور, قانون ترم آخر پیام نور, قانون جدید سقف انتخاب واحد پیام نور, منظور از مشروطي ها دردانشگاه پيام نور, مشكل واحدهاي باقيمانده در ارشد, مشروط پیام نور, مشروط ارشد حداکثر واحد, مشروطی ترم آخر پیام نور, معافیت حداکثر واحد قابل اخذ برای یک ترم در پیام نور, معدل 12 مشروط 12واحد, معدل مورد نیاز برای گرفتن 20 واحد در پیام نور, معدل چند در فراگیر مشروط است, معدل و تعداد واحد انتخابی دانشگاه ازاد, معدل واحد هاي ترم تابستان دانشگاه پيام نور, معدل یک ترم دانشگاه, معدل حداکثر واحد, معدل دانشجویان پیام نور, معدل در دانشگاه پیام نور, چند واحد, چند واحد ميتوان اضافه كرد پيام نور, چند واحد ارشد, چند بار میتوانیم در پیام نور مشروط بشویم, نور, نحوه انتخاب واحدبراساس معدل دردانشگاه پیام نور, هر ترم چند روزه, واحد های هر ترم فراگیر پیام نور, واحدهای, واحدهای درسی پیام نور, یافت, کارشناسی ارشد هر ترم حداکثر چند واحد, پیام نور مشروط تعداد واحد, پیام نور گرفتن واحد بیش از سقف مجاز, پیام نور بیشتر از سقف واحد, پیام نور تعداد حداکثر مشروطی, پیام نورتعداد حداکثر واحدهای قابل اخذ ترم آخر, آيا معدل زير 12 در پيام نور مشروط است, آیا ترم تابستانی پیلم نور آزمایشگاه میدهد, افزایش, انتخاب 20 واحد با معدل12, انتخاب 24 واحد در ترم آخر پیام نور, انتخاب واحد مشروط پیام نور, انتخاب واحد پیام نور فراگیر, انتخاب واحد پیام نور برحسب معدل, انتخاب واحد بیشتر از سقف, انتخاب واحد براساس معدل درپیام نور, انتخاب واحد ترم یک ارشد پیام نور mba, انتخاب واحد دروس مشروط پیام نور, انتخاب واحدبرای دانشگاه پیام نور, انتخاب واحددانشجوی ترم آخر, انتخاب بيشتر از 20 واحد بيام نور, انتخاب دروس آزمایشگاه پیام نوررشت, ارائه واحد در ترم تابستان دانشگاه پیام نور 91, اطلاعاتی در مورد دانشجویان مشروط پیام نور, بيام نور منجيل, با معدل 12 چند واحد درسی در دانشگاه پیام نور, با معدل زیر 12 در پیام نور چند واحد میشود انتخاب کرد؟, بخشنامه ترم آخر پیام نور, بخشنامه جدیدپیام نور حداکثر تعداد واحدهای ترم آخر, برنامه درسی دانشگاه پیام نور ماکو, تاچند واحد ميتوان حذف يا اضافه كرد در پيام نور, ترم, ترم 12 دانشگاه, ترم آخر پیام نور, ترم آخر دانشگاه پیام نور, ترم آخر دانشجویان پیام نور می توانند 24واحد انتخاب کنند, ترم اخر پیام نور, ترم تابستان حداکثر واحدپیام نور, ترم تابستان دانشگاه پیام نور واحد مشهد, ترمهای مشروطی در کارشناسی ارشد پیام نور, تعداد كل واحد درسي ارشد پيام نور فراگير, تعداد واحد قابل اخذ بر اساس معدل, تعداد واحد های مجاز در هر ترم, تعداد واحد انتخابی برای ترم تابستان پیام نور, تعداد واحد انتخابی در ترم اول پیام نور, تعداد واحد ترم تابستان پیام نور, تعداد واحد در دانشگاه پیام نور, تعداد واحد دروس پیام نور, تعداد واحدهای مجاز قابل اخذ توسط دانشجوی مشروطی, تعداد واحدهای مجاز برای معدل 12 در پیام نور, تعداد واحدهای مجاز