بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

خروجی آر اس اس

tania

بزرگان چه چیزها که نمی گویند!

دادن امتیاز به پست
· اگرجانبازی جوانان ایران نباشدنیروی دهها نادرهم به جایی نخواهدرسید.(نادرشاه افشار)

· برای اراضی کشورم هیچ وقت گفتگونمی کنم بلکه آن راباقدرت فرزندان کشورم به دست می آورم.(نادرشاه افشار)

· عشق براي هميشه از زيبايي مي هراسد ، با اين وجود ، زيبايي براي هميشه توسط عشق دنبال خواهد شد.( جبران خليل جبران)

· هر چه نوربيش تر ، سايه ها عميقتر! (گوته)

· اگر کسي به تمام آرزوهايش برسد خودکشي مي‌کند. (فکر مي‌کنيد دليلي براي زنده‌ ماندن داشته باشد؟) پس خوشحال باشيم که آرزوهاي برآورده نشده داريم و به اميد رسيدن به آنها زندگي مي‌کنيم.

· زيبايي ظلم کم دوامي است براي صاحبش ولي ثروتي است براي ديگران. (سقراط)
در نبرد بين انسانهاي سخت و روزهاي سخت اين انسانهاي سخت هستند که مي مانند.(شکسپير)

· من به هيچ زني برخوردنکرده ام که چيزي ازبزرگي در او نباشد ..( موريس مترلينگ)
  • اگر مي خواهي پس ازمرگ فراموش نشوي يا چيزي بنويس که قابل خواندن باشه يا کاري کن که قابل نوشتن باشه( بنيامين فرانکلين)
  • به جاي اين که سعي کنيد مرد موفقيت باشيد، سعي کنيد مرد ارزشها باشيد.... ( آلبرت انيشتين)
  • شماتنهازمانی موانع رامی بینیدکه چشم ازهدف برداشته اید.(جوزف کاسمن)
  • به یادداشته باش که امروزطلوع دیگری ندارد.(دانته)
  • شایدمن بهترمی دانم که چرا بشرتنهاحیوانی است که می خندد.تنهاانسان است که به شدت رنج می برد ومجبوراست خنده را بیافریند.(نیچه)
  • برای کشتن یک پرنده یک قیچی کافی است .لازم نیست آنرا درقلبش فروکنی یاگلویش را باآن بشکافی.پرهایش را بزن خاطره پریدن بااوکاری می کند که خودش را به اعماق دره ها پرت می کند.
  • چنان باش که به هرکس بتوانی بگویی«مثل من رفتارکن».(کانت)
  • خالق بزرگ خلاقیت به مااعطاکرده است .پیشکش مانیزبه اوبه کاربردن آن خلاقیت است.(جولیا کامرون)
  • مغروربودن به دانش خود، بدترین نوع جهالت است.(جرجی تایلر)
  • من درطول زندگیم خیلی سعی کردم که یک فیلسوف باشم امانمی دانم چراپیوسته خوشحالی وامیدواری رابه آن ترجیح دادم.(الیور ادواردز)
  • شمامی توانیدیک انسان را وارد دانشگاه کنید ولی نمی توانید اورا واداربه تفکرکنید.(دومینیک دان)
  • افراد لاغراندام زیباهستندوافرادچاق، قابل احترام.(جکی گلیسون)
  • اپرا جایی است که وقتی یک بابایی ازپشت چاقومیخوردجای مردن می زند زیر آواز.(اد گارنر)
  • تحصیلات یعنی توانایی گوش دادن به هرچیزی جزحرف حساب.(رابرت فراست)
  • یک متخصص آدمی است که ازباقی رشته هاچیزی سرش نمی شود.(مارتین فیستر)
  • هرانسانی خواستنی است اما هیچ انسانی خیلی خواستنی نیست.(رالف والدو امرسون)
  • آنچه مااسمش راپیشرفت میگذاریم درحقیقت تعویض یک دردسربا دردسردیگراست.(هاولوک الیس)
  • برای یک مردهیچ چیزکشنده ترازاین نیست که برای شکستهای زندگیش مقصری جزخودش پیدا نکند.(جرج الیوت)
  • بزرگی یک خطا بامیزان دارایی خطاکارنسبت عکس دارد.(جرج الیوت)
  • من به آینده زیادنمی اندیشم چون خواهی نخواهی خودش به زودی می آید.(آلبرت انیشتن )
  • خداراشکر،که درعصری زندگی می کنیم که مردم تنها روی صحنه نمایش برای عشق می میرند.(پیتر دراکر)
  • هیچ متن تاریخی راجزبیوگرافیها را نخوان ،آنهاحداقل تئوری بافی برای تاریخ نکرده اند.(بنجامین دیزرائیلی)
  • بیچاره مکزیک،اینهمه ازخدادوراست واینقدر به ایالات متحده آمریکانزدیک(پورفیریو دیاز)
  • اکثرما تنهازمانی فکرمی کنیم که بامشکلی روبرومی شویم.(جان دیویی)
  • اتیکت،یعنی ازآنچه واقعاً لازم است محترمانه تررفتارکنی.(ویل کاپی)
  • تمام عمرطول کشیدتابفهمم که لازم نیست همه چیزرا بفهمم.(رنه کاتی)
  • اگرچیزی نگویید کسی ازشمانمی خواهدکه آنراتکرارکنید.(کالوین کولیچ)
  • تا چهل سالگي که مغزم خوب کار مي‌کرد به رياضيات و پژوهش پرداختم. از چهل تا شصت سالگي که ذهنم ضعيف شده‌بودبه فلسفه روي آوردم و در اواخر که به‌کلي کله‌ام کار نمي‌کرد به سياست! (برتراندراسل)
  • يک گله گرگ با رهبري يک گوسفند از يک گله گوسفند با رهبري يک گرگ شکست خورد.
  • روزي يک فيلسوف يوناني در ميدان شهر فرياد مي‌زند که من دروغگو هستم! مردم کلي به او مي‌خندند. اما اگر دقت کنيد مي‌بينيد که اين حرف او هم يکي از دروغ‌هايش است!
  • خدا هست هميشه هست در واقع خداوند به معني بودن است و بودن به معني خدا . (اوشو)
  • بعضي‌ها براي دوستانشان مثل چتري در روز باراني هستند. منتهي چتري که گير کرده و هيچوقت باز نمي‌شود.
  • ريشه گلي است که به شهرت پشت کرده است.(خليل جبران)

• تاسف ، ابرسياهي است که آسمان ذهن آدمي را تيره مي سازد در حالي که تاثير جرائم را محو نمي کند .( جبران خليل جبران)
  • موفقيت ، يک درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن .( توماس اديسون )
· شکوه دنيوي همچون دايره‌اي است بر سطح آب که لحظه به لحظه به بزرگي آن افزوده مي‌شود و سپس در نهايت بزرگي هيچمي‌‌شود.(ويليام شکسپير)
· عشق مانند ساعت شني ميماند قلب را پرمي کند، مغز را خالي.

· عشق عينک سبزي است که باآن انسان کاه را يونجه مي‌بيند.... ( مارک تواين)

· تعلل درد زمان است. ( از ادوارديانگ اميل فاگو)
· کسی که حفظ جان را مقدم برآزادی بداند، لیاقت آزادی را ندارد.(بنجامین فرانکلین)
· وقتی همه با من هم عقیده می شوند، تازه احساس می کنم اشتباه کرده ام.(اسکار وایلد)

بروزرسانی شده 01-15-2010 در 06:54 PM توسط tania

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته ها
دسته بندی نشده

نظرات

1. Borna66 آواتار ها
    بسيار جالب بود