بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 13 از 13 اولیناولین ... 3111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 126 از مجموع 126

موضوع: دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور

حسین رحیمی69 آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

مامیخوایم باپیام نوریا قاطی شیم
    یه مرد میونتون هس مارا درمورد رشته راه وترابری پیام نور راهنمایی کنه
    درضمن من پچه اصفانم

داداش زاده آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    پیام نور
    شغل , تخصص
    کارمند
    رشته تحصیلی
    مدیریت دولتی
    راه های ارتباطی

پیش فرض تشکر

با تشکر از اقدام خوب و پسندیده شما کمک بزرگی میکنید
    خیلی ممنون

کاسندان آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    کرج
    راه های ارتباطی

Star

سلام خسته نباشد؛
    کار خداپسندانه ای است؛
    خواهش میکنم اگر مقدور هست نمونه سوال ترم اول 91-92 رشته کشاورزی (زراعت)مقطع کارشناسی ارشد رو قرار بدید.ممنون

مهدی شکیبا آواتار ها
    • 6

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

متاسفانه ان قدر سایت شلوغ هست که نمی شود مطالب را راحت پیدا کرد.شما بقیه فوروم ها را ببینید .نیازی نیست برای هر عضو فوروم یک صفحه کامپیوتر از لحاظ طولی صفحه پر شود .همچنین برای تبلیغات هم می شود در سمت راست یا چپ صفحه جاهایی را اختصاص داد. یا مش شود از حروفی یک دو عدد کوچکتر اشاره کرد که زیبایی بصری صفحه بهتر شود .اما مساله مهم قسمت سرچ هست .ببینید مثلا شاید شما بگویید که خب دستی نگرد . برو در قسمت بالای صفحه کلمه مورد نظرت را بزن پیدا می کنی.اما مشکل ان است که سرچ شما کل نت را سرچ می کند نه فقط داخل فوروم را و به این ترتیب پیدا کردن سوالات مشکل تر می شود .
    به عنوان مثال بنده می خواهم مثلا سوالات پایان ترم درس معاد (رشته نهج البلاغه ارشدپیام نور)را سرچ کنم . می نویسم معاد.کلی پاسخ می اید که خب بنده می توانستم در گوگل هم سرچ کنم .فقط شما ادرس خودتان را هم به سرچ ها اضافه می کنید . در حالیکه به جای انکه نتایج گوگل (با پسوند ادرس شما)بیاید خوب بود وقتی سرچ می کردیم .به ترتیب کلیه مطالب فوروم شما که در ان از معاد استفاده شد در صفحه باز می شد مثلا در فوروم شما 20مرتبه معاد استفاده شده .این 20مرتبه به صورت داخل فورومی می امد نه به شکل نتایج گوگل (که پسوند سایت شما رادارد).موضوع دیگر انکه سوالات پیام نور شما به صورت حروف الفبایی تنظیم نشده است .مثلا بنده برای پیدا کردن سوالات دروس ارشد سوالات پیام نور را گشتم (6صفحه)بود اما پیدا نکردم .خب اگر به ترتیب حروف الفبا بود مثلا قبل حرف ن و حرف م را می دیدم دیگر این همه گشتن نیاز نبود .ضمنا سایت شما در خیلی از رشته ها ناقص هست .مثلا بنده رشته اصول دین و معارف علوی (همان نهج البلاغه )که زیرمجموعه ای از رشته علوم قران و حدیث هست هستم(در ارشد )ولی مطالب این رشته بسیار ناقص در سایت هست لطفا اینها را کامل کنید . با تشکر از زحمات شما

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی شکیبا نمایش پست ها
    متاسفانه ان قدر سایت شلوغ هست که نمی شود مطالب را راحت پیدا کرد.شما بقیه فوروم ها را ببینید .نیازی نیست برای هر عضو فوروم یک صفحه کامپیوتر از لحاظ طولی صفحه پر شود .همچنین برای تبلیغات هم می شود در سمت راست یا چپ صفحه جاهایی را اختصاص داد. یا مش شود از حروفی یک دو عدد کوچکتر اشاره کرد که زیبایی بصری صفحه بهتر شود .اما مساله مهم قسمت سرچ هست .ببینید مثلا شاید شما بگویید که خب دستی نگرد . برو در قسمت بالای صفحه کلمه مورد نظرت را بزن پیدا می کنی.اما مشکل ان است که سرچ شما کل نت را سرچ می کند نه فقط داخل فوروم را و به این ترتیب پیدا کردن سوالات مشکل تر می شود .
    به عنوان مثال بنده می خواهم مثلا سوالات پایان ترم درس معاد (رشته نهج البلاغه ارشدپیام نور)را سرچ کنم . می نویسم معاد.کلی پاسخ می اید که خب بنده می توانستم در گوگل هم سرچ کنم .فقط شما ادرس خودتان را هم به سرچ ها اضافه می کنید . در حالیکه به جای انکه نتایج گوگل (با پسوند ادرس شما)بیاید خوب بود وقتی سرچ می کردیم .به ترتیب کلیه مطالب فوروم شما که در ان از معاد استفاده شد در صفحه باز می شد مثلا در فوروم شما 20مرتبه معاد استفاده شده .این 20مرتبه به صورت داخل فورومی می امد نه به شکل نتایج گوگل (که پسوند سایت شما رادارد).موضوع دیگر انکه سوالات پیام نور شما به صورت حروف الفبایی تنظیم نشده است .مثلا بنده برای پیدا کردن سوالات دروس ارشد سوالات پیام نور را گشتم (6صفحه)بود اما پیدا نکردم .خب اگر به ترتیب حروف الفبا بود مثلا قبل حرف ن و حرف م را می دیدم دیگر این همه گشتن نیاز نبود .ضمنا سایت شما در خیلی از رشته ها ناقص هست .مثلا بنده رشته اصول دین و معارف علوی (همان نهج البلاغه )که زیرمجموعه ای از رشته علوم قران و حدیث هست هستم(در ارشد )ولی مطالب این رشته بسیار ناقص در سایت هست لطفا اینها را کامل کنید . با تشکر از زحمات شما
    با سلام
    ممنون دوست گرامی از این که وقت گذاتید و این پینشهاد را مطرح کردید و چشم اگر امکان باشد حتما این کار را می کنیم
    موفق باشید
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

soheil055 آواتار ها
    • 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

مرسییییییییییی

صفحه 13 از 13 اولیناولین ... 3111213

برچسب برای این موضوع