بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 77

موضوع: مشكلات و درخواست ها مربتط با كار كردن با بخش هاي مختلف باشگاه

مژگان آواتار ها
    • 14,355

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

Icon300 گاهی وقتا نمی تونم یه مطلب بفرستم !

گاهی وقتا برای فرستادن یه مطلب مواجهه با مشکلی می شم که اصلا وجود نداره .مثلا من عنوان وموضوع رو تایپ کردم ولی خطایی که میده مربوط به عدم نوشته شدن متن می باشه؟....ممنون می شم توضیحات لازم رو درباره عدم ارسال یه مطلب وخطاهای اون بنویسید

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

Icon14

نقل قول نوشته اصلی توسط مژگان نمایش پست ها
    گاهی وقتا برای فرستادن یه مطلب مواجهه با مشکلی می شم که اصلا وجود نداره .مثلا من عنوان وموضوع رو تایپ کردم ولی خطایی که میده مربوط به عدم نوشته شدن متن می باشه؟....ممنون می شم توضیحات لازم رو درباره عدم ارسال یه مطلب وخطاهای اون بنویسید
    با سلام
    دوست عزيز ابتداعا لطف كنيد از اين به بعد هر گونه سوال در مورد نحوه ي كار با بخش هاي مختلف باشگاه رو داريد در همين جا مطرح كنيد.و لطف كنيد خارج اين تاپيك و در جايي ديگر و سولاتان را مطرح نكنيد.مطمئنا در اسرع وقت به ان سوال مطرحي شما در اين تاپيك پاسخ داده مي شود.

http://pnu-club.com/pnu.thread14357.html

اما در مورد سوالات خدمتون عرض كنم خطاي هنگام ارسال مطالب عمدا مربوط به متن ارسالي مربوط مي شود،كه يا متن ارسالي حاوي كلمات نامناسب و مخالف قوانين باشگاه مي باشد و يا تا تعداد كل حروف متن از بيش از حد مجاز(10000 حرف) مي باشد كه در اين صورت پيغام هاي خطا مواجه مي شويد.

همچنين ممكن هست در هنگام ارسال مطالب با خطايي ديگر كه مربوط به عنوان مطلب ارسالي ميباشد مواجه شويد كه باز هم مر بوط به عنوان نامناسب يا تعداد كل حروف متن عنوان بيش از حد مجاز(200 حرف) مي باشد يا اينكه عنوان متن حاوي كاراكترهاي خاصي چون (" و' و :و ....) باشد ، در اين صورت با پيغام خطاي هنگام ارسال مطالب مواجه مي شويد.
    بنابراين در هنگام ارسال مطلبي سعي كنيد عنوان مناسب بامتن به اندازه انتخاب كنيد.
    اميدوارم راهنمايي بنده كارگشا باشد و اگر دوباره سوالي داشتيد حتما مطرح كنيد.

روزگار خوش.

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

مژگان آواتار ها
    • 14,355

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

New1 گاهی مطالب سند نمی شه

گاهی وقتا بدون اینکه مطلب مورد خاصی داشته باشه نمی تونم اونو سند کنم وارروری که می گیره اصلا متناسب با واقعیت نیست .مثلا می گه متن نمی تونه کمتر از 3 کارکتر باشه در صورتی که من یه متن یه صفحه ای دارم سند می کنم !....ممنون می شم دلیلشو بدونم

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

Icon14

گاهی وقتا بدون اینکه مطلب مورد خاصی داشته باشه نمی تونم اونو سند کنم وارروری که می گیره اصلا متناسب با واقعیت نیست .مثلا می گه متن نمی تونه کمتر از 3 کارکتر باشه در صورتی که من یه متن یه صفحه ای دارم سند می کنم !....ممنون می شم دلیلشو بدونم
    با سلام
    دوست عزيز احتمالا از متني است كه مستقيما شما وارد مي كنيد از سايت يا جاي ديگر وارد محلي كه براي ارسال مطالب در باشگاه هست وارد مي كنيد،كه بعد از ارسال ان متن در باشگاه متوجه مي شويد چيز ي ارسال نشده كه براي اينكار كافي هست ان متن مورد از سايت ديگر را غير مستقيم وارد باشگاه كنيد.يغني ابتدا متن را در داخل يك ويرايشگر مثل ورد يا وردپد وارد كنيد و سپس از انجا وارد باشگاه كنيد.ضمنا سعي كنيد حتي امكان متن زياد نباشد.
    اميدوار راهنمايي كار گشا باشد.
    اگر مشكلي ديگر بود باز هم مظرح كنيد
    روزگار خوش

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

sunyboy آواتار ها
    • 33,775
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    مدیــــریت کـــــل باشگاه
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    92

دوست عزیز شما حتما متن مورد نظر را از جایی کپی میکنید برای اینکه این مشکل برطرف شود ابتدا متنی را که از جایی کپی کردید را در نرم افزاری مثل ورد یا نات پد ویندوز کپی کنید و از اونجا دوباره انتخاب کنید و کپی کنید در باشگاه اینطوری مشکل برطرف خواهد شد! در ضمن اگر در متن شما لینک به سایتهای دیگر در درون نوشته ها جایگزینی شده باشد لینکهای موجود در متن را حتما حذف کنید!!

با احترام مدیریت باشگاه

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور

دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور

به ادرس زیر مراجعه کنید

l3_rang آواتار ها
    • 179

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    بعدا مي گم
    رشته تحصیلی
    مهندسي كامپيوتر
    راه های ارتباطی

Icon300 http://pnu-club.com/pnu.thread14357.html

سلام

مي خواستم بدونم سيستم امتياز دهي باشگاه به چه شكلي عمل و محاسبه مي كنه؟
    براي مثال مي بينيم كاربري داراي پست بيشتر سپاس بيشتر هست و امتياز و سطح فعاليتي كه به درصد نشون ميده كمتر از شخصي ست كه پست كمتر و سپاس كمتري داره ؟ با اين وجود اين كاربر در آمار كاربران بين فعالين هست!
    همچنين اون درجه بندي كه براي كاربر داره بعنوان مثال كاربر جديد يا كاربر مثبت فعال و غيره. چه موقع اين ارتقا ها صورت مي گيره؟ آيا همه اين تغييرات بصورت خودكار هست؟
    ممنون مي شم اگه در اين مورد توضيح بدين

sunyboy آواتار ها
    • 33,775
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    92

نقل قول نوشته اصلی توسط l3_rang نمایش پست ها
    سلام

مي خواستم بدونم سيستم امتياز دهي باشگاه به چه شكلي عمل و محاسبه مي كنه؟
    براي مثال مي بينيم كاربري داراي پست بيشتر سپاس بيشتر هست و امتياز و سطح فعاليتي كه به درصد نشون ميده كمتر از شخصي ست كه پست كمتر و سپاس كمتري داره ؟ با اين وجود اين كاربر در آمار كاربران بين فعالين هست!
    همچنين اون درجه بندي كه براي كاربر داره بعنوان مثال كاربر جديد يا كاربر مثبت فعال و غيره. چه موقع اين ارتقا ها صورت مي گيره؟ آيا همه اين تغييرات بصورت خودكار هست؟
    ممنون مي شم اگه در اين مورد توضيح بدين
    با سلام
    سیستم امتباز دهی با میزان پست و سپاس کاربران از موضوعات و همچنین به میزان فعالیت در باشگاه و مدت زمانی که در هر 24 ساعت در باشگاه کاربر انلاین هست بستگی دارد
    در مورد رتبه های کاربری هم باید بگم این رتبه ها برای باشگاه تعریف شده هستند و با توجه به میزان ارسال پست های هر کاربر محاسبه میشود و بصورت اتوماتیک کاربر اتقا میباید!!
    در مورد امتیازات و فعالیت و غیره هر هفته یکبار این قسمت ها اپدیت میشوند برای همین ممکن هست بعضی از کاربران فکر کنند امتیازات و فعالیت و غیره که بصورت میله ای نشان داده میشود برای انها کار نمیکند هر هفته که این قسمت ها با توجه به فعالیت کاربر در طول هفته ثبت شده آپدیت میشوند!!

با احترام مدیریت باشگاه

دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور

به ادرس زیر مراجعه کنید

l3_rang آواتار ها
    • 179

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    بعدا مي گم
    رشته تحصیلی
    مهندسي كامپيوتر
    راه های ارتباطی

ممنون پاسختون خيلي كامل بود
    البته يه موردي كه شما بهش اشاره نكردين و خودم كشف كردم اين بود كه وقتي تعداد پستها از 100 عبور مي كنه حالت "كاربر جديد باشگاه" به حالت "كاربر مثبت باشگاه" ارتقا پيدا مي كنه.
    مي شه مراحل بعدي ارتقا ها رو برامون توضيح بدين؟.

ممنونم

sunyboy آواتار ها
    • 33,775
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    92

0 پست --------------> کاربر جدید باشگاه
    100 پست ------------> کاربر مثبت باشگاه
    500 پست ------------> کاربر نیمه فعال باشگاه
    1000 پست -----------> کاربر فعال باشگاه
    2500 پست------------> کاربر ماهر باشگاه
    4000 پست -----------> کاربر حرفه ای باشگاه

به ادرس زیر مراجعه کنید

ketabkhaneh آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    فردوس
    شغل , تخصص
    مسئول كتابخانه
    رشته تحصیلی
    كتابداري
    راه های ارتباطی

باسلام وتشکگر فراوان من تازه عضو این باشگاه شدم اگه می شه درمورددانلود نمونه سوالات برای کاربران کمی واضح تر توضیح بدید ممنونتون می شم اینجا دانشجویان پیام نورزیادی چشم انتظار این نمونه سوالاتند.

صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع