بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 از مجموع 46

موضوع: تكذيب شد: دانشجویان مشروط در دانشگاه پیام نور اخراج نمی شوند

Cheguevara آواتار ها
    • 19

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام.

من ورودی 85 کارشناسی پیوسته رشته مهندسی سخت افزار هستم.امسال سال ششم هست و 89 واحد بیشتر پاس نکردم.آیا از امسال اخراجی محسوب میشم یا خیر؟ آیا میشه در حین خدمت سربازی به تحصیل ادامه داد؟ و سوال آخر اینکه سازمان نظام وظیفه منو به عنوان یک دیپلمه محسوب میکنه یا فوق دیپلم؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط Cheguevara نمایش پست ها
    سلام.

من ورودی 85 کارشناسی پیوسته رشته مهندسی سخت افزار هستم.امسال سال ششم هست و 89 واحد بیشتر پاس نکردم.آیا از امسال اخراجی محسوب میشم یا خیر؟ آیا میشه در حین خدمت سربازی به تحصیل ادامه داد؟ و سوال آخر اینکه سازمان نظام وظیفه منو به عنوان یک دیپلمه محسوب میکنه یا فوق دیپلم؟
    با سلام
    فعلا اخراجی نیستید و فعلا در این زمینه قانونی نیامده در دانشگاه پیام نور که اخراجی را تعریف کند و اجرا کند .
    در عین خدمت نمیشه ادامه تحصیل داد چون شما نیاز به معرفی نامه دانشگاه به نظام وظیفه دارید که دانشگاه این معرفی نامه را نمی دهد و این که نظام وظیفه شما را به عنوان دیپلم می شناسد .چون هنوز مدرک قابل قبولی بالاتر از دیپلم ارایه نکرده اید..

موفق باشید
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

Cheguevara آواتار ها
    • 19

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

ممنون.

اما این مورد که در کتاب راهنمای دانشجویان نوشته بر چه اساسی استوار هست؟

"برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند حداکثر مدت مجاز تحصیل در دوره های کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته 3 سال و برای دوره کارشناسی 6 سال می باشد.در صورت عدم تکمیل سقف دوره در مدت فوق،دانشجو بعنوان اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی می شود.ادامه تحصیل پس از ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در حین خدمت سربازی و یا پس از ان با رعایت سایر مقررات تا 10 سال بلامانع است.چنانچه در مدت سربازی ثبت نام نکند،مدت خدمت جزء حداکثر سنوات محسوب نخواهد شد.دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند،اگر در مدت 6 سال نتوانند دوره را تکمیل کنند،صرفا بعنوان دانشجوی اخراجی باید به خدما نظام وظیفه معرفی شوند و نباید انصراف دهند،بازگشت به تحصیل اینگونه دانشجویان با ارائه مدارک معتبر،گواهی اشتغال به خدمت و یا کارت پایان خدمت یا معافیت فقط از طریق مجوز کمیسیون موارد خاص سازمان مرکزی امکان پذیر است و مراکز بدون اخذ مجوز نباید نسبت به ثبت نام آنها اقدام کنند."

اینجا که نوشته پس از 6 سال بعنوان دانشجو اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی میشه

بعد در ادامه گفته که با گواهی اشتغال به خدمت بازگشت به تحصیل امکان پذیر است!

اگر ممکنه یه پاسخ صریح و قاطع به من بدید.آیا این مطالب اشتباه هست یا اینکه من دارم اشتباه میکنم!

آیا شخصی هست که مثل من مدت تحصیلش بیش از 6 سال طول کشیده باشه و هنوز اخراج نشده باشه یا به نظام وظیفه معرفی نشده باشه؟

شما می فرمایید من اخراج نمیشم؟تا کی؟

ممنون از اینکه با حوصله به سوالات من پاسخ میدید.

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط Cheguevara نمایش پست ها
    ممنون.

