بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 23

موضوع: لیست دروس عمومی و دروس معارف پیام نور که دانشجو باید پاس کند.

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط ترم آخری نمایش پست ها
    khob age faghat bayad 1dars bardasht ba defa ke mishe 2ta. man terme akharame 1tafsir baram moonde,va age defa ham ejbari bashe 2ta dars omoomi mishe ke. eshkali pish miad yani?????????????

نقل قول نوشته اصلی توسط gomgashte نمایش پست ها
    شگفتاااااااااااااااا
    با سلام
    به این صورت هم که می گویید نیست و هیچ اجباری برای پاس کردن این درس نیست به ادرس زیر بروید متوجه می شوید
    اطلاعیه جدید درباره درس آشنایی با دفاع مقدس

موفق باشید
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

زندگی... آواتار ها
    • 58

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    پیام نورشهریار
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    ریاضیات وکاربردها
    راه های ارتباطی

سلام ممنون از اینهمه تلاش اگه این برنامه رو عوض نکن خوب میشه

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط زندگی... نمایش پست ها
    سلام ممنون از اینهمه تلاش اگه این برنامه رو عوض نکن خوب میشه
    با سلام
    خواهش.لطف دارید ارزوی ما هم همین هست دانشگاه پیام نور در همین زمینه ها به ثبات برسد
    موفق باشید
    روزگار خوش

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

reza-nima آواتار ها
    • 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    منجیل
    راه های ارتباطی

دوستان شرمنده من سال 87 قبول شدم...انقلاب هم پاس کردم...الان باید آشنایی با دفاع مقدس رو پاس کنم یا نه اجباری نیست برای پاس کردنش؟؟؟

راسی بهم گفتن کل واحدای رشتم 136 واحد هست...این با احتساب 3واحد پروژه هست یا بدون این سه واحده...چون تو نه ترمی که به ارائه شده این درس فقط سه واحد عملیه...
    گیج شدم!!!

RAHA Vampire آواتار ها
    • 232

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    شغل , تخصص
    فعلن هیچی ؛ اما یه فکرایی تو ذهنمه !!
    رشته تحصیلی
    ریاضی کاربردی
    راه های ارتباطی

تشکر ممنون از اطلاع رسانی تون

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-nima نمایش پست ها
    دوستان شرمنده من سال 87 قبول شدم...انقلاب هم پاس کردم...الان باید آشنایی با دفاع مقدس رو پاس کنم یا نه اجباری نیست برای پاس کردنش؟؟؟

راسی بهم گفتن کل واحدای رشتم 136 واحد هست...این با احتساب 3واحد پروژه هست یا بدون این سه واحده...چون تو نه ترمی که به ارائه شده این درس فقط سه واحد عملیه...
    گیج شدم!!!
    با سلام

خیر دیگر نیازی نیست این درس اشنایی با امادگی را پاس کنید چون معادل انرا پاس کردید.
    به حرف دیگران توجه نکنید و ملاک را شما لیست دروس را باتوجه به رشتتون و همچنین چون ورودی 78 هست تجمیع هم می باشد از سایت اصلی پیام نور قسمت برنامه ریزی درسی دریافت کنید و بر اساس ان اقدام کنید و بدونید چندتا درس باید پاس کنید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshte JOooN نمایش پست ها
    تشکر ممنون از اطلاع رسانی تون
    خواهش .لطف دارید

روزگاش

به ادرس زیر مراجعه کنید

فینا آواتار ها
    • 14

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    دانشگاه پیام نور خلخال
    راه های ارتباطی

درس آشنایی با دفاع مقدس اجباری هستش.همه باید پاس کنیم

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط فینا نمایش پست ها
    درس آشنایی با دفاع مقدس اجباری هستش.همه باید پاس کنیم
    با سلام
    خیر اجباری نیست و اختیاری اجباری هست و اگر سه درس مشخصه عمومی دیگر را پاس کرده باشید نیازی به پاس کردن ان نیست...
    برای اطلاع بیشتر به ادرس زیر مراجعه کنید دوست گرامی

اطلاعیه جدید درباره درس آشنایی با دفاع مقدس

موفق باشید
    روزگار خوش

به ادرس زیر مراجعه کنید

0711ahmad آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام. من ورودی 87 هستم. و رشته ورودیم فناوری اطلاعات بوده. ولی ترم 3 89 تغییر رشته دادم اومدم مدیریت بازرگانی.
    1 .نمیدونم که روی چه برنامه نه ترمه ای باید برم جلو چون مثلا این ترم عنوان درسها داخل لیست نه ترمه عوض شده.
    2. با توجه به لیست جدید دروس عمومی شماره درسها عوض شده. مثلا درس زبان خارجی رو من سال 88 پاس کردم و ترم قبل که زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت رو گرفتم مشکلی نبود و لی چون ترم قبل نتونستم برم امتحان بدم این ترم میخوام اونو دوباره بگیرم ولی چون شماره درس زبان خارجی توی لیست ارایه عوض شده پیغام میده که عدم رعایت پیش نیاز. نمیدونم باید چه کار کنم. یعنی باید دوباره همه درسهای عمومی رو که تا حالا پاس کردم دوباره پاس کنم

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط 0711ahmad نمایش پست ها
    سلام. من ورودی 87 هستم. و رشته ورودیم فناوری اطلاعات بوده. ولی ترم 3 89 تغییر رشته دادم اومدم مدیریت بازرگانی.
    1 .نمیدونم که روی چه برنامه نه ترمه ای باید برم جلو چون مثلا این ترم عنوان درسها داخل لیست نه ترمه عوض شده.
    2. با توجه به لیست جدید دروس عمومی شماره درسها عوض شده. مثلا درس زبان خارجی رو من سال 88 پاس کردم و ترم قبل که زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت رو گرفتم مشکلی نبود و لی چون ترم قبل نتونستم برم امتحان بدم این ترم میخوام اونو دوباره بگیرم ولی چون شماره درس زبان خارجی توی لیست ارایه عوض شده پیغام میده که عدم رعایت پیش نیاز. نمیدونم باید چه کار کنم. یعنی باید دوباره همه درسهای عمومی رو که تا حالا پاس کردم دوباره پاس کنم
    با سلام
    شما باید برنامه 9 ترم مدیریت بازگانی طرح تجمیع از سایت اصلی پیام نور بخش برنامه ریزی اموزشی را دریافت دنبال کنید و پیش بروید

دوست گرامی لیست دروس عمومی عوض نشده که شما میگید. فقط چند درس به اضافه شده
    احیانا هنگام طبیق واحد پاس شده در رشته قبلیتون با رشته جدید بعضی کد درس ها عوض شده و این مورد باعث نمایان شده کد عدم رعایت پیش نیاز شده. بنابراین برای رفع مشکل باید با مسئول اموزشی دانشگاهتون بهترس بصورت حضوری در ارتباط باشید و این موضوع را بهشون اعلام کنید تا برطرف کنند و در حال حاظر کاری از شما بر نمی اید جز اقدام حضوری و اعلام این مشکل.

موفق باشید
    روزگار خوش

به ادرس زیر مراجعه کنید

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع

ليست دروس معارف پيام نور, ليست دروس عمومي که, ليست دروس عمومي پيام نور, ليست دروس عمومي پيام نور 91-92, ليست دروس عمومي بيام نور, ليست دروس عمومي دانشگاه, ليست دروس عمومي دانشگاه پيام نور, ليست دروس عمومي رشته حسابداري كارشناسي پيام نور, لیست منابع دروس عمومی دانشگاه پیام نور, لیست ارائه شده دانشگاه پیام نور سال 91-92, لیست دروس معارف پیام نور, لیست دروس معارف پیام نور نیمسال اول 91-92, لیست دروس معارف دانشگاه پیام نور, لیست دروس عمومی, لیست دروس عمومی مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور, لیست دروس عمومی معارف, لیست دروس عمومی معارف 92, لیست دروس عمومی معارف سنتی و تجمیع پیام نور, لیست دروس عمومی معارف سنتی و تجمع پیام نور, لیست دروس عمومی و معارف دانشگاه پیام نور, لیست دروس عمومی ومعارف پیام نور, لیست دروس عمومی کارشناسی, لیست دروس عمومی کارشناسی پیام نور, لیست دروس عمومی کارشناسی دانشگاه پیام نور, لیست دروس عمومی پیام نور, لیست دروس عمومی پیام نور 90, لیست دروس عمومی پیام نور کارشناسی, لیست دروس عمومی دوره کارشناسی, لیست دروس عمومی دانشگاه پیام نور, لیست دروس عمومی دانشگاه پیام نوررشته کامپیوتر, لیست دروس عمومی رشته حسابداری پیام نور, لیست درسهای عمومی دانشگاه پیام نور, منابع پیام نور دروس عمومی, منابع دروس عمومی, منابع دروس عمومی پیام نور, منابع درسی ترم اول 91-92دانشگاه پیام نور, منابع درسی سال تحصیلی91-92دانشگاه پیام نور, منابع عمومی پیام نور, مترجمي زبان انگليسي پيام نور سرفصل دروس, محدودیت, چك ليست دروس انتخهبي واحد پيام نور, نور, نیمسال, چک لیست دروس پیام نور, چک لیست دروس عمومی, چک لیست دروس عمومی پیام نور, چک لیست دروس عمومی دانشگاه پیام نور, چک لیست درس های مهندسی نرم افزار کارشناسی, چک لیست رشته فراگیرپیام نور, چارت کارشناسی حسابداری دانشگاه پیام نور, چارت کارشناسی رشته مترجمی زبان دانشگاه پیام نور, چارت انتخاب واحد دانشگاه پیام نور, چارت دروس حسابداری پیام نور, چارت دروس عمومي پيام نور, چارت دروس عمومي دانشگاه پيام نور, چارت دروس عمومی, چارت دروس عمومی مهندسی کامپیوتر نرم افزار پیام نور, چارت دروس عمومی معارف, چارت دروس عمومی پیام نور, چارت دروس عمومی اختیاری پیام نور, چارت دروس عمومی بیام نور, چارت دروس عمومی دوره کارشناسی, چارت دروس عمومی دانشگاه پیام نور, چارت دروس عمومی رشته کامپیوتر دانشگاه پیام نور, چارت درسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه پیام نور, چارت درسی عمومی پیام نور, چارت عمومی پیام نور, چارت عمومی دروس پیام نور, نحوه, نحوه انتخاب واحد دروس عمومي در پيام نور, نحوه انتخاب واحد دروس عمومی در دانشگاه پیام نور, واحدهای عمومی در پیام نور, کارشناسی, پیام نور, آشنایی با نحوه انتخاب دروس عمومی پیام نور, انتخاب, اخلاق اسلامی مبانی و مفاهیم pnu-club.com, بیام نور, برنامه دروس عمومی پیام نور, برنامه درسهای عمومی پیامنور, تحصیلی, ترم, تطبيق دروس عمومي پيام نور, تطبیق واحدهای دوره کاردانی زبان برای رشته مترجمی زبان, تطبیق دروس عمومی, تطبیق دروس عمومی پیام نور, جدول دروس عمومي, جدول دروس عمومي پيام نور, جدول دروس عمومی پیام نور, جدول دروس عمومی حسابداری پیام نور, جدول دروس عمومی دانشگاه پیام نور, دفاع مقدس در پیام نور چه کسانی باید پاس کنند, دانلود لیست دروس عمومی و معارف پیام نور, دانلود لیست دروس عمومی پیام نور, دانشگاه, دانشجو, دانشجویان, دروس, دروس معارف کارشناسی پیام نور, دروس معارف پیام نور, دروس معارف دانشگاه پیام نور 91-92, دروس اختیاری پیام نور, دروس عمومي معارف, دروس عمومي معرف, دروس عمومي پيام نور, دروس عمومي پيام نور بايد پاس شود, دروس عمومی مقطع کارشناسی پیام نور, دروس عمومی مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور, دروس عمومی مترجمی پیام نور, دروس عمومی مترجمی زبان پیام نور, دروس عمومی مشترک پیام نور, دروس عمومی معارف دانشگاه پیام نور, دروس عمومی نیمسال اول 91, دروس عمومی کارشناسی, دروس عمومی کارشناسی پیام نور, دروس عمومی پیام نور, دروس عمومی پیام نور لیست, دروس عمومی پیام نور جهت تطبیق, دروس عمومی پیام نور دینی, دروس عمومی دوره کارشناسی پیام نور, دروس عمومی دوره کارشناسی دانشگاه ÷یام نور, دروس عمومی دانشگاه پیام نور, دروش عمومي كارشناسي دانشگاه پيام نور, درس, درس های عمومی پیام نور, درسهای عمومی دانشگاه پیام نور, سال, علوم, عمومی, عنوان

نمایش برچسب ها