بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 32

موضوع: ما که هیچ مزایایی ندیدیم!

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

Icon140

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_cool68 نمایش پست ها
    راستش منم از سیتم پیام نور خوشم میاد.مثل سربازی میمونه که آدم رو مرد بار میاره.فقط یه مشکلی هست که شاغلین براشون واقعا سخته.من الان دارم نرم افزار میخونم ترم اول که سرکار نمیرفتم و تو همه کلاسها حضور داشتم معدلم 17 شد.ترم دوم که رفتم سرکار 17 تا برداشتم که در نهایت فقط یه واحد تونستم پاس کنم اونم تربیت بدنی بود بقیه رو حذف کردم.
    یکی از مهمترین مشکلات اینه که کلاسهای پیام نور قرار بود پنجشنبه و جمعه برگزار بشه که تو مرکز ما این خبرا نیست عشقیه! اول هفته یا وسط هفته یا .......برای این امر مسولین چاره ای بیندیشن.انتقالی هم که نمیدن.بعد میگن شاغلین هم میتونن درس بخونن.چه جوری آخه؟!
    با سلام
    كاملا با نظرت موافق هستم و دوست عزيز و حق بهت ميدم
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

eglantine90 آواتار ها
    • 9

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    rasht
    شغل , تخصص
    a student of univesity
    رشته تحصیلی
    business management
    راه های ارتباطی

خداوندا تمام کارمندان پیام نور تمام اساتید پیام نور و تمام کسانی که از پیام نور حمایت میکنن و تمام کسانی که ادعا میکنن پیام نور خوبه را نابود بگردان
    آمین یا رب العالمین
    الهي آمين
    savadam nam keshide nemitonam farsi betypam.sorry
    ama ki mige payam noor khobe.? khobe eyne bache madreseia ketab moshakhas darim????hala joda az inke b daneshjo ahamiyat nemidan be shakhsiyate ostadam tohin mishe, bande khoda nemitone entekhab kone che ketabiro tadris kone. mashala hezar mashala hame ketabam k ghalat emlaii daran
    man khodam k dg tashrihi emtean dadan yadam rafte,asan dars khondan yadam rafte,balad nistam dg...
    kelas k nadarim hichi, hamon kelasaiam k mirim ostada hey menat mizaran ke vazifeye ma FAGHAT RAFEE ESHKALE na DARS DADAN. khob mane badbakht che gonahi kardam k etelaii az sisteme payamnoor nadashtamo vared shodam faghat bekhatere inke namonam poste konkoro hoiseleye pole azad dadanam nadashtam va rahe dooram nemitonestam beram
    ??????????
    rotbam hamchinam daghon nabood, 12000 mantaghe 3 bood to sale 87
    vaghean harbar be ayandam fek mikonam ke hichi to daneshga yad nagereftam geryam migire. age nazari pishnahadi darin bem beggin khoshhal misham............

llxiranxll آواتار ها
    • 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

میدونم خیلی وقته از ایجاد این پست گذشته ولی درد به دلم اومد که باید به دوستان بگم...
    کاملا با کسی که این تاپیک رو باز کرده موافقم و اون دوستی هم که گفته بود شریف بد بوده و اومده پیام نور واقعا روح منو 15 دقیقست شاد کرده... :)

پیام نور اصلش واسه شاغلین ایجاد شد تا بتونن در کنار کارشون تحصیل کنن ولی الان فقط ما شاغلین هستیم که بیشتر ضرر ها رو کردیم!!
    این ترم من خواستم سر یکی از کلاس های تخصصی it شرکت کنم که شانس من از این ترم ساعت درسیه این درس از 30 ساعت به 24 ساعت کاهش پیدا کرده بود. شما فکر کنین یه کتاب 500 صفحه ای رو باید توی 24 ساعت درس بدن. 24 ساعت میشه 12 جلسه که بینش تعطیلی داره و استاد نمیاد و کلاس های دو ساعتی رو یک ساعت و ربع برگزار میکنن و ... فقط استادامون میتونم چند تا فصل اول رو درس بدن بقیش هم مهم نیست، ترم بعد درس میدن :)
    توی دانشگاه های دیگه نهایتا 100 صفحه درس میده استاد که بعد نصفشو حذف میکنه، نصف نصفشو میان ترم میگره و بقیه رو پایان ترم.. وقتی بدون کلاس رفتن تونستی یه کتاب 500 صفحه ای رو تستی تشریحی توی 2 روز خوندن امتحان بدی بعد میفهمی که توی چه جهنمی داری درس میخونی!!
    استاداش هم که نگو، تازه فارغ التحصیلایی هستن که بار اولشونه درس میدن و ترم بعد هم عوض میشن:))