اما این مورد که در کتاب راهنمای دانشجویان نوشته بر چه اساسی استوار هست؟

"برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند حداکثر مدت مجاز تحصیل در دوره های کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته 3 سال و برای دوره کارشناسی 6 سال می باشد.در صورت عدم تکمیل سقف دوره در مدت فوق،دانشجو بعنوان اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی می شود.ادامه تحصیل پس از ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در حین خدمت سربازی و یا پس از ان با رعایت سایر مقررات تا 10 سال بلامانع است.چنانچه در مدت سربازی ثبت نام نکند،مدت خدمت جزء حداکثر سنوات محسوب نخواهد شد.دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند،اگر در مدت 6 سال نتوانند دوره را تکمیل کنند،صرفا بعنوان دانشجوی اخراجی باید به خدما نظام وظیفه معرفی شوند و نباید انصراف دهند،بازگشت به تحصیل اینگونه دانشجویان با ارائه مدارک معتبر،گواهی اشتغال به خدمت و یا کارت پایان خدمت یا معافیت فقط از طریق مجوز کمیسیون موارد خاص سازمان مرکزی امکان پذیر است و مراکز بدون اخذ مجوز نباید نسبت به ثبت نام آنها اقدام کنند."

اینجا که نوشته پس از 6 سال بعنوان دانشجو اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی میشه

بعد در ادامه گفته که با گواهی اشتغال به خدمت بازگشت به تحصیل امکان پذیر است!

اگر ممکنه یه پاسخ صریح و قاطع به من بدید.آیا این مطالب اشتباه هست یا اینکه من دارم اشتباه میکنم!

آیا شخصی هست که مثل من مدت تحصیلش بیش از 6 سال طول کشیده باشه و هنوز اخراج نشده باشه یا به نظام وظیفه معرفی نشده باشه؟

شما می فرمایید من اخراج نمیشم؟تا کی؟

ممنون از اینکه با حوصله به سوالات من پاسخ میدید.

با سلام. خواهش لطف دارید ... ما هم خوشحال میشم در حد توان به هم نوعات خودمون کمکی کنیم

دوست گرامی شما در سوال اولتون نگفتید از چه نوع معافیت استفاده می کنید.. و به نوعی سوالتون خیلی واضح نبود... حالا بگذریم
    بله اگر ازنوع معافیت تحصیل استفاده می کنید بله همین طور که خودتون می فرماییید و شما حداقل 12 ترم یا 6 می بایست دوره کارشناسی را تموم کنید و اگر ممکنه است شما را اخراج کنند. ولی من تا این لحظه این مورد اخراجی را ندیدم... یعنی چون دانشگاه پیام نور دانشگاه کاملا وضعیت متغییری در اجرای قوانینش دارد و بازم نمی تونم با قطعیت بگم شما اخراجید باید بهتر هست از محل حصیل خودتون در این زمینه بیشتر مطمئن تر شوید ولی اگر کلا سربازی رفته باشید و معاف باشید می توانید تا 10 سال هم ادامه تحصیل بدید در پیام نور و مشکلی از این بابت ندارید.

در مورد سربازی هم قبلا دانشگاه پیام نور این امکان را داشت که دانجشویانش می توانستند هنگام سربازی ادامه تحصیل هم بدهند که نظام وظیفه در این مورد اعتراض کرد و کلا این قانون را پیام نور برداشتند و دیگر قانوم هم زمان رفتن سربازی و دانشگاه را ندارند و اگر همانظور که شما می گید شرایط و ضوابطی جدیدی در این زمینه از طرف پیام نور ارایه کردند و شما می توانید استفاده کنید پس حتما اقدام کنید... واقعیت من شخصا با این قوانین جدید پیام نور در مورد سربازی اشنایی زیادی ندارم که بتونم شما را بهتر راهنمایی کنم ولی پیشنهاد من ارتباط و مراجعه هر چه روز به مرکز اموزشی محل تحصیلیتون و مطنمن شدن در این زمینه هست و یا ارتباط با سازمان مرکزی پیام در این رابطه می باشد