برای پیام نور, تعداد واحدهای مجاز برای دانشجویان مشروط پیام نور, تعداد واحدهای هر ترم کارشناسی ارشد, تعداد واحدهای هر ترم دکترا کشاوزی, تعداد واحدهای ارائه شده برای هر ترم در پیام نور ارشد, تعداد واحدهای ارشد پیام نور فراگیر, تعداد واحدهای دروس عمومی پیا نور, تعداد واحدانتخابی دردانشگاه پیام نور براساس معدل ترم, تعداد کل واحد های کامپیوتر پیام نور, تعداد انتخاب مجاز در ترم تابستان دانشگاه آزاد, تعداد دروس عمومی انتخابی در هر ترم دانشگاه پیام نور, تعداد درس عمومی در هر ترم پیام نور, تعداد.احدهای انتخابی برای ترم اخر, تعدادواحد ترم تابستان فراگیرارشد, جدیدترین بخشنامه معدل انتخاب واحد برای پیام نور, حد مجاز واحدها در هر ترم ارشد فراگير پيام نور, حد اقل معدل براي كارشناسي پيام نور, حد اکثر انتخاب واحد مجاز در پیام نور, حداقل واحد قابل اخذ مشروط کارشناسی در پیام نور, حداقل واحد قابل اخذ در طول یک ترم دانشگاه پیام نور, حداقل واحد مجاز پیام نور, حداقل واحد انتخابی در هرترم دانشگاه پیام نور, حداقل واحد برای مشروطی فراگیر, حداقل تعداد واحد های کارشناسی ارشد در یک ترم, حداکثر واحد قابل اخذ در ترماخر ÷یام نور, حداکثر واحد درسی برای دانشجویان پیام نور, حداکثر برداشتن واحد در دانشگاه پیام نور, حداکثر تعداد واحد فراگیر پیام نور, حداکثر تعداد واحد ترم تابستان پیام نور, حداکثر تعداد واحد درسی مشروط پیام نور, حذف واحد مازاد دانشگاه آزاد یعنی, دانشگاه پیام نور انتخاب واحد دانشجویان مشروطی, دانشجو ترم اخر در پیام نور, دانشجويان پيام نور مشروطي چند واحد, دانشجوی مشروط ارشد در فراگیر پیام نور90, دانشجوی مشروطی بخشنامه تعدادواحد, دانشجویان, دانشجویان ترم آخرپیام نور, در ترم اخر, درسی, روش محاسبه معدل ترم پیام نور, رعایت پیش نیاز در دانشگاه پیام نور, رعایت پیشنیاز در ترم تابستان پیام نور, رعایت سقف واحد در دانشگاه پیام نور, زیر 12 مشروط در پیام نور, سقف, سقف واحد مشروط های در دوره کارشناسی ارشد پیام نور, سقف واحد های انتخابی در دانشگاه پیام نور, سقف واحد یک ترم در دانشگاه پیام نور بر اساس معدل, سقف واحد پیام نور برای معافیت تحصیلی, سقف واحد برای کارشناسی ارشد پیام نور, سقف واحد ترم پایانی ÷یام نور, سقف واحد ترم تابستانی دانشگاه پیام نور, سقف واحد در تابستان پیام نور, سقف واحد در ترم کارشناسی ارشد پیام نور, سقف واحد در ترم آخر در دانشگاه پیام نور, سقف انتاخب واحد پیام نور, سقف انتخاب واحد مجاز دانشجوی پیام نور در ترم اخر, سقف انتخاب واحد برای ترم آخر دانشگاه ÷یام نور, سقف انتخاب واحد دانشجویان مشروط ارشد پیام نور, سقف ترم تابستانه, سقف تعداد واحد انتخابی در ارشد, سقف تعداد واحد در دانشگاه پیام نور, سقف تعدادواحد ارشد, شرايط انتخاب واحد وسقف واحدها, شرایط معدل جهت اخذ واحد در ترم آخر دانشجویان پیام نور, عدم رعایت پیش نیاز در پیام نور, عدم رعایت سقف واحد پیام نور

نمایش برچسب ها