بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 7 از 9 اولیناولین ... 56789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 از مجموع 85

موضوع: اطلاعیه ی بازسازی و تکمیل سازی بانک نمونه سوالات باشگاه پیام نور

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

New نمونه سوالات پایه و عمومی نيمسال اول 90-89 همراه با پاسخنامه تستي و تشريحي

با سلام
    باتوجه به شروع امتحانات میام ترم همچنین 20 روز قبل از شروع امتحانات پایان ترم,باز هم باشگاه دانشجویان پیام نور در اقدامی منحصر به فرد اقدام به ارایه نمونه سوالات پایان ترم دروس عمومی و پایه تمامی رشته های پیام نور به همراه پاسخنامه تستی و تشریحی کرده که در ادرس زیر قابل استفاده و دریافت می باشد

لیست نمونه سوالات پایه و عمومی نيمسال اول 90-89 همراه با پاسخنامه تستي و تشريحي

ضمنا نمونه سوال چند درس عمومی دیگر به محض فراهم آوردی و آماده سازی حتما در بخش خود درج خواهد شد.

باتشکر:Borna66/ طه

گروه مدیریت کل باشگاه

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

mahdinejad آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    نی ریز
    شغل , تخصص
    کارمند
    رشته تحصیلی
    علوم تربیتی
    راه های ارتباطی

با سلام
    چرا نمونه سوالات علوم تربیتی را قرار نمی دهید؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinejad نمایش پست ها
    با سلام
    چرا نمونه سوالات علوم تربیتی را قرار نمی دهید؟
    با سلام خدمت شما دوست عزيز.ممنون از ارايه نظرتون .
    دوست گرامی اگر صفحات پیش رو مشاده می کردید و اندکی بیشتر دقت می کردید متوجه این امر می شدید
    وجود خود نمونه سوالات دروس مختلف در رشته هاي گوناگون پيام نور با اين حجم در مكاني به نام باشگاه در اين دنياي مجازي اينترنت ، خود امري كاملا منحصر به فرد و يكتا مي باشد و ما مديران رده بالايي باشكاه تا انجا يي توانستيم و در ارشيو باشگاه موجود بوده ، نمونه سوالات را باپسخنامه ي تستي و تشريح فراهم و درج كرده ايم. كه خوده اين امر كاري بسيار زمان بر مي باشد مخصاص زماني كه تعداد افرادي كمي در باشگاه مسئول اين كار هستند.در هر حال اميدواريم تا مدت زمانی کوتاه دیگر بانك نمونه سوالات باشگاه در تمامي رشته هاي تكميل شود و شما دوست عزيز هم چون كاربران ويژه كه اعلام كرديم اگر نمونه سوال خاصي مدنظر داريد در ادرس زير اعلام كنيد تا سريعا نسبت به تهيه و ارسال ان اقدام شود

درخواست نمونه سوالات براي كاربران ويژه از بانك جامع نمونه سوالات باشگاه در حال بازسازي

متشكر از شما دوست گرامي بايت نظرات و پينشنهادتتون

موفق و سلامت باشيد

روزگار خوش

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

Maryh آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    راه های ارتباطی

با سلام من یه عضویت یک ماهه دارم و می خواستم نمونه سوالات مورد نظرم رو برای این ترم دانلود کنم حالا مدت نامشخص شما قراره تا کی طول بکشه این که درست نیست هر وقت موقع امتحان میشه به فکر بازسازی میافتید من به حساب اینکه یک ماه حق عضویت دارم فقط نمونه سوالات دو تا از درسهام رو دانلود کردم همونطوری که سعی در جذب کاربران ویژه دارید باید سعی کنید حفظشون هم بکنید .شما میتونید اطلاعات تکمیلیتون رو بعد از تمام شدن به مطالب قبلی اضافه کنید چه دلیلی داره کل نمونه سوالات رو غیر فعال میکنید.خوب این یعنی من باید ماه بعد هم دوباره عضو بشم شاید کی از درسهام رو بتونم دانلود کنم فکر میکنم این بدترین راه برا جذب کاربر هستش .

sunyboy آواتار ها
    • 33,775
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    مدیــــریت کـــــل باشگاه
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    92

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryh نمایش پست ها
    با سلام من یه عضویت یک ماهه دارم و می خواستم نمونه سوالات مورد نظرم رو برای این ترم دانلود کنم حالا مدت نامشخص شما قراره تا کی طول بکشه این که درست نیست هر وقت موقع امتحان میشه به فکر بازسازی میافتید من به حساب اینکه یک ماه حق عضویت دارم فقط نمونه سوالات دو تا از درسهام رو دانلود کردم همونطوری که سعی در جذب کاربران ویژه دارید باید سعی کنید حفظشون هم بکنید .شما میتونید اطلاعات تکمیلیتون رو بعد از تمام شدن به مطالب قبلی اضافه کنید چه دلیلی داره کل نمونه سوالات رو غیر فعال میکنید.خوب این یعنی من باید ماه بعد هم دوباره عضو بشم شاید کی از درسهام رو بتونم دانلود کنم فکر میکنم این بدترین راه برا جذب کاربر هستش .
    دوست عزیز شما تنها نیستین که ما باید حدود 40 رشته را اماده و بازسازی کنیم. خب برای اینکه نمونه سوالات جدید را درج کنیم باید غیر فعال شوند تا مرتب سازی و بهینه شوند. این مبلغ ناچیزی که شما لطف میفرمایید و می پردازید صرف هزینه های باشگاه و همچنین خرید نمونه سوالات جدیدتر میگردد. لطفا بی انصافی نفرمایید و این چنین ما رو مورد لطف خودتان قرار ندهید.