موفق باشید
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

しѺ√乇 آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

بچه ها تغییری ایجاد شده؟؟
    الان کسی که چهار ترم متوالی مشروط بشه اخراج می کنند؟؟
    هر جا یه چیزی نوشتند.تو یکی از سایت ها نوشته بود 3 ترم !!
    میخواستم ببینم اگه تغییری در قوانین رخ داده بهمون بگید
    ممنونم

saeidking آواتار ها
    • 1,727
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    وجدان
    شغل , تخصص
    کارشناس امور کشاورزی
    رشته تحصیلی
    مهندسی آب و خاک
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط しѺ√乇 نمایش پست ها
    بچه ها تغییری ایجاد شده؟؟
    الان کسی که چهار ترم متوالی مشروط بشه اخراج می کنند؟؟
    هر جا یه چیزی نوشتند.تو یکی از سایت ها نوشته بود 3 ترم !!
    میخواستم ببینم اگه تغییری در قوانین رخ داده بهمون بگید
    ممنونم
    سلام.دوست عزیز لطفا به تاریخ خبر بیشتر دقت کنید.نه مشکلی وجود ندارره نگران نباشین ولی شما باید بیشتر کوشا باشیدانشاالله موفق میشین
    اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست.(شریعتی)

http://up.pnu-club.com/images/70ud7bp0svld9vwyherq.jpg

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345

برچسب برای این موضوع

قوانين مشروطي دانشگاه پيام نور, قوانين مشروطي دانشجو در پيام نور, قوانين مشروطي در دانشگاه پيام نور, قوانین مشروط دانشگاه پیام نور, قوانین مشروطی پیام نور, قوانین مشروطی دانشگاه پیام نور, قوانین مشروطی دانشگاه پیامنور, قوانین مشروطی در دانشگاه پیام نور, قوانین مشروطین پیام نور, قوانین و ضوابط مشروط شدن فراگیر پیام نور, قوانین پیام نور مشروط, قوانین اخراج از پیام نور, قوانین اخراجی دانشگاه دولتی, قوانین اخراجی در پیام نور, قانون 4 ترم مشروطی متوالی در پیام نور, قانون مشروط, قانون مشروط پیام نور, قانون مشروط شدن در پیام نور, قانون مشروطی پیام نور, قانون مشروطی دانشگاه پیام نور, قانون مشروطی در دانشگاه پیام نور, قانون مشروطی در دانشگاهها, قانون مشروطین پیام نور, قانون اخراج ازدانشگاه پيام نور, قانون دانشگاه پيام نور در مورد دانشجويان 3بار مشروطي, مشروط, مشروط 4 ترم, مشروط پيام نور, مشروط پيام نور فراگير, مشروط پیام نور, مشروط پیام نور اخراج, مشروط پیام نور سعنی, مشروط دانشگاه, مشروط دانشگاه پیام نور, مشروط در پيام نور, مشروط در پیام نور, مشروط در دانشگاه پیام ن, مشروط در دانشگاه پیام نور, مشروطي پيام نور, مشروطي دانشگاه پيام نور, مشروطي در دانشگاه پيام نور, مشروطي دردانشگاه پيام نور, مشروطی 3 ترم متوالی پیام نور, مشروطی پیام نور, مشروطی ارشد پیام نور, مشروطی دانشگاه پیام نور, مشروطی دانشگاه پیام نور بعد از چند ترم, مشروطی در پیام نور, مشروطی در دانشگاه, مشروطی در دانشگاه پیام نور, مشروطی در دانشگاه پیام نور90, مشروطی درپیام نور, مشروطی دردانشگاه پیام نور, مشروطی دردانشگاهرپیام نور, مشروطین دانشگاه پیام