بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: کمک در انصراف و یا ادامه تحصیل در پیام نور

bs_lowyer آواتار ها
    • 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    هشتگرد
    شغل , تخصص
    کارمند بیمه ، علوم ورزشی(پرورش اندام)
    رشته تحصیلی
    حقوق
    راه های ارتباطی

Icon5 کمک در انصراف و یا ادامه تحصیل در پیام نور

سلام دوستان من ورودی 87 هستم و به خاطر مشکلات زیادی 6 ترم سر جلسات امتحانی نرفتم یا یکی دوتا امتحان رو تو هر ترم رفتم به یاری خدا مشکلاتم حل شدند و الان میخوام درس بخونم تا به حال 22 واحد پاس کردم من میتونم درسم رو ادامه بدم ؟یا اینکه برای فارغ التحصیل شدن مدت زمان مشخصی هست مثلاً در6سال باید مدرک کارشناسی رو بگیریم؟
    سوال دوم اینکه اگر بخوام از دانشگاه انصراف بدم و دوباره فراگیر شرکت کنم میتونم و مشکل خاصی وجود نداره؟و اگه شرکت کردم و قبول شدم این 22واحدی رو که گذروندم حساب میکنن یا اینکه باید از اول بخونم لطفاً کمکم کنید که تکلیفم معلوم بشه ممنون از دوستان خوب

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط bs_lowyer نمایش پست ها
    سلام دوستان من ورودی 87 هستم و به خاطر مشکلات زیادی 6 ترم سر جلسات امتحانی نرفتم یا یکی دوتا امتحان رو تو هر ترم رفتم به یاری خدا مشکلاتم حل شدند و الان میخوام درس بخونم تا به حال 22 واحد پاس کردم من میتونم درسم رو ادامه بدم ؟یا اینکه برای فارغ التحصیل شدن مدت زمان مشخصی هست مثلاً در6سال باید مدرک کارشناسی رو بگیریم؟
    سوال دوم اینکه اگر بخوام از دانشگاه انصراف بدم و دوباره فراگیر شرکت کنم میتونم و مشکل خاصی وجود نداره؟و اگه شرکت کردم و قبول شدم این 22واحدی رو که گذروندم حساب میکنن یا اینکه باید از اول بخونم لطفاً کمکم کنید که تکلیفم معلوم بشه ممنون از دوستان خوب
    با سلام
    شما دوست گرامی می تونید ادامه تحصیل بدید ولی باید بکلیه دهی شهریه تون که شامل هزینه شهریه ثابت هر 6 ترم و هزینه های متغییر هر ترم دئر صورت اخذ درسی را پرداخت کنید که به نظره من عاقلانه نیست و هزینه هنگفتی می شود... اگر از معافیت تحصیلی برای ادامه تحصیل استفاده می کنید حداکثر 6 سال مهلت دارید تا درستون را تمام کنید ولاغیر که مشکلی از نظره تعداد سال تحصیلی ندارید...

بله می توانید کلا انصراف بدید و مجددا در ازمون فراگیر شرکت کنید که البته با توجه به سهولت ازمونش براحتی قبول می شوید و این که 22 واحد مانده از قبل هم به احتمال زیاد طبیق نمی زنند و کلا انها هیچ می شود البته بستگی دارد شما چقر در این زمینه پیگیر باشید و درخواست تطبیق ارایه کنید به دانشگاه ولی زیاد امید نداشته باشید به این 22 واحد چون با انصراف ممکن هست دیگر کلا هیچ شود... ولی چون دانشگاه پیام نور دانشگاه بسیار متغییری هست هنوزم جای امیدی هست و باید بصورت حضوری در این زمینه اقدام کنید

موفق باشید
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

bs_lowyer آواتار ها
    • 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    هشتگرد
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    حقوق
    راه های ارتباطی

برنای عزیز مرسی از جوابت من هر ترم شهریه رو پرداخت کردم یعنی هر ترم واحد برداشتم به امید اینکه بتونم درس بخونم اما مشکلاتم اجازه ندادن الان که مشکلاتم تموم شده و میدونم که میتونم درس بخونم میگم نکنه ادامه بدم یکسال دیگه دانشگاه بگه مدت تحصیلت زیادتر از حد مجاز طول کشیده و امکان ادامه تحصیل نداری.تویه دوراهی گیر کردم که ادامه22واحد رو بخونم یا اینکه قید این واحدهای پاس شده رو بزنم و از اول شروع کنم ممنون میشم راهنماییم کنی و نظر خودت رو هم برام بنویسی مرسی

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

برنای عزیز مرسی از جوابت من هر ترم شهریه رو پرداخت کردم یعنی هر ترم واحد برداشتم به امید اینکه بتونم درس بخونم اما مشکلاتم اجازه ندادن الان که مشکلاتم تموم شده و میدونم که میتونم درس بخونم میگم نکنه ادامه بدم یکسال دیگه دانشگاه بگه مدت تحصیلت زیادتر از حد مجاز طول کشیده و امکان ادامه تحصیل نداری.تویه دوراهی گیر کردم که ادامه22واحد رو بخونم یا اینکه قید این واحدهای پاس شده رو بزنم و از اول شروع کنم ممنون میشم راهنماییم کنی و نظر خودت رو هم برام بنویسی مرسی
    خواهش
    دوست گرامی خدمتون عرض کردم 1-اگر مشکل سربازی ندارید و2- نمی خواهید از معافیت تحصیلی برای سربازی استفاده کنید و 3-همچنین شهریه های ترم ها را پرداخت کردید پس مشکلی نیست و می تونید ادامه تحصیل بدهید بدون هیچ مشکلی
    اما نظره من با توجه به اطلاعات ناقص ارایه شده شما در مورد خودتون(هر چی اطلاعاتون بیشتر باشه ما بهتر می تونیم کمکتون کنیم ولی متاسفانه.............)
    اما اگر واقعا رشته که توی این 6 سال , 22 واحدشو پاس کردید, دوست دارید و بهش علاقمند هستید پس ادامه بدید همین روال را پیش بگیرید و ادامه دهید و مشکل پیش نمیاد به شرطی که3 شرط بالا را رعایت کرده باشه .
    ولی اما اگر از رشته تون خوشتون نمیاد و می خواهید تغییر رشته بدید در رشته جدیدتری ادامه تحصیل بدید , پس بهتر هست که انصراف بدید و مجددا از اول با همون رشته ی مدنظرتون شروع کنید.البته با توجه به عرایض شما به احتمال زیاد کلیه دروس عمومی همین از اون 22 واحد از همین رشته تون پاس کردید را در هر رشته ی که مجداد شروع کنید تطبیق و مورد قبول می کنند

موفق باشید
    روزگار خوش

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

bs_lowyer آواتار ها
    • 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    هشتگرد
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    حقوق
    راه های ارتباطی

نه مشکل سربازی ندارم راستش رو بخوای 22واحدی رو که پاس کردم توی دوران خدمت بودم کلاً من تو خدمت قبول شدم و 22 واحد پاس کردم از وقتی خدمتم تموم شد این مشکلات برام پیش اومد و نتونستم درس بخونمو فقط پول الکی دادم.رشته من حقوق و خیلی هم دوستش دارم واسه همین هر ترم پول دادمو واحد انتخاب کردم اکثر22واحد هم درسهای تخصصیمه پس یعنی من با خیال راحت ادامه همین 22واحد رو بخونم و نگران نباشم دیگه درسته؟خیلی وقته عضو باشگاهم راستش زیاد اعتقادی بهش نداشتم حالا که دیدم واقعاً جوابگوی اعضا هستین و احتمالاً هم میتونم ادامه تحصیل بدم مطمئن باش فعالیت خواهم داشت روی تانیا رو کم میکنم.پس میتونم ادامه بدم دیگه برناجان؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی
    پست های وبلاگ
    29

نه مشکل سربازی ندارم راستش رو بخوای 22واحدی رو که پاس کردم توی دوران خدمت بودم کلاً من تو خدمت قبول شدم و 22 واحد پاس کردم از وقتی خدمتم تموم شد این مشکلات برام پیش اومد و نتونستم درس بخونمو فقط پول الکی دادم.رشته من حقوق و خیلی هم دوستش دارم واسه همین هر ترم پول دادمو واحد انتخاب کردم اکثر22واحد هم درسهای تخصصیمه پس یعنی من با خیال راحت ادامه همین 22واحد رو بخونم و نگران نباشم دیگه درسته؟خیلی وقته عضو باشگاهم راستش زیاد اعتقادی بهش نداشتم حالا که دیدم واقعاً جوابگوی اعضا هستین و احتمالاً هم میتونم ادامه تحصیل بدم مطمئن باش فعالیت خواهم داشت روی تانیا رو کم میکنم.پس میتونم ادامه بدم دیگه برناجان؟
    با سلام
    بله دوست گرامی شما با این اطلاعاتی که عرض کردید و گفتید از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنید و نیاز ندارید پس به احتمال زیاد مشکلی برای ادامه تحصیل نخواهید داشت البته برای این احتمال میگم که توی دانشگاه پیام نور متاسفانه هیچ چیز قطعی نیست. بنابراین شما هم برای مطمئن شدن بیشتر حتما این مورد ادامه تحصیلتون را به محض باز شدن بخش اموزش دانشگاه محل تحصیلتون جویا شوید تا دیگر کاملا مطمئن تر شوید.
    در مورد باشگاه هم اصلا هدف باشگاه از ابتدعا تاسیس اش هم همین بود و به عنوان بزرگترین و جامع ترین و بزرگترین جامعه مجاز پیام نور همیشه سعی در کمک و اطلاع رسانی به هم نوعان خودمان بخصوص پیام نوری هستیم و در این زمینه هم خوشحال می شویم از حضور و فعالیت بیشتر سایر دوستانی هم چون شما بهره ببریم.

منتظره حضور گرم و فعالیت مفیدتون خواهیم بود
    موفق باشید
    روزگار خوش

به ادرس زیر مراجعه کنید

برچسب برای این موضوع