بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 53

موضوع: راهنماي جامع تصويري ورود به سيستم گلستان دانشگاه پيام نور(سيستم اطلاعات دانشجويي)

moradypur آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    شهر ری
    شغل , تخصص
    هیچ
    رشته تحصیلی
    علوم تربیتی
    راه های ارتباطی

سلام
    من جدید الورود بهمن ماه هستم.می خواستم بدونم فرم واریز شهریه رو باید چیکار کنم؟یعنی چه جوری میشه شهریه رو پرداخت کرد و آیا فیش رو باید تحویل دانشگاه داد تا ثبت نام تکمیل بشه؟ از زمان ثبت نام تا پرداخت شهریه چه وقت دارم؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط moradypur نمایش پست ها
    سلام
    من جدید الورود بهمن ماه هستم.می خواستم بدونم فرم واریز شهریه رو باید چیکار کنم؟یعنی چه جوری میشه شهریه رو پرداخت کرد و آیا فیش رو باید تحویل دانشگاه داد تا ثبت نام تکمیل بشه؟ از زمان ثبت نام تا پرداخت شهریه چه وقت دارم؟
    با سلام
    دوست گرامی
    باید شماره سریال ان را یادداشت کرد در فیش واریزی به مبلغ شهریه تون در بانک صادارات یادداشت و انرا پرداخت کنید و نهایتا مهلت واریز شهریه هم زمان خاصی ندارد و بهتر از یک ماه بعد از انتخاب واحد این کار را بکنید تا شهریه ها تثبیت و قطعی شود و سپس اقدام به واریز کنید و حتما یک نسخه از کپی فیش واریزی نزد خودتون نگه دارید برای فارغ التحصیلی نیاز هست و یک نسخه اصل از ان فیش واریزی به بخش مالی دانشگاه تون تحویل بدید.

موفق و موید باشید

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

q_azy آواتار ها
    • 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

ببخشید من منظور این جمله رو متوجه نمیشم

تذکر : در صورت عدم ثبت شماره شناسنامه کلمه عبور برابر نام عبور خواهد بود.

rasool1368 آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    شلمزار
    شغل , تخصص
    کامپیوتر
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    راه های ارتباطی

سلام
    من تازه عضو این سایت شدم و نمیدمنم باید از چه کسی کمک بگیرم ولی به هر حال اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم، والا من از وقتی ویندوز7 نصب کردم یکی دو بار وارد گلستان شدم و بدون مشکل هم کارم رو انجام میدادم ولی الان دیگه هر کاری میکنم وارد نمیشه یعنی میرم توی سایت وقتی که ورود به سیستم رو میزنم صفحه ورود رمز که میاد یه نوار پایین صفحه میاد و میزنه منتظر باشید که دیگه تکون نمیخوره و هر کاری هم میکنم درست نمیشه، راستی از اکسپلور9 استفاده میکنم و چندتا دیگه هم از ورژنهای 6.7.8 دانلود کردم ولی نصب نمیشن، کسی نمیدونه بدون اینکه بخوام ویندوز رو عوض کنم باید چیکار کنیم که این مشکلم حل بشه؟
    اینم بگم که همه موارد نیاز به ورود سیستم رو رعایت میکنم ولی باز نمیشه، مثلا آنتی ویروس رو غیرفعال میکنم و زبان رو فارسی میزارم و کلا همه چیز رو رعایت میکنم، بخدا دیگه نمیدونم چیکار کنم، از دوستان میخوام کمکم کنن تا مشکلم حل بشه، با تشکر از همه، موفق باشید

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool1368 نمایش پست ها
    سلام
    من تازه عضو این سایت شدم و نمیدمنم باید از چه کسی کمک بگیرم ولی به هر حال اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم، والا من از وقتی ویندوز7 نصب کردم یکی دو بار وارد گلستان شدم و بدون مشکل هم کارم رو انجام میدادم ولی الان دیگه هر کاری میکنم وارد نمیشه یعنی میرم توی سایت وقتی که ورود به سیستم رو میزنم صفحه ورود رمز که میاد یه نوار پایین صفحه میاد و میزنه منتظر باشید که دیگه تکون نمیخوره و هر کاری هم میکنم درست نمیشه، راستی از اکسپلور9 استفاده میکنم و چندتا دیگه هم از ورژنهای 6.7.8 دانلود کردم ولی نصب نمیشن، کسی نمیدونه بدون اینکه بخوام ویندوز رو عوض کنم باید چیکار کنیم که این مشکلم حل بشه؟
    اینم بگم که همه موارد نیاز به ورود سیستم رو رعایت میکنم ولی باز نمیشه، مثلا آنتی ویروس رو غیرفعال میکنم و زبان رو فارسی میزارم و کلا همه چیز رو رعایت میکنم، بخدا دیگه نمیدونم چیکار کنم، از دوستان میخوام کمکم کنن تا مشکلم حل بشه، با تشکر از همه، موفق باشید
    با سلام
    این راه حل زیر هم استفاده کنید شاید کارتون راه بیافتد
    آموزش تصویری وارد شدن به سیستم گلستان با مرورگر موزیلا فایرفکس

