بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 32

موضوع: ما که هیچ مزایایی ندیدیم!

hestia آواتار ها
    • 14

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    راه های ارتباطی

New1 ما که هیچ مزایایی ندیدیم!

خداییش همه ی این حرفا و حدیثا گول زدن خودمونه!
    اگه پیام نور یه مزیت داشت خداشاهده من خودم بیان میکردمش!

هیچ کس به مشکلات دانشجوها رسیدگی نمیکنه!

الان من یک پست زدم در شرح واحدمون.حالا اینا فقط ذره ای از مشکلات مونه

فقط بخونید و به ریش ما بخندید که چقدردارن در حقمون کوتاهی میکنن و انگارنه انگار

http://pnu-club.com/pnu.thread21369.html#post87252

و اسه خودم متاسفم که در پیام نور تحصیل میکنم

اینا فقط.یه درددل دانشجوی پیام نور بود

TAHA آواتار ها
    • 9,180
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    PNU-CLUB
    شغل , تخصص
    PNU-CLUB
    رشته تحصیلی
    PNU-CLUB
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    1

Icon140

نقل قول نوشته اصلی توسط hestia نمایش پست ها
    خداییش همه ی این حرفا و حدیثا گول زدن خودمونه!
    اگه پیام نور یه مزیت داشت خداشاهده من خودم بیان میکردمش!

هیچ کس به مشکلات دانشجوها رسیدگی نمیکنه!

الان من یک پست زدم در شرح واحدمون.حالا اینا فقط ذره ای از مشکلات مونه

فقط بخونید و به ریش ما بخندید که چقدردارن در حقمون کوتاهی میکنن و انگارنه انگار

http://pnu-club.com/pnu.thread21369.html#post87252

و اسه خودم متاسفم که در پیام نور تحصیل میکنم

اینا فقط.یه درددل دانشجوی پیام نور بود
    سلام دوست عزيز
    توي همه واحدها اين طور نيست كه. شما كل پيام نور رو زير سوال مي بري.
    بعدش هم اگر واقعا مي بيني هيچي نداره امكانات نداره انصراف بده برو يك جاي ديگر تحصيل كن.به زور اجبارت نكردند كه در پيام نور تحصيل كني !!
    من طرفدار پيام نور نيستم ولي هرجاي مزايا و مهاسن و در كنار ان عيب هايي داره ولي دليلي نميشه يك مجموعه رو بصورت كل تخريب كني /
    ضمنا يادت باشه اين جا ايران هست نه .............
    با اين حال ممنون كه نظرتون گفتم.تا حدي من قبول دارم نظرات شما رو و اين بدون ادمي توي شرايط سخت واقعا كاركشته و متبحر مي شه.

روزگار خوش

noori133 آواتار ها
    • 4

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    دولت آباد
    شغل , تخصص
    كارمند
    رشته تحصیلی
    علوم تربيتي
    راه های ارتباطی

سلام..
    دانشجوي علوم تربيتي ام..
    دوست دارم بيشتر توي كلوپ دوست داشته باشم وفعال باشم..
    ولي نميدونم چطوري..منو راهنمايي كنيد..

Mr_Pm آواتار ها
    • 8

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    همدان
    راه های ارتباطی

دانشگاه پیام نور نسبت به دانشگاه های دیگر مزیت های بیشتری دارد
    برای اثبات این ادعا به دانشنامه ویکی پدیا سری بزنید و کلمه ی دانشگاه پیام نور را سرچ کنید
    یک مسئله ی خیلی مهم پیشرفت روز افزون این داشگاه نسبت به سایر دانشگاها است چنانچه اگر به تاریخچه ی این دانشگاه نظری بیاندازیم خواهیم دید که سیر تکامل آن نسبت به دیگر دانشگاهای ایران بسیار بیشتر و وضعیت بهتری دارد اما نباید معایب زیاد این دانشگاه را هم در نظر نگرفت
    من دانشجوی دانشگاه پیام نور همدان هستم اگر دانشجویان در جریان باشند در اینجا یک ساختمان جدید به متراژ تقریبا 6750 متر (سه طبقه) به ساختمان قدیمی پیام نور همدان اضافه شده است پس نباید نا امید بود و اینرا هم فراموش نکنیم که دانشجو خود باید بدنبال علم باشد . . .

یکی از دلایلی که اثبات می کند دانشجویان دانشگاه پیام نور باهوش تر از دیگر دانشجویان دانشگاهای دیگر هستند آمار قبولی در کارشناسی ارشد است که دانشگاه پیام نور تا به الان رکورد دار این آزمون می باشد
    دانشگاه پیام نور بزرگترین بانک کتاب را بعد از کتابهای آموزش و پرورش دارد که البته این کتابها استادارد میباشند چرا که باید چندین مرحله را طی کنند تا به کتاب دانشگاهی تبدیل شوند
    یکی از بهترین حسن های این دانشگاه دانشجو محور بودن و البته ارج دادن به کلاسهای عملی و آزمایشگاهی می باشد که ساعات کلاسهای عملی با دیگر دانشگاها برابری می کند
    این دانشگاه دانشجو را وادار به مطالعه و اندیشیدن می کند و از آنجایی که بیشتر سوالات کشوری است اساتید محترم نمی توانند سلیقه ای عمل کنند
    از پیشرفتهای دیگر ارج دان به کیفیت این دانشگاه است که اخیرا در پی جمع کردن هیئت علمی می باشد و دیگر ساخت و ساز ساختمانهای جدید (مثال:دانشگاه پیام نور همدان)
    و مطلب دیگر اینکه امید است دانشجویان، این دانشگاه را به بهترین جایگاه خود برسانند

skandani آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تبريز
    شغل , تخصص
    دبير
    رشته تحصیلی
    رياضي كاربردي
    راه های ارتباطی

آره كتابها جامع و بي محتوا!....
    كتاب توابع مختلط رشته رياضي رو ديديد. نصف اثباتش اين صفحه نصفه بقيه اش 10 صفحه ديگه اومده.
    نه كتابهاش خوبه نه امكاناتش . فكر كنم خودت هم اينو ميدوني.
    يا كتاب تحقيق در عمليات 2جهانشاهلو رو ديدي . كاملا از حمدي طحي كپي كرده حتي فعل هاش رو هم عوض نكرده.
    من براي آنهايي كه 4سال عمرشون رو تو پيام نور تلف ميكنند متاسفم.
    راستي ششمين دانشگاه بزرگ جهانه!......

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

با سلام
    حرفه همه ي دوستان متين و پيام نور نواقض زيادي داره و مشكلاتش هم زياده.
    ولي همه ي اينها به خود دانشجو هم برمي گرده كه اندكي تنبل بار امده.
    شما اگر مي خواهي يك درس رو بخوني و از اون چيزي بفهمي و نهايتا پاس كني بايد يك منبع اصلي رو كامل بخوني تا به نتيجه ي دلخوات برسي.در صورتي كه در پيام اين طور نيست و بيشتريا دوست دارن همينطوري بدون سعي و تلاش نمره بگيرند.اندكي با انصاف باشيد و بكمب هم بخودمون بياييم هرچند قبول دارم پيام نور هم به دانشجويانش بها نمده.ولي ما بايد اونقدر سعي و تلاش كنيم تا اونا رو وادار كنيم به ماها به بدهد.به اميد ان روز.
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

yashar آواتار ها
    • 2,478

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته تالار تخصصی ( IT )
    محل تحصیل
    اردبیل
    شغل , تخصص
    مدیر شرکت پارسیان اردبیل
    رشته تحصیلی
    مهندسیIT
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_pm نمایش پست ها
    دانشگاه پیام نور نسبت به دانشگاه های دیگر مزیت های بیشتری دارد
    برای اثبات این ادعا به دانشنامه ویکی پدیا سری بزنید و کلمه ی دانشگاه پیام نور را سرچ کنید
    یک مسئله ی خیلی مهم پیشرفت روز افزون این داشگاه نسبت به سایر دانشگاها است چنانچه اگر به تاریخچه ی این دانشگاه نظری بیاندازیم خواهیم دید که سیر تکامل آن نسبت به دیگر دانشگاهای ایران بسیار بیشتر و وضعیت بهتری دارد اما نباید معایب زیاد این دانشگاه را هم در نظر نگرفت
    من دانشجوی دانشگاه پیام نور همدان هستم اگر دانشجویان در جریان باشند در اینجا یک ساختمان جدید به متراژ تقریبا 6750 متر (سه طبقه) به ساختمان قدیمی پیام نور همدان اضافه شده است پس نباید نا امید بود و اینرا هم فراموش نکنیم که دانشجو خود باید بدنبال علم باشد . . .

یکی از دلایلی که اثبات می کند دانشجویان دانشگاه پیام نور باهوش تر از دیگر دانشجویان دانشگاهای دیگر هستند آمار قبولی در کارشناسی ارشد است که دانشگاه پیام نور تا به الان رکورد دار این آزمون می باشد
    دانشگاه پیام نور بزرگترین بانک کتاب را بعد از کتابهای آموزش و پرورش دارد که البته این کتابها استادارد میباشند چرا که باید چندین مرحله را طی کنند تا به کتاب دانشگاهی تبدیل شوند
    یکی از بهترین حسن های این دانشگاه دانشجو محور بودن و البته ارج دادن به کلاسهای عملی و آزمایشگاهی می باشد که ساعات کلاسهای عملی با دیگر دانشگاها برابری می کند
    این دانشگاه دانشجو را وادار به مطالعه و اندیشیدن می کند و از آنجایی که بیشتر سوالات کشوری است اساتید محترم نمی توانند سلیقه ای عمل کنند
    از پیشرفتهای دیگر ارج دان به کیفیت این دانشگاه است که اخیرا در پی جمع کردن هیئت علمی می باشد و دیگر ساخت و ساز ساختمانهای جدید (مثال:دانشگاه پیام نور همدان)
    و مطلب دیگر اینکه امید است دانشجویان، این دانشگاه را به بهترین جایگاه خود برسانند
    نقل قول نوشته اصلی توسط borna66 نمایش پست ها
    با سلام
    حرفه همه ي دوستان متين و پيام نور نواقض زيادي داره و مشكلاتش هم زياده.
    ولي همه ي اينها به خود دانشجو هم برمي گرده كه اندكي تنبل بار امده.
    شما اگر مي خواهي يك درس رو بخوني و از اون چيزي بفهمي و نهايتا پاس كني بايد يك منبع اصلي رو كامل بخوني تا به نتيجه ي دلخوات برسي.در صورتي كه در پيام اين طور نيست و بيشتريا دوست دارن همينطوري بدون سعي و تلاش نمره بگيرند.اندكي با انصاف باشيد و بكمب هم بخودمون بياييم هرچند قبول دارم پيام نور هم به دانشجويانش بها نمده.ولي ما بايد اونقدر سعي و تلاش كنيم تا اونا رو وادار كنيم به ماها به بدهد.به اميد ان روز.
    روزگار خوش
    نقل قول نوشته اصلی توسط taha نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    توي همه واحدها اين طور نيست كه. شما كل پيام نور رو زير سوال مي بري.
    بعدش هم اگر واقعا مي بيني هيچي نداره امكانات نداره انصراف بده برو يك جاي ديگر تحصيل كن.به زور اجبارت نكردند كه در پيام نور تحصيل كني !!
    من طرفدار پيام نور نيستم ولي هرجاي مزايا و مهاسن و در كنار ان عيب هايي داره ولي دليلي نميشه يك مجموعه رو بصورت كل تخريب كني /
    ضمنا يادت باشه اين جا ايران هست نه .............
    با اين حال ممنون كه نظرتون گفتم.تا حدي من قبول دارم نظرات شما رو و اين بدون ادمي توي شرايط سخت واقعا كاركشته و متبحر مي شه.

