من نمیدونم این چه کاریه که همیشه میگن باید ازصفر شروع کنیم ​​ من خودم یه بار از ۷۶ شروع کردم اتفاقا خیلی هم خوب جواب داد! *** تنها رقاصانی که هیچ وقت به جهنم نمیروند بندری ها هستند چون در عین رقصیدن میگن توبه توبه ! *** اگه تو تاکسی و اینا چار پنج تا اسمس دادین دستتون خسته شد بدید بغل دستیتون ادامه شو براتون بنویسه. اون بیشتر در جریانه! *** دانش اگر در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به دنبال ثریا خواهند رفت! *** شوهر کسی است که آشغالارو می ذاره دم در و چنان قیافه ای می گیره انگار همه خونه رو تمیز کرده! *** اینقدر که ما لگد به بخت خودمون زدیم بروسلی به حریفاش نزد *** یکی از سخت ترین کارا اینه که.. به مامان بابات معنی جمله ی حسش نیست رو بفهمونی *** ﻳﺎﺭﻭﻧﻪﺩﺭﺱ ﺧﻮﻧﺪﻩ ، ﻧﻪ ﺷﻐﻠﻲ ﺩﺍﺭﻩ ، ﻧﻪ ﻣﺎﺷﻴﻨﻲ..ﺧﻼﺻﻪ ﻫﻴﭽﻲ ﻧﺪﺍﺭﻩ ، ﺍﺯﺵ ﻣﻴﭙﺮﺳﻲﺍﺯﺩﻭﺍﺝﻛﺮﺩﻱ؟ ﺑﺎ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻴﮕﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﺩﻡ ﺑﻪ ﺗﻠﻪ ﻧﺪﺍﺩﻡ! ﻻﻣﺼﺐ ﺗﻮ ﺧﻮﺩﺕ ﺗﻠﻪ ﺍﻱ!! *** آدمایی که زیاد میخوابن تنبل نیستن انگیزه ای واسه بیدار بودن ندارن وگرنه شما بگو فردا ساعت ۵ صبح بریم شمال، کیه پانشه ! *** موندم این گوشی هفصد تومنیه رو نخرم یا اون نهصد تومنیه رو ! *** یکی از دلایلی که من نرفتم المپیک اینه که خونوادم حوصله مهمون و دوربین صداوسیما تو خونمون رو نداشتن *** شناگر ایران بین هشت نفر شیشم شده !! بعد مربی شنای ایران میگه فراتر از حد انتظار ما ظاهر شده !! لامصب انتظار داشته یارو غرق شه ؟!! *** تعداد مدالهایی که چین میاره, خیلی به تعداد ورزشکاراش تو المپیک ربط نداره, شما فک کن یه میلیارد و نیم آدم برات دعا کنن؛ دفعه اولتم باشه بازی میکنی, اقلن نقره رو میاری….. *** دعای آخر شب :خدایا به من قدرتی عطا فرما که بتونم کامپیوترو شات‌دان کرده و بکپم! *** اگه توی المپیک رشته ی دانلود استقامتی وجود داشت، الان یه طلا داشتیم قطعن! *** از مزایای دانشگاه های ایران این است که دخترا اگر بعد از ۴ سال هیچی نشدن حداقل یک آرایشگر خوب میشن ! *** خسیسه به زنش میگه امروز جون یه نفر رو نجات دادم زنش میگه مگه چیکار کردی ؟ میگه به ١ فقیر ده هزار تومان دادم دیدم داره از خوشحالی میمیره ازش گرفتم !