آره ما مجبور نبودیم بریم پیام نور، ولی وقتی کنسل کردی باید بریم سربازی بعد میفهمی که مجبوری همینجا ادامه بدی تا بالاخره بعد از 5-6 سال درست تموم بشه

mina_aramesh آواتار ها
    • 386

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    دماوند
    راه های ارتباطی

خب من در مورد بد بودن کیفیت کتابها موافقم. من قبل از این که بخوام ادامه تحصیل بدم ویراستار ادبی و تخصصی چند تا کتاب بوده ام. فکر کنید الان چه زجری می کشم که مجبورم کتابهایی به این افتضاحی رو بخونم.
    در مورد حجم درس ها هم قبول دارم که خیلی زیاده و برای من که شاغلم درس خوندن تو پیام نور خیلی سخته. اما من دانشگاهم رو دوست دارم. نمی دونم چرا..... شاید چون دوستمون مشکلات شریف رو گفت اینقده به اینجا علاقه مند شده ام ;)
    واقعا میشه ترمی زیر 6 واحد پاس کرد؟
    چرا جواب امتحانا نمیاد راستی؟!!! من از این قضیه شکایت دارم.
    اما با همه معضلاتی که شماها گفتین من باز هم فکر میکنم چون کلاس نمی رم پیام نور دانشگاه خوبیه

llxiranxll آواتار ها
    • 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_aramesh نمایش پست ها
    خب من در مورد بد بودن کیفیت کتابها موافقم. من قبل از این که بخوام ادامه تحصیل بدم ویراستار ادبی و تخصصی چند تا کتاب بوده ام. فکر کنید الان چه زجری می کشم که مجبورم کتابهایی به این افتضاحی رو بخونم.
    در مورد حجم درس ها هم قبول دارم که خیلی زیاده و برای من که شاغلم درس خوندن تو پیام نور خیلی سخته. اما من دانشگاهم رو دوست دارم. نمی دونم چرا..... شاید چون دوستمون مشکلات شریف رو گفت اینقده به اینجا علاقه مند شده ام ;)
    واقعا میشه ترمی زیر 6 واحد پاس کرد؟
    چرا جواب امتحانا نمیاد راستی؟!!! من از این قضیه شکایت دارم.
    اما با همه معضلاتی که شماها گفتین من باز هم فکر میکنم چون کلاس نمی رم پیام نور دانشگاه خوبیه
    امیدوارم که در آینده هم بازم دوست داشته باشین دانشگاه رو، چون منم شاغل بودم و واسه همین اینجا رو انتخاب کردم، حالا فهمیدم بیشتر از اونکه کلاس رفتن وقتم رو بگیره، باید درس بخونم تا متوجه بشم که درسامون داره چی میگه!!!!

من کمتر هم پاس کردم تا الان که مشکلی نبوده :دی امیدوارم که در آینده هم مشکلی نباشه;)

teyram آواتار ها
    • 60

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    ghaemshhr
    شغل , تخصص
    hamash to mokhayalame
    رشته تحصیلی
    modiriat amo0zeshi
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    8

به پیام نور توهین نکنید که من شخصا مریدشم انصافا پیام نور بین بقیه دانشگاهها منصفانه و عادلانست اوضاش من خودم 1ساله که به این حقیقت رسیدم

Nimak2012 آواتار ها
    • 88

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    Payam Noor University of Tehran
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    English Language and Literature
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    1

من فعلا در دانشگاه سراسري تحصيل مي كنم...راستش مي خندم به اين معايبي كه بچه ها مي گويند!به اين مي خندم كه همگان اينجا فكر مي كنند دانشگاههاي سراسري چه چيز باحالي هستند!لابد استادها همه توپ....كتابها همه عالي...در و ديوار اصلا ساخته شده براي علم و تحصيل و خبري هم از دلقك بازي مسئولين و كاركنان دانشگاه نيست!!!بچه ها...داداشاي من!!خواهرهاي من!!من در حال تحصيل در يك دانشگاه سراسري در تهران هستم...مشهور است به دانشگاه شهيد عباسپور و برق مي خوانم!تعجب مي كنم كه بچه ها مي آيند و يكسره از تحصيل در پيام نور غر مي زنند و سراسري و آزاد را ستايش مي كنند!!!نه خير...چنين نيست!!شما براي هر درسي يك منبع داريد.!راستي متقاضي شركت در فراگير پيام نور هستم و كتابهاي ترم يك رشته ي مورد علاقم يعني ادبيات انگليسي را هم گرفته ام!فارسي عمومي پيام نور از لحاظ سطح مطالب به قدري بالا و جامع و عاليست كه نظيرش را در هيچ كتاب ادبي ديگري نديدم!چه كسي گفته "كتابهاي بي محتوا؟!"شما چگونه در پيام نور تحصيل مي كنيد و نمي دانيد كه هيچ كتابي از هيچ انتشاراتي اينقدر پرمحتوا نيست؟!شايد بايد يك استاد مي داشتيد كه "حال"مي كند و نمره مي دهد...آن وقت مي ديديد كه چگونه نتمره ي 16 شما تبديل به 6 مي شود!شايد بايد براي هر درسي 4 كتاب غول مي خوانديد تا پي به يك كتاب جامع ببريد!(دانشگاهي كه استاد زبانشناسي اش نيلي پور باشد و دكتر سيف،كتابهاي روانشناسي تربيتي اش را بنويسد و مادر فارغ التحصيل روانشناسي بنده كه مدركش را از دانشگاه علامه گرفته آن را خوانده باشد،سطحش هرگز پايين نيست!)اصلا شما فكر مي كند چه فرقي مابين سراسري و آزاد و غيرانتفاعي و پيام نور است؟!من به طور قطع مي گويم : هيچ !!!!

ببينيد ما در ايران كلا دو جور دانشگاه داريم!يكي دانشگاه تهران و شريف و ديگري مابقي دانشگاهها!!!وقتي كه بخواهيد اپلاي كنيد كسي نمي گويد پيام نور بوده اي يا آزاد يا پاره وقت مدل پودماني تپه هاي تهران شمال!3 چيز را نگاه مي كنند...1:معدل 2 :مقاله و. 3 :نمره زبان!حالا اينجا البته دانشجوي تنبل تهران و شريف هم جايي ندارند!!

من در دانشگاه سراسري تحصيل مي كنم...ايده آل خيلي هاست..مخصوصا شماها پيام نوريهاي گل كه شكايت از استاد بي خاصيت داريد!لابد گمان كرده ايد كه در دانشگاههاي سراسري همه ي استادان خوراكشان مساله حل كردن هست و همه چيز عاليست!تند تند برايتان كلاس حل مساله مي گذارند و از بودن در كلاسهايشان لذت مي بريد!!خير!!چنين نيست!!من تمام درسهاي رشته ي خودم را خودم خواندم!بدون جزوه استاد!بچه هاي سراسري همه مي دانند كه چقدر وضعيت آموزش در كلاسها خراب است و استادان بي خاصيت!آنقدر كه تقريبا همين مدل بي كلاس پيام نور است سيستم ما...

انقدر بالا پايين نكنيد...اگر پيام نور سخت است سراسري هاي تهران سخت ترند!اگر قرار باشد بچه هاي سراسري سفره دلشان را باز كنند شما به پيام نورتان افتخار مي كنيد...هرچه باشد اين اجازه را داده است كه هركس در رشته ي مورد علاقه خودش تحصيل كند...اين چيز كمي نيست...شايد اگر مي آمديد دانشگاه سراسري و درس تنظيم خانواده و انديشه 1 و 2 و تمام عمومي ها را تشريحي مطلق با 10 سوال 2 نمره اي امتحان مي داديد بيشتر به دلتان مي نشست!!!

فقط و فقط به "آدم"است...چه در پيام نور باشد چه در سراسري و چه در هر مدل دلقك بازي ديگر اين كشور!تلاش و علاقه!تمام شد و رفت.و..مكان ها و آدمهاي ديگر را بيندازيد دور!

saharnaz_71 آواتار ها
    • 735

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    44

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimak2012 نمایش پست ها
    من فعلا در دانشگاه سراسري تحصيل مي كنم...راستش مي خندم به اين معايبي كه بچه ها مي گويند!به اين مي خندم كه همگان اينجا فكر مي كنند دانشگاههاي سراسري چه چيز باحالي هستند!لابد استادها همه توپ....كتابها همه عالي...در و ديوار اصلا ساخته شده براي علم و تحصيل و خبري هم از دلقك بازي مسئولين و كاركنان دانشگاه نيست!!!بچه ها...داداشاي من!!خواهرهاي من!!من در حال تحصيل در يك دانشگاه سراسري در تهران هستم...مشهور است به دانشگاه شهيد عباسپور و برق مي خوانم!تعجب مي كنم كه بچه ها مي آيند و يكسره از تحصيل در پيام نور غر مي زنند و سراسري و آزاد را ستايش مي كنند!!!نه خير...چنين نيست!!شما براي هر درسي يك منبع داريد.!راستي متقاضي شركت در فراگير پيام نور هستم و كتابهاي ترم يك رشته ي مورد علاقم يعني ادبيات انگليسي را هم گرفته ام!فارسي عمومي پيام نور از لحاظ سطح مطالب به قدري بالا و جامع و عاليست كه نظيرش را در هيچ كتاب ادبي ديگري نديدم!چه كسي گفته "كتابهاي بي محتوا؟!"شما چگونه در پيام نور تحصيل مي كنيد و نمي دانيد كه هيچ كتابي از هيچ انتشاراتي اينقدر پرمحتوا نيست؟!شايد بايد يك استاد مي داشتيد كه "حال"مي كند و نمره مي دهد...آن وقت مي ديديد كه چگونه نتمره ي 16 شما تبديل به 6 مي شود!شايد بايد براي هر درسي 4 كتاب غول مي خوانديد تا پي به يك كتاب جامع ببريد!(دانشگاهي كه استاد زبانشناسي اش نيلي پور باشد و دكتر سيف،كتابهاي روانشناسي تربيتي اش را بنويسد و مادر فارغ التحصيل روانشناسي بنده كه مدركش را از دانشگاه علامه گرفته آن را خوانده باشد،سطحش هرگز پايين نيست!)اصلا شما فكر مي كند چه فرقي مابين سراسري و آزاد و غيرانتفاعي و پيام نور است؟!من به طور قطع مي گويم : هيچ !!!!

ببينيد ما در ايران كلا دو جور دانشگاه داريم!يكي دانشگاه تهران و شريف و ديگري مابقي دانشگاهها!!!وقتي كه بخواهيد اپلاي كنيد كسي نمي گويد پيام نور بوده اي يا آزاد يا پاره وقت مدل پودماني تپه هاي تهران شمال!3 چيز را نگاه مي كنند...1:معدل 2 :مقاله و. 3 :نمره زبان!حالا اينجا البته دانشجوي تنبل تهران و شريف هم جايي ندارند!!

من در دانشگاه سراسري تحصيل مي كنم...ايده آل خيلي هاست..مخصوصا شماها پيام نوريهاي گل كه شكايت از استاد بي خاصيت داريد!لابد گمان كرده ايد كه در دانشگاههاي سراسري همه ي استادان خوراكشان مساله حل كردن هست و همه چيز عاليست!تند تند برايتان كلاس حل مساله مي گذارند و از بودن در كلاسهايشان لذت مي بريد!!خير!!چنين نيست!!من تمام درسهاي رشته ي خودم را خودم خواندم!بدون جزوه استاد!بچه هاي سراسري همه مي دانند كه چقدر وضعيت آموزش در كلاسها خراب است و استادان بي خاصيت!آنقدر كه تقريبا همين مدل بي كلاس پيام نور است سيستم ما...

انقدر بالا پايين نكنيد...اگر پيام نور سخت است سراسري هاي تهران سخت ترند!اگر قرار باشد بچه هاي سراسري سفره دلشان را باز كنند شما به پيام نورتان افتخار مي كنيد...هرچه باشد اين اجازه را داده است كه هركس در رشته ي مورد علاقه خودش تحصيل كند...اين چيز كمي نيست...شايد اگر مي آمديد دانشگاه سراسري و درس تنظيم خانواده و انديشه 1 و 2 و تمام عمومي ها را تشريحي مطلق با 10 سوال 2 نمره اي امتحان مي داديد بيشتر به دلتان مي نشست!!!

فقط و فقط به "آدم"است...چه در پيام نور باشد چه در سراسري و چه در هر مدل دلقك بازي ديگر اين كشور!تلاش و علاقه!تمام شد و رفت.و..مكان ها و آدمهاي ديگر را بيندازيد دور!
    حرفتونو کاملا قبول دارم

ولی مشکلتم زیاده

من خودم ترمه 3 هستم و این ترم سومین باره که داریم تغییر مکان میدیم و الان داریم با چند تادانشگای دیگه ادغام میشیم و بیشتر درس ها خودخوان...درسی مثله حسابداری نمیشه خودخوان پاسش کرد.

با ارزوی موفقیت برای همه دانشجویان ایران زمین

s-top آواتار ها
    • 8

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimak2012 نمایش پست ها
    منم بعد چند ترم به این نتیجه رسیدم که کجا خوندن مهم نیست- چه جور خوندن مهمه

Nimak2012 آواتار ها
    • 88

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    Payam Noor University of Tehran
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    English Language and Literature
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط s-top نمایش پست ها
    منم بعد چند ترم به این نتیجه رسیدم که کجا خوندن مهم نیست- چه جور خوندن مهمه
    درود گرامي!شما دانشگاه ديگري بوديد و آمديد پيام نور؟يا برعكس؟يا هيچ كدام؟!

برچسب برای این موضوع