بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: بی احساس ترین کودک دنیا +عکس

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    555

توجه بی احساس ترین کودک دنیا +عکس

"کودی جیمز" کودکی است که از بدو تولد دچار بیماری خاصی بوده است. این بیماری باعث می شود نتواند احساساتش را به درستی با صورتش بیان کندچرا که صورتش اصلا حرکت نمی کند.

احساسات یکی از مواردی است که خداوند در هر بشری قرار می دهد. انسان با احساسات خود است که می تواند زندگی کند و از آن لذت کافی را ببرد.
    "کودی جیمز" کودک یک ساله ای که به سندروم"مبیوس" مبتلا است به عنوان بی احساس ترین کودک دنیا شناخته می شود،چرا که بیماری اش نمی گذارد احساسات درونی اش را از طریق عضلات صورتش نشان دهد.

او نمی تواند بخند، گریه کند، ناراحت باشد یا حتی پلک زدن نیز برای او غیر ممکن است و تنها با حرکت چشمش آن ها را مرطوب نگه می دارد. این بیماری تنها دو بچه را از هر چند ده میلیون کودک مبتلا می کند و این روزها در دنیا تنها 124 نفر زندگی می کنند که مبتلا به سندروم "مبیوس" هستند. همه این افراد زندگی بسیار سختی دارند چرا که هیچگاه نمی توانند آنچه درونشان میگذرد را بروز دهند.
    مادر این کودک می گوید تنها از روی حس مادری می توانم احساسات او را درک کنم و این برای من سخت است اما به هر نحو کودکم را دوست دارم. تا به حال پزشکان برای این بیماری راه درمانی را کشف نکرده اند.../yjc.ir

زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

Intellectual آواتار ها
    • 104

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    Wizardry School
    شغل , تخصص
    Mind Reading & Exorcism
    رشته تحصیلی
    Extrasensory Perception
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط Redboy64 نمایش پست ها

"کودی جیمز" کودکی است که از بدو تولد دچار بیماری خاصی بوده است. این بیماری باعث می شود نتواند احساساتش را به درستی با صورتش بیان کندچرا که صورتش اصلا حرکت نمی کند.

احساسات یکی از مواردی است که خداوند در هر بشری قرار می دهد. انسان با احساسات خود است که می تواند زندگی کند و از آن لذت کافی را ببرد.
    "کودی جیمز" کودک یک ساله ای که به سندروم"مبیوس" مبتلا است به عنوان بی احساس ترین کودک دنیا شناخته می شود،چرا که بیماری اش نمی گذارد احساسات درونی اش را از طریق عضلات صورتش نشان دهد.

او نمی تواند بخند، گریه کند، ناراحت باشد یا حتی پلک زدن نیز برای او غیر ممکن است و تنها با حرکت چشمش آن ها را مرطوب نگه می دارد. این بیماری تنها دو بچه را از هر چند ده میلیون کودک مبتلا می کند و این روزها در دنیا تنها 124 نفر زندگی می کنند که مبتلا به سندروم "مبیوس" هستند. همه این افراد زندگی بسیار سختی دارند چرا که هیچگاه نمی توانند آنچه درونشان میگذرد را بروز دهند.
    مادر این کودک می گوید تنها از روی حس مادری می توانم احساسات او را درک کنم و این برای من سخت است اما به هر نحو کودکم را دوست دارم. تا به حال پزشکان برای این بیماری راه درمانی را کشف نکرده اند.../yjc.ir

سلام. فقط جدیدا واسه این دسته از بیماران یه جراحی اومده با نام Smile surgery که میتونه حالت لبها رو تصحیح کنه جوری که به نظر برسه طرف داره خنده میکنه...عمل چشم هم که از قدیم بوده که حالت چشمها رو تصخیح میکرده.

اینم وب سایت اصلی این بیماران هست. اگه خواستید کمکی بکنید میتونید به این وب سایت هم سری بزنید.

Welcome to the Moebius Syndrome Foundation

برچسب برای این موضوع