بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 19 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 188

موضوع: نظرات و انتقادات و پيشنهادات كاربران از باشگاه

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

Icon300 نظرات و انتقادات و پيشنهادات كاربران از باشگاه

با سلام

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي تونيد هر گونه نظرات و انتقادات و پيشنهاد خاصي در مورد بخش ها و امكانات مختلف باشگاه داريد حتما با رعايت ادب و احترام در اين تاپيك مطرح كنيد.مطمئنا در اسرع وقت به آن رسيدگي ،رفع و پاسخگويي داده مي شود.

صفحه مطرح كنند تا ما سريعا پيگير ان مورد باشيم.
    حتما ما مسئولين بالايي باشگاه خوشحال مي شويم از نظرات سازنده و تاثيرگذار شما عزيزان اين مورد آگاه و مطلع شويم و در صورت نياز حتما در اولين فرصت پاسخگو خواهيم بود.

تذكر مهم:
    با هر گونه بي حرمتي و بي ادبي در اين تاپيك به شدت برخورد مي شود

باتشكر
    روزگار خوش

ما مسئولين باشگاه مشتاقانه منتظره ارايه نظرات مختلف شما كاربران عزيز هستيم.

باتشكر. مديريت باشگاه

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

skylark آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

پیش فرض درخواست

خواهش می کنم پیام هایی که به اشخاص حقیقی و حقوقی توهین می شود را حذف کنید.
    (مثل اون بی فرهنگی که به شما فحش داده بود.)

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

Icon14

نقل قول نوشته اصلی توسط skylark نمایش پست ها
    خواهش می کنم پیام هایی که به اشخاص حقیقی و حقوقی توهین می شود را حذف کنید.
    (مثل اون بی فرهنگی که به شما فحش داده بود.)
    با سلام
    خيلي ممنون دوست عزيز به اين نكته اشاره كرديد.
    حتما همين كار رو خواهيم كرد و به شدت با متخاصي برخورد خواهد شد.

روزگار خوش

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

م.م_ب آواتار ها
    • 56

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    اراک
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    نرم افزار
    راه های ارتباطی

Icon423 سوالات فوق تخصصی

چندتا سوال از درون مایه ی کار داشتم. ببخشیدا، فضولیه!
    میخوام بدونم شما این سایت رو چطور اداره می کنید؟ مثلا مراغه کجا، نیشابور کجا؟ شما تا چه حد با هم رابطه دارید و همدیگه رو می شناسید؟ آیا ارتباطتون کاملا الکترونیکیه (والبته مالی) یا بیشتره؟ بانی سایت دانشجوست یا فارغ التحصیل یا . . . ؟ اصلا چرا اینقدر سوالات محرمانه بپرسم که مجبور بشید جواب ندید؛ یه سوال عمومی پرسیده نشده: چطورمیشه کاربر فعال یا مدیر شد؟ حالا چه رده پایین چه رده متوسط؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

Icon14

نقل قول نوشته اصلی توسط م.م_ب نمایش پست ها
    چندتا سوال از درون مایه ی کار داشتم. ببخشیدا، فضولیه!
    میخوام بدونم شما این سایت رو چطور اداره می کنید؟ مثلا مراغه کجا، نیشابور کجا؟ شما تا چه حد با هم رابطه دارید و همدیگه رو می شناسید؟ آیا ارتباطتون کاملا الکترونیکیه (والبته مالی) یا بیشتره؟ بانی سایت دانشجوست یا فارغ التحصیل یا . . . ؟ اصلا چرا اینقدر سوالات محرمانه بپرسم که مجبور بشید جواب ندید؛ یه سوال عمومی پرسیده نشده: چطورمیشه کاربر فعال یا مدیر شد؟ حالا چه رده پایین چه رده متوسط؟

با سلام خدمت دوست عزيز
    مانعي نيست سوالت شما در نوع خود جالب هست و به همه ي آنها پاسخ و شفاف سازي مي شود.
    اين سايت(باشگاه دانشجويان پيام نور) از هر شهري از جاي جاي جهان و ايران اداره مي شود و مدريت اش مخصوص به شهر خاصي نيست،ارتباط مديران رده ي بالاي باشگاه بسيار دوستانه و بصورت هاي مختلف(تلفني-الكترونيكي-متينگ و...) در مورد مورد مسايل مختلف باشگاه و بصورت روزانه مي باشد.باني باشگاه و در واقع هسته اوليه باشگاه رو جناب مدير كل (sunyboy) برپا كردند و بقيه به مرور اضافه شدند و باعث هرچه بهتر شدن باشگاه شدند و خواهند شد (از جمله بنده).

در مورد سوال اخرتون كه چظور ميشه كاربر فعال يا مدير شد،ابتدا فعاليت خود رو در بخش موردنظر خود در باشگاه شروع كرده و اگرفعاليت شما خوب و مداوم باشد از طرف مديران رده ي بالاي باشگاه به شما پيشنهاد مديريت خواهد شد(مثلا حدااقل 200-300 مطلبو پست مفيد زده باشيد) و نهايتا مدير آزمايشي در بخش مدنظرتون خواهيد شد و بعد از تاييد و ثبيت فعاليت شما در باشگاه به مدير ثابت و در صورت فعاليت بهتر و مداومتر به درجات بالاتر نايل مي شويد.

اميدوارم پاسخ ها گويا و روشن باشد.

روزگار خوش

به ادرس زیر مراجعه کنید

م.م_ب آواتار ها
    • 56

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    اراک
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    نرم افزار
    راه های ارتباطی

از پاسختون ممنونم. تقریبا جوابم رو گرفتم.
    من خودم بدم نمیومد مدیر بشم ولی با این شرایطی که شما گفتی کاملا پشیمون شدم. کی حال داره این همه مطلب بده. همین طوریه که خیلی از بخش های سایت الآن بدون مدیره. البته مفید بودن باید بیشتر مورد توجه قرار بگیره. به نظرم خیلی از تاپیک ها قابل ادغام شدن بودن.
    در ضمن من خودم از سایت شما(borna66.ir) اینجا رو پیدا کردم. انصافا نمونه سوالات تو کل اینترنت بینظیره.(بدون اغراق)

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

Icon14

نقل قول نوشته اصلی توسط م.م_ب نمایش پست ها
    از پاسختون ممنونم. تقریبا جوابم رو گرفتم.
    من خودم بدم نمیومد مدیر بشم ولی با این شرایطی که شما گفتی کاملا پشیمون شدم. کی حال داره این همه مطلب بده. همین طوریه که خیلی از بخش های سایت الآن بدون مدیره. البته مفید بودن باید بیشتر مورد توجه قرار بگیره. به نظرم خیلی از تاپیک ها قابل ادغام شدن بودن.
    در ضمن من خودم از سایت شما(borna66.ir) اینجا رو پیدا کردم. انصافا نمونه سوالات تو کل اینترنت بینظیره.(بدون اغراق)
    با سلام
    خواهش دوست عزيز لطف داريد.هر آنچه در باشگاه هست از ان شما كاربران عزيز هست
    مطمنا انجام هر كاري حوصله و حال خودش رو مي خواهد و مديريت در اين باشگاه لياقت خاصه خودش و همچنين سلسله مراتب خاض خودش را دارد.
    بنده پاسخ شما رو صادقانه گفتم اميدوارم براي ساير دوستان هم كاربردي باشد.
    روزگار خوش

به ادرس زیر مراجعه کنید

mahdi271 آواتار ها
    • 3,305

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته تالار زبان و ادبیات فارسی
    محل تحصیل
    رشت
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    عمران
    راه های ارتباطی

سلام
    من می خواستم بدونم چرا 5 روز قبل از پایان مسابقه گفتید مسابقه به علت کمی استقبال به زمان دیگه انتقال پیدا می کنه؟
    به نظر من درست نبود که 5 روز قبل از پایان مسابقه این کار رو کردید این یجور توهین به کسایی هست که داشتن مسابقه میدادن شما راحت می تونستید بعد از پایان این دور مسابقه بگید چون استقبال کم هست دیگه مسابقه برگزار نمیشه .
    راه دور نمیرم من داشتم مسابقه میدادم و ناراحت شدم از این رفتار که یک دفعه همه چیز خورد اونم روزای اخر مسابقه.
    من حرفم رو زدم و منتظر جواب شما هستم

sunyboy آواتار ها
    • 33,775
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    مدیــــریت کـــــل باشگاه
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    92

