به گزارش خبرگزاری مهر، تیم والیبال زیر 23 سال ایران امروز چهارشنبه در سومین بازی خود در مرحله گروهی رقابتهای جهانی با نتیجه 3 بر یک مقابل کوبا تن به شکمست داد.
ایران دو بازی نخست خود را به ترتیب مقابل امارات و کره جنوبی با پیروزی پشت سر گذاشته است.
پیمان اکبری در خصوص این بازی اظهار کرد: من فکر می کنم بازی خوبی بود و تیم من خیلی خوب بازی کرد. کوبا تیمی بسیار قدرتمند است البته ایران هم چنین است. امتیازات رد و بدل شده نشان داد که کل بازیکنان تلاش بسیاری کردند. فکر می کنم در لحظات پایانی هر ست شانس پیروزی داشتیم.
وی افزود: در ست نخست، تیم ما خیلی زیر فشار نبود. همه چیز خوب پیش می رفت و بچه ها از اعتماد بسیار بالایی برخوردار بودند تا این بازی را با برتری پشت سر بگذارند. البته در ست سوم ، ریسک شکست را احساس کردیم اما من به بازیکنانم گفتم با اعتماد به نفس بازی کنند.
اکبری در پایان گفت: بازی امروز برای ما تمام شده است و ما به مسابقات آتی فکر می کنیم. فکر می کنم تیم کوبا نسبت به ما تیم باتجربه تر بود. ما تمرینات خود را از امروز آغاز می کنیم و هدفمان مشخص است. تیم ما فردا صبح تمرین دارد و فردا عصر هم جلسه بررسی خواهیم داشت تا مسابقه بعدی را آنالیز کنیم.