بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: سوال : انتخاب واحد درس تخصصی در ترم تابستان 92

tam2145 آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    پیام نور خوراسگان
    راه های ارتباطی

Icon57 سوال : انتخاب واحد درس تخصصی در ترم تابستان 92

سلام به همه دوستان
    واقعا موندم چیکار کنم . دیدم اینجا بچه های زیادی از پیام نور هستند ، گفتم فرجی بشه .

من دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در گرایش نرم افزار ، ترم 2 هستم . ما یه درس تخصصی به نام ساختمان های گسسته داریم که نوع درس اصلی هست و پیش نیاز دروس ترم بعد که توی برنامه نه ترمه طرح تجمیع آمده !!
    من میانترم این درس را دادم ولی متاسفانه نتوانستم به امتحان پایان ترم برسم . یعنی نتونستم سر امتحان حاظرشم !!
    حالا برنامه ریزی ام ریخته بهم . می خواستم بدونم آیا میشه این درس را در ترم تابستان 92 بردارم و دوباره برنامه ریزی ام را به حالت برنامه نه ترمه طرح تجمیع برگردانم ؟؟
    یا میشه این درسی که امتحان ندادم رو با دروس ترم بعد(ترم 3) که پیش نیاز آنها همین درس ساختمان های گسسته هست بردارم ؟؟

لطفــــــــــــــــــــــ ــا کمک کنیــــــــــــــــــــــ ــــــــــد !!
    اگر سوالم را در مکان اشتباهی پرسیدم ، لطفا تایپک رو حذف نکنید بلکه جابجا کنید !! چون به جواب این سوالم خیلی نیاز دارم ...

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط tam2145 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    واقعا موندم چیکار کنم . دیدم اینجا بچه های زیادی از پیام نور هستند ، گفتم فرجی بشه .

من دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در گرایش نرم افزار ، ترم 2 هستم . ما یه درس تخصصی به نام ساختمان های گسسته داریم که نوع درس اصلی هست و پیش نیاز دروس ترم بعد که توی برنامه نه ترمه طرح تجمیع آمده !!
    من میانترم این درس را دادم ولی متاسفانه نتوانستم به امتحان پایان ترم برسم . یعنی نتونستم سر امتحان حاظرشم !!
    حالا برنامه ریزی ام ریخته بهم . می خواستم بدونم آیا میشه این درس را در ترم تابستان 92 بردارم و دوباره برنامه ریزی ام را به حالت برنامه نه ترمه طرح تجمیع برگردانم ؟؟
    یا میشه این درسی که امتحان ندادم رو با دروس ترم بعد(ترم 3) که پیش نیاز آنها همین درس ساختمان های گسسته هست بردارم ؟؟

لطفــــــــــــــــــــــ ــا کمک کنیــــــــــــــــــــــ ــــــــــد !!
    اگر سوالم را در مکان اشتباهی پرسیدم ، لطفا تایپک رو حذف نکنید بلکه جابجا کنید !! چون به جواب این سوالم خیلی نیاز دارم ...
    با سلام
    دوست گرامی معمولا در چند سال اخیر در ترم تابستان تابستان پیام درس های 3-4 ترم اخر هر رشته ارایه و قابل اخذ می باشد در ترم تابستام و چون درس ساختمان گسسته از درسهای ترم 2 یا 3 باشد به احتمال کم این درس ارایهن می شود در ترم تابستان تا شما اخذ کنید ، البته نا گفته نماند سیستم پیام نور هیچ چیزش قطعی نیست و شاید این درس اراده بشود در ترم تابستان ولی روال و قانون پیام نور در چند سال اخیر در ترن تابستان ارایه شدن دروس 4-5 ترم اخر برای هر رشته می باشد

در مورد همنیاز کردن هم باید درس را که پیش نیاز هست یک ترم برداشته باشید و ان درس را بیوقتید تا بتونید درس پس نیاز را بردارید(مثل این که ساختمان گسسته را برسید سرجله و بیافتید تا بتونید درس پس نیازش را در ترم بعد اخذ کنید به همرا اخذ مجددا درس پیش نیازش که همون ساختمان گسسته هیت ) و البته بازم بستگی دارد که ایا دو درسی میشه همین هم نیاز کرد یا نه که این گونه درس های خاص را باید از اوزش و مسئول رشته ی دانشگاه هتون جویا شوید

موفق باشید

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

roya8 آواتار ها
    • 5

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    پیام نور مشهد
    شغل , تخصص
    نرم افزار
    رشته تحصیلی
    نرم افزار
    راه های ارتباطی

آره میتونی ترم دیگه هم نیاز کنی

best-vida آواتار ها
    • 485

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    پیام نور تبریز
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مهندسی آب و خاک
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    4

سلام خسته نباشید
    میخواستم بپرسم دروسی که تو ترم تابستان ارائه میدن مگه دروس ترم 6 به بعد نبود؟ و ذکر شده بود که باید عمومی باشه؟! الان تو لیست ارائه دروس من دروس ترم 2 هم هست اگه اونا رو بردارم که اشکال نداره ؟و اگه بردارم و به حد نصاب نرسه حذف میشن؟ اون وقت دیگه ترم تابستان من هم حذف میشه؟
    اگه ممکنه زود جواب بدید ممنون

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    555

نقل قول نوشته اصلی توسط best-vida نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    میخواستم بپرسم دروسی که تو ترم تابستان ارائه میدن مگه دروس ترم 6 به بعد نبود؟ و ذکر شده بود که باید عمومی باشه؟! الان تو لیست ارائه دروس من دروس ترم 2 هم هست اگه اونا رو بردارم که اشکال نداره ؟و اگه بردارم و به حد نصاب نرسه حذف میشن؟ اون وقت دیگه ترم تابستان من هم حذف میشه؟
    اگه ممکنه زود جواب بدید ممنون
    سلام
    نه هیچ مشکلی نداره هر درسی که براتون ارائه شده و پیش نیازش رو پاس کردید مشکلی برای اخذ نداره
    زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

best-vida آواتار ها
    • 485

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    پیام نور تبریز
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مهندسی آب و خاک