نور, مشرطي در دانشگاه پيام, معدل مشروط در پيام نور, معدل مشروطی در دانشگاه پیام نور چند است, معدل کل زیر 12 بیاد در پیام نور اخراج میشه, نمره ميان ترم پيام نور را ندارم, چند بار مشروطی در دانشگاه باعث اخراج می شود, چند ترم مشروط پیام نور, چند ترم مشروطی در پیام نور اخراج می شود, چهار ترم مشروطی پیام نور اخراج, نور, پیام نور 4 ترم مشروط, پیام نور مشروط, پیام نور مشروطی, پیام نور مشروطی داره؟, پیام نور اخراجی دارد؟, پیام نور سه ترم مشروط, پیام‏ ‏نور‏ ‏ ارشد مشروط انتخاب‏ ‏واحد, آیا 3 ترم مشروطی در پیام نور اخراج از دانشگاه, آیا قانون 4 ترم مشروط, آیا پیام نور اخراجی هم دارد؟, آیا پیام نوریها با 4 مشروط اخراج می شوند, آیا اخراج از پیام نور هست, آیا دانشگاه پیام نور هم اخراجی به خاطر مشروطی دارد, آیا در پیام نور دانشجوی مشروطی اخراج می شود؟, أیا دانشگاه پیام نور اخراجی دارد, انتخاب واحد دانشجویان مشروط دانشگاه پیام نور, انتخاب واحد دانشجویان مشروطی پیام نور, ایا پیام نور اخراجی دارد, ایا دانشجویان مشروطی پیام نور اخراج میشوند, ایا در پیام نور اخراج وجود دارد, ایادانشگاه پیام نور مشروطی دارد, اگر دانشجویی 4 بار متوالی مشروط شود در پیام نور, اخبار پیام نورمشروط, اخراج, اخراج مشروطان پیام نور, اخراج از پیام نور, اخراج بعد4ترم مشروطی درپیام نور90-91, اخراج در پیام نور, اخراجي در پيام نور, اخراجی پیام نور, اخراجی در دانشگاه پیام نور, بعد از چند مشروطی از دانشگاه پیام نوراخراج میکنند, تكذيب, تكذيب مشروطي پيام نور, تعداد مشروطی پیام نور, تعداد مشروطی در دانشگاه پیام نور, جبران مشروطي در بيام نور, حداکثر مشروطی در پیام نور, دانشگاه پيام نور مشروطي دارد, دانشگاه پيام نورمشروطي دارد, دانشگاه پیام نوراخراجی دارد, دانشجويان مشروط پيام نور, دانشجوی مشروط پیام نور, دانشجوی مشروط در پیام نور, دانشجویان, دانشجویان مشروط, دانشجویان مشروط ارشد, دانشجویان مشروطی پیام نور, در دانشگاه پیام نور تا جند ترم میتوان مشروط شد؟, سقف مشروطي پيام نور, سقف مشروطی پیام نور, سقف انتخاب واحد دانشجویان مشروط ارشد پیام نور, سه ترم متوالی مشروط پیام نور, سه ترم متوالی مشروط پیامنور, سه ترم متوالی مشروط در دانشگاه پیام نور, سه ترم مشروطي براي دانشكاه بيام نور, سه ترم مشروطی در فراگیرپیام نور, سه ترم مشروطی در پیام نور, سه ترم مشروطی در دانشگاه پیام نور, شروط مشروطی در پیام نور, شرايط مشروطي در پيام نور, شرايط دانشجويان مشروطي پيام نور, شرایط مشروط در دانشگاه پیام نور, شرایط مشروط شدن بیش از 3 ترم, شرایط مشروطی پیام نور, شرایط مشروطی در دانشگاه پیام نور, شرایط انتخاب واحد مشروطی های پیام نور, شرایط اخراج مشروطین دانشگاه پیام نور, شرایط اخراج از دانشگاه پیام نور, شرایط اخراج در پیام نور, شرایط اخراج شدن از دانشگاه پیام نور, شرایط اخراجی دانشگاه پیام نور, شرایط دانشجویان مشروط پیام نور, شرط معدل در انتخاب واحد پیام نور, ظوابط و برنامه دانشجوی مشروط در پیام نور

نمایش برچسب ها