بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: آدمخواران در لیورپول/سوارس بازوی ایوانوویچ را گاز گرفت+فیلم

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    555

filish آدمخواران در لیورپول/سوارس بازوی ایوانوویچ را گاز گرفت+فیلم

لویس سوارس در بازی حساس تیمهای چلسی و لیورپول ناجی تیمش بود.

گل دقیقه 96 او سبب شد تا لیورپول با کسب تک امتیاز این بازی مزد حملات فراوانش در نیمه دوم را بگیرد و در نهایت بازی با تساوی 2-2 خاتمه پیدا کند .
    اما حرکتی که سوارس در دقیقه 73 بازی انجام داد احتمالا با جریمه سنگینی روبرو می شود ومی تواند حتی به اخراج او از باشگاه منجر شود. او در حین درگیری با ایوانوویچ مدافع صرب چلسی دست این بازیکن را گاز گرفت که البته از چشم داور پنهان ماند . او ساعاتی بعد در سایت اجتماعی توییتر بابت این کار از ایوانوویچ عذرخواهی کرد.سوارس چند سال قبل گردن یکی از بازیکنان تیم آیندهوون را هم گاز گرفته بود که به محرومیت 7 جلسه ای منجر شد.

منبع:khabaronline.ir
    زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    555

لوئیس سوارس،فوروارد اروگوئه ای باشگاه لیورپول بعد از اتمام بازی تیمش مقابل چلسی،از برانیسلاو ایوانوویچ، بازیکن تیم حریف به خاطر گاز گرفتن او عذرخواهی کرده است

بازی دو تیم در ورزشگاه آنفیلد با تساوی 2-2 به پایان رسید و سوارس در این عذرخواهی اعلام کرد که این رفتاری غیرقابل توجیه بوده است.

در جریان نیمه دوم این مسابقه ، دوربین های تلویزیونی تصاویری را منتشر کردند که طی آن سوارس بازوی ایوانوویچ را گاز می گرفت و بعد از آن اتفاق و در دقایق آتی بود که سوارس بازی را به تساوی کشاند.

بعد از اتمام این بازی سوارس با انتشار بیانیه ای گفت:«من واقعا به خاطر رفتار غیرقابل توجیه ام در جریان بازی مان مقابل چلسی متاسفم. من یک نامه عذرخواهی نوشتم و تلاش کردم تا با برانیسلاو ایوانوویچ تماس گرفته و شخصا با او صحبت کنم. به علاوه از سرمربی تیمم، هم تیمی هایی که در زمین بودند و همه اعضای لیورپول به خاطر ناامید کردن آنها عذرخواهی می کنم.»

برندان راجرز، سرمربی لیورپول هم درصحبت هایی اعلام کرد که رفتار زشت سوارس را تقبیح کرده و گفت:«بعد از تماشای صحنه آهسته این لحظات ،با لوئیس صحبت کردم. رفتار او غیر قابل قبول است و من او را از این بابت مطلع ساختم.»

یان آیر، یکی از اعضای کادر مدیریتی لیورپول هم ناامیدی اش را از این اتفاق ابراز و اعلام کرد که سران این باشگاه هرگونه جریمه از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس برای سوارس را می پذیرند:«لوئیس به خاطر رفتار روز شنبه اش عذرخواهی کرده ولی این عذرخواهی راه به جایی نمی برد. رفتار او اصلا در خور هیچ بازیکنی که پیراهن لیورپول را برتن می کند نیست و لوئیس مطلع است که خودش و تمام افراد مرتبط با باشگاه را سرافکنده کرده. ما این موضوع را به صورت داخلی بررسی خواهیم کرد و در انتظار حکم اتحادیه فوتبال انگلیس می مانیم.»

سوارس دراین بازی در اتفاق های دیگری هم نقش داشت؛ مثلا خطای هند او در نیمه دوم باعث شد تا داور یک پنالتی به نفع چلسی اعلام کرده و ادن آزارد آن را مبدل به گل ساخته بود.

منبع:kgoal.com
    زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

برچسب برای این موضوع