حق با شماست ولی وقتی سه نفر دارن فعالیت میکنن و بقیه نیستند که نشد مسابقه هدف ما شرکت بیش از 50 نفر در این مسابقه بود نه سه نفر! هزینه جوایز این مسابقه را خودمان میدیم اونم بخاطر رشد باشگاه اگر فقط سه نفر پست بدن و بقیه کم فعالیت باشند این یک جور ضرر به مدیران باشگاه هست چون نه باشگاه پر محتوا شده نه کاربران باشگاه تمایل پیدا کردند که فعالیت کنند در ضمن فقط سه نفر توی مسابقه شرکت کردند برای همین مسابقه حذف شد البته در اویل قرار بود حذف بشه بدلیل اینکه بنده مشکلاتی داشتم نتونستم زیاد به باشگاه سر بزنم برای همین موند برای چند وقت پیش !! از همه شما دوستان عزیز پوزش میخواهیم حق باشماست ولی با توجه به دلایل ذکر شده مسابقه فعلا تا اطلاع ثانوی حذف شده است!!

با احترام مدیریت باشگاه

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور

دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور

به ادرس زیر مراجعه کنید

mahdi271 آواتار ها
    • 3,305

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته تالار زبان و ادبیات فارسی
    محل تحصیل
    رشت
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    عمران
    راه های ارتباطی

تا وقتی ما مدیرا هفته ای یکبار میایم سر میزنیم از بقیه نباید انتظار فعالیت داشته باشید .
    یک دلیل دیگه هم داره که اونم اینه که کسی بازدید نمی کنه از قسمت های باشگاه، حتی مدیرای عزیز که با هم دوست هستیم.
    یک مثال میزنم در مورد خودم من یک قسمت درست کردم تو قسمت ادبیات به اسم اشعار شاعران معاصر که وقتی 15 صفحه بود با خودم 6 نفر بازدید کننده داشت الانم که شده 48 صفحه بازم همون 6 تا بازدید کننده رو داشته حالا این خوبه که 6 بازدید کننده داشته این آمار بالا هم هست به نظرم.
    تو اون 48 صفحه 3 تا پست غیر از پست های من هست که این آمار وحشتناک هست پس اول ما مدیرا باید یک کمکی کنیم میدونم همه گرفتاریم کار داریم اما وقتی مسولیت قبول کردیم باید کارمون رو درست انجام بدیم دیگه.
    نمیگم هر روز بیاییم هر ده روز یکبار بیاییم اما درست و اصولی وبا مطلب جدید بیاییم.
    شما میدونید مدیرای قسمت ها ارسال هایی رو که به تالاری که خودشون مسولش هستن رو کم می خونن و از روش میگذرن پس از یک کاربر عادی انتظار نداشته باشید فعالیت کنه.
    همون ده روز مدیرا به باشگاه سر بزنن اما مردونه نه برا رفع تکلیف با مطلب بیان تا دیگران تشویق بشن
    چرا نباید مدیرا تو قسمت های دوستاشون برن و نظر بدن و فعالیت کنن؟
    من خودم از زبان انگلیسی متنفرم اما بخاطر دوستم میرم و فعالیت می کنم تا دوستم تشویق بشه اما اکثر مدیرا بی حال هستن نمیدونم چرا اما توی تابستون اینجوری نبودن اصلا.
    بازم میگم کم بیایید باشگاه اما با روحیه و با مطلب کسی منکر گرفتاری های شما تو بیرون از باشگاه نیست اما اینجا هم مسولیت دارید.
    اول به مدیرا گفتم چون اینجا مسولیت دارن بعد بقیه کاربرا.

صفحه 1 از 19 12311 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع