بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 46

موضوع: تكذيب شد: دانشجویان مشروط در دانشگاه پیام نور اخراج نمی شوند

sunyboy آواتار ها
    • 33,775
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    مدیــــریت کـــــل باشگاه
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    92

نقل قول نوشته اصلی توسط 1pnue نمایش پست ها
    وای! یکی به داد من برسه. من ورودی 85 هستم و الان سه ترم مشروط شدم. منتها نه به صورت متوالی. میخواستم بدونم اگه این ترم مشروط بشم از دانشگاه اخراج میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز ظاهرا شما دقت نکردین فعلا برای مشروطین پیام نوری قانون اخراج از دانشگاه وجود ندارد! البته اگر در آینده قانون جدیدی اعمال نشه!! البته اگر قانون جدید هم بیاد شامل دانشجوهای قدیمی نمیشه و برای دانشجویان ورودی جدید اعمال میشه!

موفق باشید!

با احترام مدیریت باشگاه

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور

دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

Mousa آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

میگم من که سکته رو زدم همین الان خبر رو دیدم و همین الان هم تکذیبش رو فکر کنم سکته رو زدم من 3 ترم مشروط بودم الان هم فکر کنم یکی از درس را رو نتونم پاس کنم زبان تخصصی رو وردوی 87 هستم همهگی دعا کنید

tayebehkh آواتار ها
    • 19

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    mashhad
    راه های ارتباطی

من ورودي 88 هستم و مشروط هستم در واقع اين ترم اولم هست حالا من دوبار تماس گرفتم دانشگاه گفتند كساني كه ورودي جديد هستند در صورتي كه درسي كه در دانش پذيري افتادند را اين ترم هم بيفتند اخراج مي شوند لطفا اگه اشتباه است به من بگيد توي اين مدت شب ها خوابم نمي بره چون احتمالا رياضي رو مي افتم ايميلم t.khavaryfar@gmail.com منتظر جواب شما هستم با تشكر

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

Icon140

نقل قول نوشته اصلی توسط tayebehkh نمایش پست ها
    من ورودي 88 هستم و مشروط هستم در واقع اين ترم اولم هست حالا من دوبار تماس گرفتم دانشگاه گفتند كساني كه ورودي جديد هستند در صورتي كه درسي كه در دانش پذيري افتادند را اين ترم هم بيفتند اخراج مي شوند لطفا اگه اشتباه است به من بگيد توي اين مدت شب ها خوابم نمي بره چون احتمالا رياضي رو مي افتم ايميلم t.khavaryfar@gmail.com منتظر جواب شما هستم با تشكر
    با سلام
    نه دوست عزيز اين طور نيست و و دانشپزيران مشروطي مخصوصا از رياضي حداقل 2-3 ترم مهلت داريد كه درس رياضي رو پاس كنيد.پس نگران نباشيد و با روحيه به ادامه امتحانات خود بپردازيد.
    روزگار خوش

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

tayebehkh آواتار ها
    • 19

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    mashhad
    راه های ارتباطی

واقعا ممنونم از جوابتون واقعا خوشحالم كردين ولي چرا ازكارشناسان دانشگاه پيام نور پرسيدم گفتند كه ورودي هاي جديد طبق بخش نامه جديد اخراج مي شن ؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

Icon6

نقل قول نوشته اصلی توسط tayebehkh نمایش پست ها
    واقعا ممنونم از جوابتون واقعا خوشحالم كردين ولي چرا ازكارشناسان دانشگاه پيام نور پرسيدم گفتند كه ورودي هاي جديد طبق بخش نامه جديد اخراج مي شن ؟
    نه دوست عزيز شما از تهديدهاي پيام نور نترسيد اينا اين طور مي گند تا شما رو تحريك به درس خودن و پاس كردن درس كنند.مثل انكه هميشه تهديد مي كنند هركسي شهريه ترم رو تا اين زمان واريز نكننه كل ترم براش مرخصي رد ميشه ايا اين طور شده؟
    البته شما هم سعي و تلاش خودتون رو براي پاس كردن اين درس كزايي بكنيد و بي خيالش هم نشيد.

موفق باشيد.
    روزگار خوش

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png

به ادرس زیر مراجعه کنید

yas69 آواتار ها
    • 231

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    الهیات فلسفه و کلام اسلامی
    راه های ارتباطی

واضافه میکنم
    1-درصورتی که دانشجو میانگین نیمسال تحصیلی وی کمتر از12باشد دانشجو مشروط بوده و می تواند حداکثر تا12 واحد انتخاب نماید.
    2-در صورتی که دانشجو میانگین نیمسال تحصیلی وی حداقل14 برای علوم انسانی و13 برای مهندسی باشد می تواند حد اکثر 20 واحد درسی انتخاب نماید.
    3-درصورتی که دانشجو میانگین نیمسال تحصیلی وی حداقل17 برای علوم انسانی و16 برای مهندسی باشد می تواند تا24 واحد درسی انتخاب نماید.

Sarah Polley آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

امیدوارم اخراج دانشجویات مشروطی پیام نور واقعا صحت نداشته باشه
    لطفا اطمینان ببخشید

mistery آواتار ها
    • 6

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

راستش من هم قبول مشروط 88 هستم البته ارشد. و به من هم گفتند فقط 1 ترم فرصت دارم درس مشروطي ام رو پاس كنم ...من هم نميدونم اين ترم در مشروطيم رو برداشتم .و نميدونم اگه پاس نكنم چي ميشه ....آيا براي ارشد ها هم همينطوره؟ به من گفتن شما هنوز دانشپذيرين نه دانشجو....!!!

mojgan88 آواتار ها
    • 19

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

من تو يه پست آدرس نامه اي رو كه تو سايت پيام نور اومده رو دادم
    الان خاطرم نيست كدوم پست و در جواب كي بود ولي تو اون نامه دقيقا ذكر شده بود كه چون از اين ترم ديگه عنوان دانش پذير مشروط رو نداريم بنابراين تمام مشروطي ها فرصت دارند تا آخرين ترم تحصيلي شان كه دروس افتاده رو پاس كنند

برچسب برای این موضوع

قوانين مشروطي دانشگاه پيام نور, قوانين مشروطي دانشجو در پيام نور, قوانين مشروطي در دانشگاه پيام نور, قوانین مشروط دانشگاه پیام نور, قوانین مشروطی پیام نور, قوانین مشروطی دانشگاه پیام نور, قوانین مشروطی دانشگاه پیامنور, قوانین مشروطی در دانشگاه پیام نور, قوانین مشروطین پیام نور, قوانین و ضوابط مشروط شدن فراگیر پیام نور, قوانین پیام نور مشروط, قوانین اخراج از پیام نور, قوانین اخراجی دانشگاه دولتی, قوانین اخراجی در پیام نور, قانون 4 ترم مشروطی متوالی در پیام نور, قانون مشروط, قانون مشروط پیام نور, قانون مشروط شدن در پیام نور, قانون مشروطی پیام نور, قانون مشروطی دانشگاه پیام نور, قانون مشروطی در دانشگاه پیام نور, قانون مشروطی در دانشگاهها, قانون مشروطین پیام نور, قانون اخراج ازدانشگاه پيام نور, قانون دانشگاه پيام نور در مورد دانشجويان 3بار مشروطي, مشروط, مشروط 4 ترم, مشروط پيام نور, مشروط پيام نور فراگير, مشروط پیام نور, مشروط پیام نور اخراج, مشروط پیام نور سعنی, مشروط دانشگاه, مشروط دانشگاه پیام نور, مشروط در پيام نور, مشروط در پیام نور, مشروط در دانشگاه پیام ن, مشروط در دانشگاه پیام نور, مشروطي پيام نور, مشروطي دانشگاه پيام نور, مشروطي در دانشگاه پيام نور, مشروطي دردانشگاه پيام نور, مشروطی 3 ترم متوالی پیام نور, مشروطی پیام نور, مشروطی ارشد پیام نور, مشروطی دانشگاه پیام نور, مشروطی دانشگاه پیام نور بعد از چند ترم, مشروطی در پیام نور, مشروطی در دانشگاه, مشروطی در دانشگاه پیام نور, مشروطی در دانشگاه پیام نور90, مشروطی درپیام نور, مشروطی دردانشگاه پیام نور, مشروطی دردانشگاهرپیام نور, مشروطین دانشگاه پیام نور, مشرطي در دانشگاه پيام, معدل مشروط در پيام نور, معدل مشروطی در دانشگاه پیام نور چند است, معدل کل زیر 12 بیاد در پیام نور اخراج میشه, نمره ميان ترم پيام نور را ندارم, چند بار مشروطی در دانشگاه باعث اخراج می شود, چند ترم مشروط پیام نور, چند ترم مشروطی در پیام نور اخراج می شود, چهار ترم مشروطی پیام نور اخراج, نور, پیام نور 4 ترم مشروط, پیام نور مشروط, پیام نور مشروطی, پیام نور مشروطی داره؟, پیام نور اخراجی دارد؟, پیام نور سه ترم مشروط, پیام‏ ‏نور‏ ‏ ارشد مشروط انتخاب‏ ‏واحد, آیا 3 ترم مشروطی در پیام نور اخراج از دانشگاه, آیا قانون 4 ترم مشروط, آیا پیام نور اخراجی هم دارد؟, آیا پیام نوریها با 4 مشروط اخراج می شوند, آیا اخراج از پیام نور هست, آیا دانشگاه پیام نور هم اخراجی به خاطر مشروطی دارد, آیا در پیام نور دانشجوی مشروطی اخراج می شود؟, أیا دانشگاه پیام نور اخراجی دارد, انتخاب واحد دانشجویان مشروط دانشگاه پیام نور, انتخاب واحد دانشجویان مشروطی پیام نور, ایا پیام نور اخراجی دارد, ایا دانشجویان مشروطی پیام نور اخراج میشوند, ایا در پیام نور اخراج وجود دارد, ایادانشگاه پیام نور مشروطی دارد, اگر دانشجویی 4 بار متوالی مشروط شود در پیام نور, اخبار پیام نورمشروط, اخراج, اخراج مشروطان پیام نور, اخراج از پیام نور, اخراج بعد4ترم مشروطی درپیام نور90-91, اخراج در پیام نور, اخراجي در پيام نور, اخراجی پیام نور, اخراجی در دانشگاه پیام نور, بعد از چند مشروطی از دانشگاه پیام نوراخراج میکنند, تكذيب, تكذيب مشروطي پيام نور, تعداد مشروطی پیام نور, تعداد مشروطی در دانشگاه پیام نور, جبران مشروطي در بيام نور, حداکثر مشروطی در پیام نور, دانشگاه پيام نور مشروطي دارد, دانشگاه پيام نورمشروطي دارد, دانشگاه پیام نوراخراجی دارد, دانشجويان مشروط پيام نور, دانشجوی مشروط پیام نور, دانشجوی مشروط در پیام نور, دانشجویان, دانشجویان مشروط, دانشجویان مشروط ارشد, دانشجویان مشروطی پیام نور, در دانشگاه پیام نور تا جند ترم میتوان مشروط شد؟, سقف مشروطي پيام نور, سقف مشروطی پیام نور, سقف انتخاب واحد دانشجویان مشروط ارشد پیام نور, سه ترم متوالی مشروط پیام نور, سه ترم متوالی مشروط پیامنور, سه ترم متوالی مشروط در دانشگاه پیام نور, سه ترم مشروطي براي دانشكاه بيام نور, سه ترم مشروطی در فراگیرپیام نور, سه ترم مشروطی در پیام نور, سه ترم مشروطی در دانشگاه پیام نور, شروط مشروطی در پیام نور, شرايط مشروطي در پيام نور, شرايط دانشجويان مشروطي پيام نور, شرایط مشروط در دانشگاه پیام نور, شرایط مشروط شدن بیش از 3 ترم, شرایط مشروطی پیام نور, شرایط مشروطی در دانشگاه پیام نور, شرایط انتخاب واحد مشروطی های پیام نور, شرایط اخراج مشروطین دانشگاه پیام نور, شرایط اخراج از دانشگاه پیام نور, شرایط اخراج در پیام نور, شرایط اخراج شدن از دانشگاه پیام نور, شرایط اخراجی دانشگاه پیام نور, شرایط دانشجویان مشروط پیام نور, شرط معدل در انتخاب واحد پیام نور, ظوابط و برنامه دانشجوی مشروط در پیام نور

نمایش برچسب ها