با احترام مدیریت باشگاه

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور

دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور

به ادرس زیر مراجعه کنید

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryh نمایش پست ها

با سلام

دوست گرامی در ادامه صحبت های مدیر کل گرامی این عزیز فرمودند اندکی از هزینه های سنگین و بالای نگهداری و پشتیبانی باشگاه که قطعا شما از ان بی خبر و بی اطلاع هستید از طریق همین گروه کاربری ویژه فراهم می شوند و اصلا بحث کاسبی و درامد زایی و کاسبی در این مورد نیست چون همه هزینه ها صرف ارتقای بهتر و بیتشر خود همین باشگاه برای کاربرانش می شود.

از طرفی ما در حال بازسازی بانک نمونه سوالات بطور کامل و جامع هستیم و عین سایت های دیگر نیستیم که فقط لینک دهی و کپی برداری می کنند انجام نمی دهیم و همچنین چون این کار بازسازی بانشک نمونه سوالات بسیار وقت گیر و زمان بر هستند چون هم تعداد رشته ها هم تعداد نموهنه سوالات بسیار زیاد هست و اط زفی فقط 2 نفر این همه حجم کار رو به تنهایی انجام می دهند ,و بقیه مدیران و سایر کاربران اصلا در این کار کمکی به ما نمی کنند . بنابراین طبیعی هست این کار زمان بر بشود.تا الان هم حدود 70 دردصد بانک نمونه سوالات به اتمام رسیده که در این تاپیک اطلاع رسانی شده.

اما در مورد عضویت در گروه کاربری ویژه و عدم استفاده از بانک نمونه سوالات باید خدمتتون عرض کنیم ما در این زمینه هم به فکر کاربران ویژه بودیم و تاپیکی باه عنوان و ادرس زیر
    درخواست نمونه سوالات براي كاربران ويژه از بانك جامع نمونه سوالات باشگاه در حال بازسازي

راه اندازی کردیم و انها بتوانند از از دسته از نمونه سوالات بانک سوالات باشگاه که در حال بازسازی هستند و یا نمی توانند دانلود کنند یا نمونه سوالاتی که مدنظرشون هست را با درخواست خیلی ساده در این تاپیک انها رو براشون مهیا و و خدمشون ارایه کنیم.

همچنین ما در چند جای باشگاه مثل از جمله اخبار و اطلاعيه هاي باشگاه پیام نور و یا بخش بالایی زرد رنگ باشگاه با فونت بزرگ این امر بازسازی بانک نمونه بانک نمونه سوالات را بطور کامل و با حزییات کامل توضیح دادیم تا صداقت و معرفت کاری ما ثابت شده باشد و هرکسی می خواهد عضو گروه کاربری ویژه باشگاه شود اگاهانه و با اطلاع قبلی و با اختیار خود عضو ان شود.

اما عادت بیشتر کاربران گرامی باشگاه این هست که سریع و فوری و بدون هیچ دقتی می خواهند زود کارشون رو انجام دهند و نمونه سوالات رو برداشت کنند و اصلا یک زره هم دقت و توجه به بخش های اصلی و اطلاع رسانی باشگاه نمی کنند . قطعا ما فکر همه جای را کردیم که کابران ویژه باشگاه در این میان ضرری نکنند حتما در این زمینه اقدماتی انجام دادیم و بارها بارها در این زمینه توضیح دادیم که خواهشا خواهشا خواهنا در هنگام استفاده بانک نمونه سوالات باشگاه اندکی بیشتر دقت دقت دقت کنید تا سریعا بتونید نیاز خودتون رو در باشگاه برطرف کنید .

در هر حال توضیحاتی بود از طرف بنده که حتما نیاز بود مطرح شود چند روشن سازی بعضی از موضوعات مطرح شده

موفق و سلامت باشید

روزگار خوش

به ادرس زیر مراجعه کنید

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

با سلام
    با تلاش و پیگیری های فراوان تواسنتیم بخش نمونه سوالات ریاضی را بروز رسانی کنیم که بدین صورت می باشد

فهرست نمونه سوالات اصلي و تخصصي گروه رياضي و آمار نيمسال اول تحصيلي 90-89

نمونه سوالات رشته ی آمار

نمونه سوالات رشته ی ریاضی

گردآورنده و تنظيم كننده: طه - Borna66

و

گروه مديريت باشگاه دانشجويان پيام نور

روزگار خوش

به ادرس زیر مراجعه کنید

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

با سلام
    با تلاش و پیگیری های فراوان تواسنتیم بخش نمونه سوالات پایه و عمومی را بروز رسانی کنیم که بدین صورت می باشد

به ادرس زیر مراجعه کنید

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

با سلام
    با تلاش و پیگیری های فراوان تواسنتیم بخش نمونه سوالات کلیه گرایش های الهیات را برای ترم جاری را بروز رسانی کنیم که بدین صورت می باشد

فهرست نمونه سوالات اصلي و تخصصي گروه الهیات(فقه و بانی حقوق اسلامی-علوم قران و حدیث-تاریخ فرهنگ ملل) نيمسال اول تحصيلي 90-89

گردآورنده و تنظيم كننده: طه - Borna66

و

گروه مديريت باشگاه دانشجويان پيام نور

روزگار خوش

به ادرس زیر مراجعه کنید

mahan911111 آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

با سلام لطفا نمونه سوالات کارشناسی ارشد رشته ریاضی کاربردی رو نیز در سایت قرار دهید ممنون

صفحه 7 از 9 اولیناولین ... 56789 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع