بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 46

موضوع: راهنماي تصويري كامل و جامع انتخاب واحد و رفع خطاهاي احتمالي

sunyboy آواتار ها
    • 33,775
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    مدیــــریت کـــــل باشگاه
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    92

توجه راهنماي تصويري كامل و جامع انتخاب واحد و رفع خطاهاي احتمالي

سوال: نمیتوانم وارد سایت www.reg.pnu.ac.ir بشوم.
    پاسخ : شما باید به جای www ، عبارت http:// را قبل از reg.pnu.ac.ir تایپ کنید.

سوال: مدارک خود را تحویل داده ام ولی هنوز نمیتوانم وارد سایت گلستان بشوم.
    پاسخ : دانشگاه محل قبولی شما میبایست پس از پذیرش شما در سیستم، به شما شماره دانشجوییتان را تحویل دهد. سپس با استفاده از شماره دانشجویی به عنوان نام عبور و شماره شناسنامه به عنوان کلمه عبور میتوانید وارد سیستم شوید.

سوال: ورودی جدید در یکی از مراکز استان تهران هستم. فرق میان سایت www.tpnu.ac.ir و http://reg.pnu.ac.ir چیست؟
    پاسخ: سایت www.tpnu.ac.ir سایت دانشگاه پیام نور استان تهران است و در خصوص ثبت نام ، میتوانید جهت ارسال مدارک اسکن شده خود به کارشناس و مراحل اول پذیرش از این سایت استفاده کنید اما بعد از دریافت شماره دانشجویی جهت ادامه انتخاب واحد میبایست به سایت کشوری پیام نور http://reg.pnu.ac.ir مراجعه کنید.

سوال: دانشجوی دکتری هستم و نمیتوانم وارد سایت گلستان شوم چون به من پیغام میدهد نام یا کلمه عبورم اشتباه است.
    پاسخ: به اطلاعاتی که در صفحه اول سایت گلستان در خصوص نام و کلمه عبور دانشجوی دکتری در پایین صفحه اطلاعیه درج شده است مراجعه کنید.

سوال: بعد از تایپ نام و کلمه عبور هنگامی که کلید "ورود" را میزنم سیستم پیغام میدهد که بیش از تعداد مجاز به سیستم وارد شده ام.
    پاسخ : برای گذشتن از این پیغام خطا روی کلمه "تنظیمات" که در سمت راست همان صفحه مشاده میکنید کلیک کنید سپس گزینه " غیر فعال کردن صفحات دیگر" را انتخاب کنید سپس مجدد کلید ورود را بزنید.

سوال: در زمان انتخاب واحد پیغام بنفش رنگ "عدم رعایت حداقل سقف واحد" در زیر صفحه مشاهده میشود.
    پاسخ: مشکلی نیست. دلیل آن این است که شما هنوز انتخاب واحدی را ثبت نکرده اید. هنگامی که تعداد واحد شما از 5 واحد بیشتر شود پیغام مذکورحذف میشود .

سوال: شهریه خود را واریز نموده ام اما هنوز سیستم مرا بدهکار نشان میدهد.
    پاسخ: اطلاعات واریز شهریه حداقل 48 ساعت بعد از تاریخ واریز شما در سیستم به روز میشود.

سوال: جهت انتخاب واحد به سایت مراجعه کردم ولی دروس من در جدول مربوطه نیست تا آنها را انتخاب کنم.
    پاسخ: دو دلیل دارد.1: مرکز درس شما را ارائه نداده است. 2: ظرفیت درس مورد تکمیل شده. در هر دو مورد میبایست با کارشناس رشته خود تماس بگیرید.

سوال: نام و کلمه عبور خود را فراموش کرده ام .
    پاسخ: به کاربر ارشد رایانه مرکز خود مراجعه کنید.

سوال: هنگامی که مشخصات شخصی خود را در سیستم گلستان وارد میکردم دچار اشتباه شده و اطلاعات را غلط وارد کردم. حال چگونه آن را اصلاح کنم؟
    پاسخ: این اطلاعات پس از 3 مرتبه تایید شما در نهایت در سیستم ثبت شده است وهرگونه اصلاح می بایست پس از طی روال قانونی توسط مرکزصورت پذیرد .

سوال: در حین انتخاب واحد چند دقیقه با سیستم کار نکردم و پس از آن بصورت اتوماتیک از سایت خارج شدم. تغییرات من اعمال خواهد شد؟
    پاسخ: خیر. هنگامی که برای چند دقیقه با سیستم کار نکنید سیستم به طور خودکار تمام تغییراتی که بدون فشردن کلید "اعمال تغییرات" انجام داده اید را حذف میکند.

سوال: بعد وارد کردن نام و کلمه عبور و فشردن کلید ورود، سیستم با نمایش پیغام "لطفاً صبر کنید" معطل میماند و وارد نمیشود.
    پاسخ: سرعت اینترنت شما بسیار کند است. از اینترنت پرسرعت تری استفاده کنید و اگر در حال استفاده از اینترنت پر سرعت هستید، اشکال از مرورگر شماست.
    Internet Explorer
    خود را مجدد نصب کنید و یا اگر در کافی نت هستید کامپیوتر خود را تغییر دهید.

سوال: انتخاب واحد خود را تکمیل کرده ام. حال چگونه از آن صفحه پرینت بگیرم؟
    پاسخ: امکان پرینت از همان صفحه موجود نیست و میبایست جهت پرینت انتخاب واحد گزارش 101 را از مسیر زیر اجرا کنید :
    منوی ثبت نام > گزارشهای ثبت نام > ثبت نام > 101 : گزارش نتیجه ثبت نام (ترمیم) دانشجو در طول ثبت نام

سوال: از چه راهی میتوانم فرم واریز شهریه را بگیرم؟
    پاسخ: از مسیر مقابل گزارش مورد نظر را پرینت بگیرید : منوی آموزش> گزارشهای آموزش> شهریه> لیستها و آمارها>163 : فرم واریز وجوه شهریه پیام نور

كل متن و راهنماي تصويري را در داخل يك فايل را از لينك زير دانلود كنيد

فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور

دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

مهر و محبت آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    اصفهان
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

از کجا بفهمیم بدهکاریم؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

Icon140

نقل قول نوشته اصلی توسط مهر و محبت نمایش پست ها
    از کجا بفهمیم بدهکاریم؟
    با سلام
    وقتي بدهكار باشيد 80 درصد بخش هاي سيستم گلستان كاربريتون غير فعال مي شود و شما نمي تونيد كاره خاصيب همچون ثبت نام-حذف و اضافه-نمايش نمرات و....) در ان انجام دهيد و تا پرداخت كامل بدهي هم بدين صورت مي باشد.

موفق باشيد

روزگار خوش

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

suza آواتار ها
    • 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

بنده دو روز هست كه مي خواهم ثبت نام كنم مي نويسه حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است . لطفا راهنمايي كنيد

sunyboy آواتار ها
    • 33,775
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    مدیــــریت کـــــل باشگاه
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    92

نقل قول نوشته اصلی توسط suza نمایش پست ها
    بنده دو روز هست كه مي خواهم ثبت نام كنم مي نويسه حداقل واحد قابل اخذ در ترم رعايت نشده است . لطفا راهنمايي كنيد

شما چند واحد ميخواهيد بر داريد؟

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور

دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور

به ادرس زیر مراجعه کنید

suza آواتار ها
    • 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

من تازه وارد هستم فكر كنم 20 واحد بشه ، اصلا به هر كي مي خوام ثبت نام كنم چنين خطايي مي ده فقط يكي شانسي جواب داد

آرين آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    نجف آباد
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    حسابداري
    راه های ارتباطی

من ترم آخرهستم وبادوواحد(تكدرس )فارغ التحصيل مي شوم ولي وقتي تكدرس راانتخاب ميكنم خطاميدهد

NIMA.N آواتار ها
    • 3,865

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی
    راه های ارتباطی

به خطای نمایش داده توجه نکنید و انتخاب واحد خودتونو انجام بدیدو این خطا برای همه نمایش داده می شود و دلیل آن این است که واحدی انتخاب نکرده اید. به خطا توجه نکنید و انتخاب واحد کنید

به ادرس زیر مراجعه کنید

http://pnu-club.com/pnu.1239.html

NIMA.N آواتار ها
    • 3,865

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی
    راه های ارتباطی

من ترم آخرهستم وبادوواحد(تكدرس )فارغ التحصيل مي شوم ولي وقتي تكدرس راانتخاب ميكنم خطاميدهد
    به مرکزتان مراجعه کنید تا مجوز انتخاب تکدرس برای شما صادر شود

به ادرس زیر مراجعه کنید

http://pnu-club.com/pnu.1239.html

totti آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

با سلام...من ترم هفت هستم و برای ترم اینده 26 واحد باقی مانده درسی دارم ایا میتوانم در ترم 8 بدون رعایت پیش نیاز 24 واحد بردارم و 2 واحد مانده را تابستان تمام کنم و کارشناسی ارشد هم شرکت کنم؟

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع