بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

خروجی آر اس اس

reza tatafi

چرادانشجوییم ؟

امتیازات : 2 رأی , میانگین 3.00
وقتی که فقط برای دانشجو بودن دادن یک شهریه مهمه چرا دانشجوییم . ما فقط منابع تامین بودجه برای دانشگاه هستیم.الان دیگه پاس کردن واحدها برای دانشجوها مهم نیست باید به دانشجوهای الن گفت گیرندگان مدرک دانشگاهی ونه « دانش » جو
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته ها
دسته بندی نشده

نظرات

1. sunyboy آواتار ها
    خب دوست عزیز در تمام دنیا این سیستم هست!! ولی یکم با هم فرق دارن!! از دست من و شما هم کاری بر نمیاد!! پس باید سعی کنیمدر امد کمتری را با پاس کردن دروس انتخابی به دانشگاه بدیم!! در ضمن هر کس عقیده خاصی دارد بری شخص بنده مدرک مهم نیست!! برای من در کنار مدرک مهارت خاص رشته خودم هست!! که به امید خدا و تلاش خودم در رشته خودم مهارت خوبی دارم!!

با احترام مدیریت باشگاه
  2. Aerith آواتار ها
    بهمون بگن ((دانش)) خر بهتره!!!! آخه فرت و فرت میریم کتاب و جزوه میخریم!!!!!
  3. sadaf2009 آواتار ها
    من با نظر مدیریت باشگاه موافقم البته شما هم یه جورایی راست میگین ولی مهم اینه که ما خودمون چه استفاده ای از محیط دانشگاه بکنیم متوجه منظورم که شدین
  4. sheez آواتار ها
    من هم با نظر مدیر باشگاه موافقم هم صدف خانم هم همه به نظر من همه یه جورایی حق دارن
  5. yousefr آواتار ها
    دانشجو یعنی جوینده ی دانش. داخل دانشگاه راه رو باید به ما نشون بدهند و پیمودن را با خودمونه.
  6. فرناز88 آواتار ها
    دوست عزیز هزاران راه و فکر غلط تو اجتماع وجود داره شما حرص نخور مهم اینه که اعتقاد و باور شما از درس خوندن چیه ؟
    از نظر من دانشگاه حکم یک راه و مسیر رو داره که مارو به هدفمون میرسونه و ما این مسیر شاید سخت رو فقط و فقط برای رسیدن به هدفمون طی می کنیم حالا پایان این راه چه بهمون جایزه ( مدرک ) بدن وچه ندن.
  7. فرناز88 آواتار ها
    دوست عزیز هزاران راه و فکر غلط تو اجتماع وجود داره شما حرص نخور مهم اینه که اعتقاد و باور شما از درس خوندن چیه ؟
    از نظر من دانشگاه حکم یک راه و مسیر رو داره که مارو به هدفمون میرسونه و ما این مسیر شاید سخت رو فقط و فقط برای رسیدن به هدفمون طی می کنیم حالا پایان این راه چه بهمون جایزه ( مدرک ) بدن وچه ندن.
    بروزرسانی شده 01-16-2010 در 03:29 PM توسط فرناز88