بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

خروجی آر اس اس

reza tatafi

سلام به همه دوستان

دادن امتیاز به پست
کی میتونه دراین زمونه بگه من مسلمونم؟
مسلمون بودن و ابراز کردنش وتن دادن به خط مشی هاش باعث سرخوردگی و ارزش کم گذاشتن به حرفها میشه.
من نصیحت نمیخوام .فقط هرکی که اینو میخونه باخودش روراست باشه.یادمون باشه برای انسان بودن خلق شدیم . وقتی ببینیم آدما باخودشون روراست نیستن ، ماهم بهشون اعتماد نمیکنیم. با این وجود به کجا داریم میریم. ماباخودمون روراست نیستیم.ممنون ازتوجهت

نظرات

1. ایده آواتار ها
    اگر به کشورهای دیگر سری بزنید ان وقت مسلمانهای واقعی بیشتری را پیدا می کنی که در نهایت بی نیازی و یا در اوج نیاز مالی دچار سرخوردگی نشده اند و با خو دشان همیشه روراستند.همیشه مشت نشانه خروار نیست .البته در ایران عزیزمان قطعا افراد روراست زیادی وجود دارند فقط قابل شناسایی نیستند.رضای عزیز من با اطمینان به شما می گویم که مسلمانم .انسانیت ربطی به مذهب ندارد .همسایه کناری من هندو است همسایه دیگرم مسیحی است تقریبا اغلب مذاهب دنیا در اطرافم زندگی می کنند ولی همگی انسانهای شریف و تحصیل کرده ای هستند که میتوان به انها اعتماد کرد .رضای عزیز اگر شرایط محیطی در جهت خواسته هایت نبست وبا اطرافیانت ترا نمی فهمند حق داری عصبانی شوی .می توانی محیطت را تغییر بدهی ولی افکار دیگران به راحتی تغییر نمیکند .می توانی مسلمان باقی بمانی و به اوج موفقیت هم برسی فقط از میان میلیونها راه کافی است به صدها راه بپردازی . قلبت را به خدا بسپار تا به ارامش برسی
  2. Borna66 آواتار ها
    به نظره من ادمي بايد خودش باشد نه كسي ديگر.
    فقط مي تونه از تجربيات آ كارها پند بگيرد نه اينكه مقلد محض باشه
  3. tania آواتار ها
    سلام
    همه می گن روراستی خوبه ولی من که ازش هیچ خوبی ندیدم چون هروقت روراست بودم وباصداقت حرفم رو زدم از اون علیه خودم استفاده کردند. بیشترین ضربه های زندگیم رو همین روراستی بهم زد ولی بازهم بهم می گن روراست باش درحالیکه هروقت راست گفتم بهم گفتن دروغ می گی وباور نمی کنن ولی هرکس به اونها دروغ می گه به راحتی باورمیکنن وقبولش دارند گاهی فکر می کنم توی یک دنیای وارونه زندگی می کنم .نمی دونم شایدمن خیلی احمقم که همیشه روراستم؟!
  4. reza tatafi آواتار ها
    روراستی جای خودشو میخواد. گاهی وقتا ازمون انتظار میره که جای روراست بودن کمی ملاحظه کار باشیم. این بینهایت خوبه که شما سعی دارید روراست باشید.خودم ازین ملاحظه کردنا خسته شدم اما اگه بخوام کم بیارم فایده ای نمیتونه برام داشته باشه.وقتی من این متنو نوشتم بعد پشیمون شدم که چرا راحت حرف زدم که نصیحت بشم.
    پیشنهاد میدم یه مدتی ملاحظه کردنو امتحان کنید.