باسلام یک کمک و راهنمایی می خواستم در مورد اینکه امسال در کنکور سال ۹۴ سهیمه شاگرد اولی براساس بخش نامه جدیدی به شماره۲۱/۷۷۸۹۷مورخ۵/۵/۱۳۹۳آمده است و من خود بخش نامه را از آموزش دانشگاه گرفتم دچار ابهاماتی هست در صفحه ۲ دفترچه انتخاب رشته نوشته شده است تا دوسال حق دارید استفاده کنید اما درماده ۳ بخش نامه گفته است تا حداکثر یک سال بعد از فارغ التحصیلی حق دارید استفاده کنید! از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش هم سوال کردم کسی پاسخ گو نبود و آموزش دانشگاه خودم هم بخش نامه را معیار قرار داده است. دومین مورد اینکه حتی تا سال گذشته هم پیام نور استثناهایی داشته و مصوبه آموزشی پیام نور هم ۹ ترمه است اما در بخش نامه جدید اصلا به این نکته اشاره نشده است حتی آئین نامه قبلی به شماره ۲۲۳۵۴/و تاریخ ۲/۳/۹۱ در تبصره ۹اشاره کرده بود که برگزیدگان علمی که برنامه درسی آنها طبق شورای عالی برنامه ریزی ۹ ترمه هست می تونن از این آئین نامه استفاده کنند. حال من خودم دانشجوی پیام نور ورودی ۸۸ بودم شاگرد اول هم ورودی های خودم و حائز شرایط ۱۰درصد برتر سال گذشته هستم (آئین نامه قبل) و تیرسال قبل اسمم جزء استعداد درخشانها بود، درسم را ولی ۹ ترمه تمام کردم و سال ۸۸هم برنامه ما ۹ترمه بوده است حال نمی دونم چه کنم دانشگاه که گفتن چون بیشترازیک سال از فارغ التحصیلیت گذشته و ۹ترمه تمام کردی ما نمی تونیم کاری کنیم ولی درمورد این یک سال یا دوسال بعد از فارغ التحصیلی و تعداد ترم ها ابهامات هست ممنون میشم کمکم کنید…..باسپاس