بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

خروجی آر اس اس

ارسال های جدید وبلاگها

تمامی رشته های الهیات و معارف اسلامي

1. معرفی وبلاگ دوستداران رشته فقه و مبانی حقوق

سلام دوستان من یه وبلاگ با عنوان دوستداران رشته فقه و مبانی حقوق ساختم.
    موضوعات وبلاگم شامل:
    منابع آزمون وکالت و قضاوت و اسناد رسمی
    منابع ارشد رشته های فقه و حقوق
    رتبه های برتر آزمون ارشد
    مسائل حقوقی و فقهی
    و .....

حتما سر بزنید و کامنت بزارید!!

:72::72::72::72::72::72::72::72::72:
  2. داستانی درمورد وجود خدا

مردی برای اصلاح سر و صورتش به آرایشگاه رفت. در حال کار، گفتگوی جالبی بین آنها در گرفت. آنها به موضوع «خدا» رسیدند؛
    آرایشگر گفت: “من باور نمی‌کنم خدا وجود داشته باشد.”
    مشتری پرسید: “چرا؟”
    آرایشگر گفت: “کافی است به خیابان بروی تا ببینی چرا خدا وجود ندارد. اگر خدا وجود داشت آیا این همه مریض می‌شدند؟ بچه‌های بی‌سرپرست پیدا می‌شدند؟ ...
  3. درخواست نمونه سوالات براي كاربران ويژه از بانك جامع نمونه سوالات باشگاه در حال بازسازي

[باعرض سلام 2روزه از بس دنبال نمونه سوال گشتم دیگه کلافه شدم

لطفه به دادم برسید.نمونه سوالات رشته الهیات ترم اخر درس بلاغت قران کریم2 علوم قرانی3 شناخت نهج البلاغه1 تفسیرترتیبی قران کریم2 شناخت ادعیه اهل بیت.قرائت ودرک متون تفسیری.کلیات علم رجال.شنبه امتحان دارم توروخداکاری کنید

4. حفظ کل قرآن

[QUOTE=حزب الله;170814]با سلام واحترام انشاالله در نظر است از مهر ماه سال 90کلاسهای حفظ قران با همکاری دانشگاه ودانشجویان برگزار گردد لذا از علاقمندان کلیه رشته ها ثبت نام می شود تاریخ ثبت نام از 22اردیهشت 90 تا اول ماه مبارک رمضان .توضیحات بیشتر در آینده درج خواهد شد التماس دعا 
  5. مکالمات روزمره

داستان از اینجا شروع می شه که میرم اداره سوال بپرسم ولی این بداخلاقا به یه سوال بیشتر جواب نمی دن یعنی سریع خسته میشن وقتی میخوای سوال دوم رو بپرسی میگن برو میخوایم به کار مردم برسیم آخه مگه من مردم نیستم.میرم دانشگاه،انواع کلاسها،انواع آدمهای کامپیوتربلدمیپرسم کی هک بلده میگن ...
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین