بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

نظرات وبلاگ

1. یه دوست آواتار ها
    واقعا زیبا بود
  2. یه دوست آواتار ها
    منم موافقم واقعا زیبا بود
  3. یه دوست آواتار ها
    منم موافقم واقعا زیبا ود
  4. اعظم1366 آواتار ها
    زیبا بود
  5. Borna66 آواتار ها
    جالب و قشنگ بود
  6. اعظم1366 آواتار ها
    رامای عزیز درسته که دل باید پاک باشه ولی مگه بهترین میوه هم
    بدو ن پوست دوام میاره وسالم می مونه؟
    در کنار داشتن دل پاک ظاهر پاک هم باید داشت
  7. tania آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط راما
    این طور حرفهارو فقط توی یک مملکت جهان سومی می تونی بشنویم و بخونیم
    واقعاً پوشیدن چادر ملاک هیچی نیست چه بسیار دخترایی که با پوشیدن چادر هاشون بیشتر باعث جلب توجه و نگاه نامحرمان می شند و از روی آگاهی سر نمی کنند و حتی عفت کلام نیز ندارند و فقط ادعا دارند به نظر من حجاب و حیا باید توی قلب آدما باشه نه اینکه فقط در ظاهر و با پوشیدن یک چادر....
    حتی توی محیط دانشگاه ، بیرون و محیط های اجتماعی می بینیم بعضی از این به اصطلاح مومنین راهی رو طی کردند که ما بسیار از قافله آنها عقب مانده ایم و کلاً اسلام رو زیر سوال می برند چه برسه به حجاب و چادر که اگر واقعاً این گونه پوشش رو نداشته باشند برای جامعه هم خیلی بهتره و دیگران هم بدنام نمی کردند که تفکیک کردنشون سخت بشه
    البته ناگفته نماند که این مسله کلیت ندارد و بسیاری از دختران ما نیز با پوشش خوب (که چادر هم شامل اون می شه) در جامعه هستند مثلاً یک نمونه هم خود شما که مطمئنن جز آن دسته هستید که حجاب در ظاهر و باطن شماست ....
    موفق باشید
    نمی دانم شما مال کدام جهان هستید ولی من یک ایرانی و مسلمانم و به هردوی آن هم کلی افتخار می کنم .آن جهان اولی ها را هم که آرزویش را دارید با مغزشان پیشرفت کرده اند نه با هیکلشان!پس حجاب مانع اندیشیدن نیست.می شود چادر به سرگرفت و فکر کرد.
    اگر چادر هیچی نیست پس مانتوهای چسبان و بدن نما چیست؟ آنکه هیچی تراست.
    می گویید دختران با چادر پوشیدن باعث جلب نگاه نامحرم می شود(این را هرچه فکر کردم سردرنیاوردم که به چه شکل!!!) ممنون می شوم توضیح دهید. ولی مانتوهای مزخرف امروزی که بیشتر باعث جلب توجه اراذل و اوباش می شوداینطور نیست؟
    می گویی دختران چادری عفت کلام ندارند.مؤدب بودن یا نبودن یک شخص ارتباط مستقیمی با فرهنگ خانواده ای دارد که شخص درآن رشد کرده وتربیت شده. پس دلیل نمی شود تا شخص چادر سرکرد بددهن و تا چادر را ازسرش برداشت مودب شود.
    من در محیط مدرسه، محیط دانشگاه یا حتی اداره هم هرگز و هرگز یک خانم چادری که عفت کلام نداشته باشد ندیدم. حتی یک نفر!!! البته وجود اشخاص بی ادب را هرگز نمی توانم انکار کنم.ولی بالعکس آنرا بسیار بسیار زیاد دیده ام.
    می گویی مؤمنین راهی را طی کرده اند که ما از قافله عقب مانده ایم!!! منظورت از قافله چیست این قافله به کجا میرود؟ اگر به ناکجا آباد فساد می رود پس آن شخص بقول خودت به اصطلاح مؤمن است و درواقع مؤمن نیست.(پس دلیلی ندارد حسرتش رابخورید)
    می گویی حیاوحجاب باید در قلب باشد نه در ظاهر!!!
    مگر چنین چیزی هم ممکن است؟ !!! شخصی هزار بی عفتی و بی حیایی درآورد وبگوید من باحیا هستم؟
    ازقدیم می گویند از کوزه همان برون تراود که دراوست.
    وقتی شخصی نجیب و عفیف باشد این نجابت و حیا درعمل و رفتار و پوشش شخص متجلی می شود.
    چطور می توان به شخصی که لباسهای زننده و جلف می پوشد و یا حرکاتی هرزه درمی آورد عفیف گفت؟
    زیرا رفتار و ظاهر انسانهاست که نیت درونی آنها را برملا می کند.
    درپایان هم بدنیست اضافه کنم که من شخصاً پوششی کاملاً ساده اما درعین حال شیک و مرتب دارم بدون اینکه هرگز چادر به سرکرده باشم. ولی به شدت به خانمهای چادری احترام می گذارم . هرگزکسی را با سرو وضع جلف و زننده یا سبکسر را به دوستی انتخاب نکرده و نمی کنم.

8. اعظم1366 آواتار ها
    عالی بود
    لذت بردم
  9. راما آواتار ها
    این طور حرفهارو فقط توی یک مملکت جهان سومی می تونی بشنویم و بخونیم
    واقعاً پوشیدن چادر ملاک هیچی نیست چه بسیار دخترایی که با پوشیدن چادر هاشون بیشتر باعث جلب توجه و نگاه نامحرمان می شند و از روی آگاهی سر نمی کنند و حتی عفت کلام نیز ندارند و فقط ادعا دارند به نظر من حجاب و حیا باید توی قلب آدما باشه نه اینکه فقط در ظاهر و با پوشیدن یک چادر....
    حتی توی محیط دانشگاه ، بیرون و محیط های اجتماعی می بینیم بعضی از این به اصطلاح مومنین راهی رو طی کردند که ما بسیار از قافله آنها عقب مانده ایم و کلاً اسلام رو زیر سوال می برند چه برسه به حجاب و چادر که اگر واقعاً این گونه پوشش رو نداشته باشند برای جامعه هم خیلی بهتره و دیگران هم بدنام نمی کردند که تفکیک کردنشون سخت بشه
    البته ناگفته نماند که این مسله کلیت ندارد و بسیاری از دختران ما نیز با پوشش خوب (که چادر هم شامل اون می شه) در جامعه هستند مثلاً یک نمونه هم خود شما که مطمئنن جز آن دسته هستید که حجاب در ظاهر و باطن شماست ....
    موفق باشید
  10. Borna66 آواتار ها
    جالب و خواندني بود!!
    روزگار خوش
  11. یه دوست آواتار ها
    سلام
    منم ازت ممنونم
    مطلب خیلی جالبی بود
    واقعا چه میشد اگر ما هم قطره ای از این صبر رو داشتیم!
    " آب دریا را گر نتوان کشید
    هم به قدر تشنگی باید چشید "
    روزگارت آفتابی
  12. Borna66 آواتار ها
    با سلام
    بسيار جالب بود
    واقعا اگر ما اين صبر داشتيم چي ميشد

روزگار خوش
  13. HeshaM آواتار ها
    خیلی قشنگ بود
  14. morteza.sh آواتار ها
    مهشر بود
  15. morteza.sh آواتار ها
  16. HeshaM آواتار ها
    قشنگ بود!
  17. mojgan77 آواتار ها
    دوستت دارم به چشماني كه رنگش رنگ شبهاست به آن نازي كه در چشم تو پيداست به لبخندي كه چون لبخند گلهاست به رخسارت كه چون مهتاب زيباست به گلهاي بهار و عشق و هستي به قرآني كه او را مي پرستي قسم اي نازنين تا زنده هستم تو را من دوست دارم....ميپرستم
  18. mojgan77 آواتار ها
    زيبا بود
    دوستت دارم به چشماني كه رنگش رنگ شبهاست به آن نازي كه در چشم تو پيداست به لبخندي كه چون لبخند گلهاست به رخسارت كه چون مهتاب زيباست به گلهاي بهار و عشق و هستي به قرآني كه او را مي پرستي قسم اي نازنين تا زنده هستم تو را من دوست دارم....ميپرستم
  19. mojgan77 آواتار ها
    زيبا بود
  20. mohamadasas آواتار ها
    خداحافظ ای داغ بر دل نشسته....

سلام ای غروب غریبانه ی دل

سلام ای طلوع سحرگاه رفتن

سلام ای غم لحظه های جدایی

خداحافظ ای شعر شبهای روشن

خداحافظ ای قصه ی عاشقانه

خداحافظ ای آبی روشن دل

خداحافظ ای عطر شعر شبانه

خداحافظ ای همنشین همیشه

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته

تو تنها نمی مانی ای مانده بی من