روزگار خوش
    این حرفا چیه میزنین . دانشگاه پیام نور خودش یه مشکله . تو همه واحد های دانشگاهی پیام نور رشته مهندسی فناوری اطلاعات هست و لی تو کدوم یکیشون یه آزمایشگاه کامپیوتر یا شبکه درست حسابی وجود داره . دروسی که ما می خونیم باید عملی انجام بشن نه تئوری. وقتی 6 واحد شبکه می خونی و هاب رو یه بار تو دستت نگرفتی فایدش چیه.
    وقتی اساتید بی تجربه هستند چطوری میشه ازشون چیزی یاد گرفت؟
    دوست عزیز دانشنامه ویکی پدیا کیلویی چنده ؟ ما که تو قلب دانشگاهیم درس می خونیم باید نظر بدیم.
    من خودم قبول دارم دانشگاه تو این چند ساله خیلی خیلی پیشرفت داشته . واسه دانشگاه من یه ساختمون جدید اضافه شده . نمره منفی رو برداشتن. قوانین مسخره پیام نور عوض شدن. ولی سوال اینجاست چرا نمرات دانشجویان پیام نور پایین ترین نمره بین همه دانشگاههاست؟ چرا دانشگاههای کشور های دیگه ( مثل ترکیه) مدرک ما رو برای ادامه تحصیل قبول نمی کنن؟ چرا استاد 6 فصل رو درس میده و من باید 9 فصل رو امتحان بدم؟
    چرا بعضی از اساتید معلمای مدرسه هستن و قبل از دانشگاه تو مدرسه کلاس دارن؟
    چند درصد از دانشجوها یه پروژه علمی یا فنی رو تو دانشگاه اجرا کرده، دانشگاه چقدر از این پروژه ها حمایت می کنه؟چند درصد دانشجو ها پس از اتمام درسشون کار مناسب با شغلشون رو پیدات می کنن؟ دانشگاه برای آینده این همه دانشجو که قبول می کنه چه فکری کرده؟دانشجو ها تو دانشگاه بعد تموم کردن درسشون چقدر اطلاعات حرفه ای و تخصصی دارن و چه کارهایی می تونن بعد اتمام درسشون انجام بدن؟
    دلیل اینهم که آمار دانشگاه پیام نور در ارشد بالاتره چون سخت می گیرن و امتحانات دست استاد نیست و مثل کنکور تستی . در ضمن وقتی یه واحد به دانشگاه اضافه میشه 1000 تا دانشجوی جدید می گیرن.
    دوستانی که از پیام نور خوششون اومده حتما معنی واقعی دانشگاه رو نمیدونن . اینجا با مدرسه هیچ فرقی ندره فقط بی نظم تره .

مژگان آواتار ها
    • 14,355

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

New4

کلی دلم از این معایبی که گفتی گرفت

من همچنان بی امضاء

moo2010 آواتار ها
    • 1,499

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته بخش فیزیک
    محل تحصیل
    پشت دریاها
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    فیزیک اتمی و ملکولی
    راه های ارتباطی

شما هنوز جونید نمی دونید پیام نور با این همه کمی و کاستی هاش یه بهشت تو ایرانه ...
    بعدا خواهید فهمید
    حوصله تایپ کردن رو ندارم
    حسنت به ازل نظر چو در کارم کرد
    بنمود جمال و عاشق زارم کرد
    من خفته بدم به ناز در کتم عدم
    حسن تو به دست خویش بیدارم کرد

yamahdi آواتار ها
    • 686

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته تالار الهیات و معارف اسلامي
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    ادبیات فارسی
    راه های ارتباطی

فقط دانشگاه پیام نورمعایب نداره خیلی ازدانشگاههای دیگه هم معایب داره بالاخره هرچیزی یه معایب ومحاسنی داره من قبلا ازاسم پیام نورم خوشم نم اومدولی وقتی قبول شدم چندبارخداروشکرکردم که دردانشگاه دیگه ای نیستم.
    عشق یعنی اشک توبه درقنوت
    خواندنش بانام غفارالذنوب
    عشق یعنی چشم هاهم دررکوع
    شرمگین ازنام ستارالعیوب
    عشق یعنی سرسجودودل سجود
    ذکریارب یارب ازعمق وجود

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع