بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

خروجی آر اس اس

افکــــار خوشمزه من...

ی سوال اساسی!!!

دادن امتیاز به پست
من با استفاده دخترها از زیورآلات و گوشواره مخالف نیستم. ولی دیگه چلچراغ و علم هیات عزاداری و لوستر از گوشتون آویزون میکنید آدم خندش میگیره

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته ها
دسته بندی نشده

نظرات

1. saharnaz_71 آواتار ها
    دقیقا

حالا دیروز یه دختررو دیدم یه گوشواره حلقه ای انداخته بود اندازه حلقه تور بسکتبال (نه این حد البته!)

ولی فوق العاد بزرررگ بود یه متر از صورتش جلوتر بود

بخدا نگرانش بودم که این الان گوشوارش جایی گیر کنه گوشاش پاره شه
  2. paksersht آواتار ها
    آخ گفتی حالا اگه فقط گوشواره بود هیچ میشه تحمل کرد تو بگو اون ساپورتای تنگ نمایانی که میپوشن آخ آخ انقدر دلم میخواد بگیر محکم بزنمشون
  3. saharnaz_71 آواتار ها
    قربونت پاک سرشت جان!(اسمتو یادم نی!)

تنگی ساپورت به کنار ...یمدت ساپورت کلفت بود الان نازکه نازک میپوشن نامردا
  4. Intellectual آواتار ها
    فقط یه چیزی رو بگم...این نوع گوشواره ها یه فلسفه ای پشتشون هست دقیقا مثه شلوار جین...چندین سال پیش در اونور که fashion show برگزار میشه( اینایی که لباس میپوشن میان راه میرن...مد لباس)، یه کمپانی لباس واسه گوشواره های mode ها یه تصمیم جدیدی گرفت... جالب بدونید که حتما دیدین وقتی یارو model وسط سالن قدم میزنه بسیار ضرب پای سنگینی داره و قدم های خیلی محکمی ور میداره تا حالت لباسش حفظ بشه...خیلی جالب چند بار گوشواره های طلایی که تو گوششون بود وسط قدم زدن از تو گوششون افتاده بود . خوب model designer ها یا طراح های لباس اومدن فکر کردن و به این نتیجه رسیدن بیان گوشواره های بزرگی طراحی کنن که وقتی مدلشون با اون ضرب راه میرن این گوشواره ها قشنگ به چشم بیاین و تو دوربین ها م قسنگ دیده بشن( از دور کاملا حس بشن و یه نوع هارمونی به وجود بیارن) و خوب چون طلام با اون مقدار گرم گرون در میومد این نوع گوشواره ها رو طراحی کردن