بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: طریقه رسیدن به پیام نور مرکز شمیرانات

apadana34 آواتار ها
    • 57
    کاربر باشگاه

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

پیش فرض طریقه رسیدن به پیام نور مرکز شمیرانات

من پیام نور مرکز شمیرانات قبول شدم . ادرسش اینطور که توی سایت زدن اینه :
    انتهاي بزرگراه امام علي (ع)، بلوار ارتش، بلوار شهيد مژدي (اوشان)، خيابان پيروز شفيعي، خيابان ياران، خيابان ياران 2

کسی می تونه من را راهنمایی کنه چطوری اسانتر از مترو یا اتوبوس تاکسی به دانشگاه از ترمینال جنوب برسم .

shima_glk آواتار ها
    • 3,173
    ناظم باشگاه

عنوان کاربری
    ناظم باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس سئو سایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    7

سلام کاربر عزیز

بهترین راه اینه که شما خودت رو به مترو برسونی که ایستگاه ترمینال جنوب هم داریم، بعد از خط عوض کردن در خط فرهنگسرا-صادقیه به سمت فرهنگسرا رفته ایستگاه گلبرگ پیاده شده و روبروی مترو ون های دانشگاه هستند که مستقیما شما رو تا درب دانشگاه می برند.
    البته اگر شما رشته قبولیتون مهندسی کامپیوتر (سخت یا نرم)- مهندسي پزشكي(كليه رشته ها)- مهندسي فناوري اطلاعات- مهندسي برق (كليه رشته ها)-مهندسي رباتيك باشد محل تشکیل کلاس ها ساختمان آبان در خیابان ویلا است.

موفق باشید

apadana34 آواتار ها
    • 57
    کاربر باشگاه

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

تاریخ تشکیل پرونده در مرکز شمیرانات 17/12/91 بود . ظاهرا تغییر کرده . اطلاعی ندارید؟

بعدش اینطور که به من ادرس دادند گفتند که مترو سوار شو و تجریش پیاده شو بعد با ماشین مینی سیتی برو و ابتدای اوشان پیاده شو و از اوشان تا دانشگاه باز با ماشین برو . این ادرسی که شما دادید هنوزم پا برجاست برای دانشگاه پیام نور شمیرانات

shima_glk آواتار ها
    • 3,173
    ناظم باشگاه

عنوان کاربری
    ناظم باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس سئو سایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط apadana34 نمایش پست ها
    تاریخ تشکیل پرونده در مرکز شمیرانات 17/12/91 بود . ظاهرا تغییر کرده . اطلاعی ندارید؟

بعدش اینطور که به من ادرس دادند گفتند که مترو سوار شو و تجریش پیاده شو بعد با ماشین مینی سیتی برو و ابتدای اوشان پیاده شو و از اوشان تا دانشگاه باز با ماشین برو . این ادرسی که شما دادید هنوزم پا برجاست برای دانشگاه پیام نور شمیرانات

سلام
    در مورد سوال اول، تغییر تاریخ تشکیل پرونده، متاسفانه اطلاعی ندارم ولی در مورد آدرس، بله هنوز هم میتونید از آدرس گفته شده به دانشگاه برسید.
    این مسیری که عرض کردم سرراست تر است.

apadana34 آواتار ها
    • 57
    کاربر باشگاه

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

از دو مسیری که معلوم شد برای رفتن . کدام تایم کمتری را می گیره ؟

shima_glk آواتار ها
    • 3,173
    ناظم باشگاه

عنوان کاربری
    ناظم باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس سئو سایت
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    7

از دو مسیری که معلوم شد برای رفتن . کدام تایم کمتری را می گیره ؟
    شرمنده تایمش رو دیگه دقیق نمیدونم. ولی فکر کنم مسیری که من عرض کردم زمان کمتری می بره.

apadana34 آواتار ها
    • 57
    کاربر باشگاه

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

دستتون درد نکنه با همان ون های سرویس دانشگاه از گلبرک رفتم . تازمانی که ان ون سرویس دانشگاه باشه کار اسانه .
    اما به یه انتخاب یا مشکل برخوردم که نمی دانم کدام را انتخاب کنم .اینو چندان نمی شه از متخصصین رشتم بپرسم چون انا به پیام نور و قوانینش اگاه نیستن
    بنده رشته برق کنترل را شهر خودم (قم)قبول شده بودم و درحال تحصیلم و امسالم برق قدرت را شمیرانات قبول شدم . از نظر تعداد واحد این دو رشته حدود 20 واحد با هم اختلاف داره و ظاهرا
    برق قدرت بازار بهتری داشته باشه و هدف من اینه که درنهایت کارشناسی قدرت را بگیرم می خوام راه اسان تر ولی ضمانت شده و درست تر را انتخاب کنم و دو تا راه دارم و باید یکیشو ظاهرا انصراف بدم
    اول اینکه قدرت شمیرانات را ادامه بدم و چون اکثر واحدهاش یکی هست کلاسها را مهمان بگیرم و فقط
    برای امتحانات و امور اداری بیام تهران . مشکلش اینه که به هرحال نمی دانم می تونم تا انجا که مشترک
    هستن به من مهمان بدن و دیگه اینکه به هرحال شهر دیگس و برای امتحانات به هرحال ان ارامشی که
    توی شهر خودت هست نداری اما خوبیش اینه که به هرحال اسم همان تهران دهن پرکنه هرچند که دانشگاهش چنگی به دل نزد ودیگه اینکه بدون ریسک پذیری یکسره داری همان گرایش قدرت را بدون
    تغییر رشته می خوانی
    راه دوم اینه که حدودا سه سال را همین گرایش کنترل در شهر خودم بخوانم و موقعی که دیگه واحدهای دو رشته می رن که دیگه جدا بشن ترم قبلش ازمون فراگیر بدم و قدرت تهران باز قبول بشم
    وترم دوم ان واحدهایی که توی ان سه سال خواندم را تطبیق بزنم لازم به ذکره چون ترم دومش ان موقع مجبورم دروس اولیه که قبلا گذرانده شده را بخوانم یکسری از دروس که بدون پیش نیاز هست را از این
    گرایش کنترل نمی خوانم تا بتونم ترم دوم قدرت ان موقع بردارم اینطوری اضافه کاری نمیشه . التبه اگه درست فکر کرده باشم . خوبیش اینه که سه سال را که تقریبا صد واحده توی شهرت خودتی و می تونی
    با ارامش وقت و هزینه را بزاری برای بالا بردن نمراتت ودر اخرم به ان گرایش قدرت که میخوای بدون اینکه
    مانعی باشهاز لحاظ قانونی یا سلیقه های دانشگاهی کوچ کنی البته و بدیش اینه که مجبوری از رشته
    کنترلی که سه سال خواندی انصراف بدی و مهمتر اینکه ایا این برنامه پیاده شدنی هست یعنی من منع قانونی ندارم. وباز مهمتر اینکه در تطبیق من با منعی یا مشکلی مواجه نمیشم و تمام ان واحدهایی
    که پاس کردم گروه علمی دانشگااه پیام نور تهران قبول می کنه . خصوصا اینکه من ان رشته کنترل را تمام نمی کنم و قراره انصراف بدم . اینه که ریسک پذیره و من نمی دان کدام را ه را برم

apadana34 آواتار ها
    • 57
    کاربر باشگاه

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

برای برق قدرت تهران
    1- خواندن قدرت تهران و با استفاده از مهمان شدن درشهر خودم حدود90 واحد را می تونم اینطوری پاس کنم(مگه اینکه توی مهمان شدن مشکلی باشه)
    2-خواندن حدود 90 واحد کنترل در شهر خودم و بعد انصراف و شرکت در قدرت تهران و تطبیف این 90 واحد مشترک و پاس کردن حدود 31 واحد
    اخر در تهران (اگه توی تطبیق زدن این همه واحد مشکلی پیش نیاد)
    کدام گزینه بهترین راه؟

apadana34 آواتار ها
    • 57
    کاربر باشگاه

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

مهمان اضطراری برای تعیین محل مرکز ازمون چیه ؟ می تونم با صحبت با دانشگاه راضیشون کنم تا اینطوری محل ازمون را شهر خودم انتخاب کنم یا دارای قوانین غیر ممکنی برام هست.

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

برای برق قدرت تهران 1- خواندن قدرت تهران و با استفاده از مهمان شدن درشهر خودم حدود90 واحد را می تونم اینطوری پاس کنم(مگه اینکه توی مهمان شدن مشکلی باشه) 2-خواندن حدود 90 واحد کنترل در شهر خودم و بعد انصراف و شرکت در قدرت تهران و تطبیف این 90 واحد مشترک و پاس کردن حدود 31 واحد اخر در تهران (اگه توی تطبیق زدن این همه واحد مشکلی پیش نیاد) کدام گزینه بهترین راه؟
    گزینه 2 به نظره من خیلی بهتر هست با توجه به شرابطتون

مهمان اضطراری برای تعیین محل مرکز ازمون چیه ؟ می تونم با صحبت با دانشگاه راضیشون کنم تا اینطوری محل ازمون را شهر خودم انتخاب کنم یا دارای قوانین غیر ممکنی برام هست.

یعنی جایی مشخص کردن برای امتحان دادن بصورت موقتی
    بله بهترین راه حل همین هست

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

برچسب برای این موضوع