ضمنا بهترین مرورگر برای استفاده از سایت مزخرف گلستان ناچارا مرورگر اینترنت اکسپلرور 7 و یا 8 هست

موفق باشید

روزگار خوش

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

rasool1368 آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    شلمزار
    شغل , تخصص
    کامپیوتر
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    راه های ارتباطی

سلام
    ممنون از کمکتون ولی بازم جواب نداد، میخوام دیگه ویندوز عوز نکنم ولی مثل اینکه جواب نمیده اینجوری، آره قبول دارم که سایتذ گلستان مزخرفترین سایت ایرانه ولی بیشتر دانشجوها با این سایت سر و کار دارن که اینم کلی دردسر واسه آدم درست میکنه و اینم قبول دارم که بهترین مرورگر واسه این سایت اکسپلور 7 و 8 هست و منم دان کردم ولی هر کاری میکنم روی این ویندوز 7 مزخرف نصب نمیشه البته منظورم از مزخرف اینه که یه ورژن جدید از ویندوز رو نصب کردم که ایرانیها دست بردن توش که اینم خراب کردن و خیلی اذیت میکنه، دیگه خیلی سخت ویندوز7 اصلی پیدا میشه
    به هر حال ممنون که کمک کردین بهم، متشکرم از سایت خوبتون

hojjatyfar آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    دزفول
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مهندسی شیمی
    راه های ارتباطی

توجه

سلام
    من مهندسی شیمی بیوتکنولوژی قبول شدم که برا ترم اول که بهمن ماه 91 میشه انتخاب واحد نکردم،البته درخواست مرخصی داده بودم ولی دیدم که مرخصی با احتساب سنوات تحصیلی برام رد میکنن که پشیمون شدم،حالا میخوام بینم از کدوم منو باید برم انتخاب واحد کنم؟آیا باید شهریه رو از اول بدم که بذارن درس بگیرم یا میشه شهریه رو آخر سر داد؟

soheiila آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

عاقا ترو خدا یکی منو راهنمایی کنه
    سیستم گلستان باز نمیشه اون صفحهه هست که نام کابری و رمز عبور میخواد پایین اون میزنه لطفا صبر کنید عاقا هرچی صبر میکنمم نتیجه ای حاصل نمیشه نام کاربری و رمز عبورو میزنمم وارد نمیشه شما میدونید باید چیکار کنم عایا؟
    اها یه چیزم باید بگم که ie tab رو هم نصب کردم همن طور میشه یعنی وارد نمیشه

magi1 آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام
    امیدوارم خوب باشید
    بنده ورودی جدید هستم و بعد از وارد کردن مشخصات و تایید متوجه شدم که تاریخ تولدم رو اشتباه وارد کردم و در سیستم به اشتباه درج شده و حالا هم گزینه ای برای اصلاح اطلاعات نداره , میخواستم بدونم این سیستم ویرایش نداره ؟ و حالا چی میشه و من باید چه کنم ؟
    ممنون ... منتظر راهنماییتون هستم

sunyboy آواتار ها
    • 33,775
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    مدیــــریت کـــــل باشگاه
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    92

نقل قول نوشته اصلی توسط magi1 نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم خوب باشید
    بنده ورودی جدید هستم و بعد از وارد کردن مشخصات و تایید متوجه شدم که تاریخ تولدم رو اشتباه وارد کردم و در سیستم به اشتباه درج شده و حالا هم گزینه ای برای اصلاح اطلاعات نداره , میخواستم بدونم این سیستم ویرایش نداره ؟ و حالا چی میشه و من باید چه کنم ؟
    ممنون ... منتظر راهنماییتون هستم
    برین پیش مسئول رشته خود در دانشگاه تا مشکل را رفع کنند

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور

دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور

به ادرس زیر مراجعه کنید

صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع