بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: تاپیک انتقادات و پیشنهادات بخش صندلی داغ باشگاه

فریبا آواتار ها
    • 1,510

عنوان کاربری
    مدیر سابق تالار پاتوق
    محل تحصیل
    جای خوبیه
    شغل , تخصص
    بیکار
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    1

filish تاپیک انتقادات و پیشنهادات بخش صندلی داغ باشگاه

با سلام خدمت دوستان عزيز.

در اينجا كاربران توانند هر گونه انتقادات و پیشنهاداتي در مورد بخش صندلی داغ باشگاه دارند بصورت درست و منطقي مطرح كنند و حتي المكان از بازگويي مسايلي غير مرتبط به بخش خودداري كنند.مطئنا انتقادات و نظرات و پيشنهادات گران قدر شما دوستان عزيز در بخش اعمال خواهد شد.

هميشه منتظره انتقادات و پیشنهادات شما عزيزان هستيم.

باشكر.فريبا
    غصه نخور دلم ... هر کسی جایگاهی داره که درکش برای همگان دشواره ...
    اگه تو رو شکستن ...چون میخواستن کوچیک بشی ...درست به قدر فهم و درک خودشون .

pentoriko آواتار ها
    • 29

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    ملارد-كرج
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مديريت صنعتي
    راه های ارتباطی

پیش فرض سلام

سلام

من دو تا پيشنهاد داشتم.

1.ايجاد تاپيك بازتاب صندلي داغ كه مثلا راجب شخصي كه روي صندلي داغ هستش و نظراتش توي صندلي داغ بقيه كاربرا بيان و نظر بدن و تبادل نظر كنن اين خيلي جالبه همه با هم تبادل نظر ميكنن و همه به نوعي در صندلي داغ درگير ميشن البته منظورم از درگير شدن مجادله و مشاجره نيستا

2.اين يه پيشنهاد براي سهولت خوانندگان صندلي داغ و فردي كه مينويسه با مثال ميگم

طرز متداول اين فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط ترگل نمایش پست ها
    سلام
    من این قسمت رو تازه دیدم..
    تاپیک هم که هنو قفل نشده ...پس اقا مهدی بیا بجواب...لفطا!

1-به نظرت همه جای کره ی زمین کشف شده؟
    1-وقتي تنها مي شي چكار مي كني؟
    2-تنهايي رو دوست داري؟
    3-وقتي كسي نمي فهمتت تو چكار مي كني؟
    4-وقتي از همه خسته مي شي كجا مي ري؟
    5-عشق یا دوست داشتن؟
    6- به نظرت چطوری عاشق میشی ؟ با یک نگاه یا بعد از شناخت طرف ؟ بعد از شناخت طرف
    7- فکر میکنی تو چند سالگی ازدواج کنی
    8- آخرین بار از کی هدیه گرفتی؟
    9- به چه مناسبتی
    10- چی بود؟
    1- نه، نمیشه همه جا رو کشف کرد، هنوز توی زمین مونده.
    تازه جاهای کشف نشده هست اگه نباشه یعنی دنیا تموم شده
    2- گفتم قبلا sms میدم کتاب می خونم
    البته الان دیگه کسی رو ندارم که بخوام sms بهش بدم پس همون کتاب خوندن
    3- از تنهایی می ترسم، از تنها زندگی کردن و تنها مردن وحشت دارم اما تقریبا همیشه تنها هستم چون کسی رو ندارم یعنی داشتم قبلا اما الان دارم
    4- گریه می کنم تا سبک بشم البته تو اتاقم زیر پتو تا کسی صدای گریه هام رو نشنوه
    5- مثل جواب 4 دقیقا همین کارو می کنم خاصیت تنها بودن اینه که دل نازک و زود رنج میشی و راهی برا سبک کردن خودت جز گریه نداری
    6-عاشق شدم با سر زمین خوردم پس همون دوست داشتن رو ترجیح میدم
    7-بعد شناخت طرف چون خودم خوشکل نیستم اصلا قیافه هم برام مهم نیست
    به قول دوستم ساناز مهم نیست قیافه قشنگ داشته باشی مهم اینه که اخلاقای قشنگ قشنگ داشته باشی
    دختر خوشکل و پولدار زیاد به پستم خورده اما اخلاق قشنگ نداشتن برا همین تنها هستم
    8-خودم می خوام وقتی تونستم خونه بخرم ازدواج کنم چون می خوام همسرم سختی نکشه و خانمی کنه ما با این وضع باید تو سن 30 سالگی ازدواج می خوام بکنم
    9-از دوستم اونم یه لبخند بود چون خیلی افسرده بود و خواهش کردم و اونم قبول کرد

پيشنهاد من
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترگل نمایش پست ها
    سلام
    من این قسمت رو تازه دیدم..
    تاپیک هم که هنو قفل نشده ...پس اقا مهدی بیا بجواب...لفطا!

1-به نظرت همه جای کره ی زمین کشف شده؟1- نه، نمیشه همه جا رو کشف کرد، هنوز توی زمین مونده.
    1-وقتي تنها مي شي چكار مي كني؟2- گفتم قبلا sms میدم کتاب می خونم
    2-تنهايي رو دوست داري؟ 3- از تنهایی می ترسم، از تنها زندگی کردن و تنها مردن وحشت دارم اما تقریبا همیشه تنها هستم چون کسی رو ندارم یعنی داشتم قبلا اما الان دارم
    3-وقتي كسي نمي فهمتت تو چكار مي كني؟4- گریه می کنم تا سبک بشم البته تو اتاقم زیر پتو تا کسی صدای گریه هام رو نشنوه
    4-وقتي از همه خسته مي شي كجا مي ري؟ 5- مثل جواب 4 دقیقا همین کارو می کنم خاصیت تنها بودن اینه که دل نازک و زود رنج میشی و راهی برا سبک کردن خودت جز گریه نداری
    5-عشق یا دوست داشتن؟ 6-عاشق شدم با سر زمین خوردم پس همون دوست داشتن رو ترجیح میدم
    6- به نظرت چطوری عاشق میشی ؟ با یک نگاه یا بعد از شناخت طرف ؟ بعد از شناخت طرف7-بعد شناخت طرف چون خودم خوشکل نیستم اصلا قیافه هم برام مهم نیست
    به قول دوستم ساناز مهم نیست قیافه قشنگ داشته باشی مهم اینه که اخلاقای قشنگ قشنگ داشته باشی دختر خوشکل و پولدار زیاد به پستم خورده اما اخلاق قشنگ نداشتن برا همین تنها هستم
    7- فکر میکنی تو چند سالگی ازدواج کنی 8-خودم می خوام وقتی تونستم خونه بخرم ازدواج کنم چون می خوام همسرم سختی نکشه و خانمی کنه ما با این وضع باید تو سن 30 سالگی ازدواج می خوام بکنم
    8- آخرین بار از کی هدیه گرفتی؟
    9- به چه مناسبتی
    10- چی بود؟9-از دوستم اونم یه لبخند بود چون خیلی افسرده بود و خواهش کردم و اونم قبول کرد
    اينجوري فكر كنم منظورم رو رسوندم

البته من دقيقا دست گذاشتم رو سوال و جوابي كه شماره هاش جابه جا شده

TAHA آواتار ها
    • 9,180
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    PNU-CLUB
    شغل , تخصص
    PNU-CLUB
    رشته تحصیلی
    PNU-CLUB
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    1

Icon10

نقل قول نوشته اصلی توسط pentoriko نمایش پست ها
    سلام

من دو تا پيشنهاد داشتم.

1.ايجاد تاپيك بازتاب صندلي داغ كه مثلا راجب شخصي كه روي صندلي داغ هستش و نظراتش توي صندلي داغ بقيه كاربرا بيان و نظر بدن و تبادل نظر كنن اين خيلي جالبه همه با هم تبادل نظر ميكنن و همه به نوعي در صندلي داغ درگير ميشن البته منظورم از درگير شدن مجادله و مشاجره نيستا

طرز متداول اين فروم

3- از تنهایی می ترسم، از تنها زندگی کردن و تنها مردن وحشت دارم اما تقریبا همیشه تنها هستم چون کسی رو ندارم یعنی داشتم قبلا اما الان دارم
    5- مثل جواب 4 دقیقا همین کارو می کنم خاصیت تنها بودن اینه که دل نازک و زود رنج میشی و راهی برا سبک کردن خودت جز گریه نداری
    به قول دوستم ساناز مهم نیست قیافه قشنگ داشته باشی مهم اینه که اخلاقای قشنگ قشنگ داشته باشی
    8-خودم می خوام وقتی تونستم خونه بخرم ازدواج کنم چون می خوام همسرم سختی نکشه و خانمی کنه ما با این وضع باید تو سن 30 سالگی ازدواج می خوام بکنم

پيشنهاد من

با سلام
    پينشهاد خيلي خوبي مطرح كردي دوست عزيز كه هر دو رو ميشه به افرادي كه روي صندلي داغ ميشنند گوش زد كرد كه در پاسخگويي سوالات اندكي مرتب تر باشند.
    ممنون دوست عزيز كه به اين بخش توجه كرديد

فرناز آواتار ها
    • 1,985

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته تالار زبان و ادبيات انگلیسی
    محل تحصیل
    پرند
    شغل , تخصص
    مدرس زبان انگلیسی
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط pentoriko نمایش پست ها
    سلام

من دو تا پيشنهاد داشتم.

طرز متداول اين فروم

پيشنهاد من

سلام
    خيلي موافقم
    آرزوهایت را روی کاغذ بنویس و یکی یکی از خدا بخواه خدا فراموش نمی کند اما تو یادت می رود آنچه که امروز داری آرزوی دیروز تو بوده است!!!

برچسب برای این موضوع