PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی هواپیما آتاری ( River Raid )و 2 بازی دیگر برای نوکیا سری 60 نگارش سوم

Dr.Mobile
03-30-2009, 02:41 PM
بازی هواپیما آتاری ( River Raid )و 2 بازی دیگر برای نوکیا سری 60 نگارش سوم
سلام دوستان

یادش بخیر اون دوران

اون زمانها که داشتن آتاری آرزوی هر بچه ای بود و بازی کردن هواپیمای اون آرزوی شیرین و فراموش نشدنی

یاد اون زمان بخیر که آتاری رو کرایه میکردیم برای 24 ساعت و پشت سر هم 20 ساعت تمام در جمعه ها ، کارمون شده بود بازی هواپیمای آتاری با دوستان و کل انداختن با اونها سر رکوردهائی که نه در جائی ثبت میشد و نه بابت اون چیزی بهت میرسید ..حتی یه آدامس خروس نشان اون زمان !!!http://www.pnu-club.com/imported/mising.jpg

تنها مزیت این رکوردها در اون زمان این بود که وقتی پاتو میذاشتی تو مدرسه ، همه دوستان با یه چشم دیگه نگاهت میکردند و وقتی از راه رو ها و حیاط خاک گرفته مدرسه رد میشدی ، میتونستی سایه سنگین نگاه ها و پچ و پچ های هم مدرسه ای هاتو حس کنی و بشنوی که با هم دیگه زمزمه میکردند که " یعنی این همونه ؟ همونه که میگند رکورد بازی هواپیما رو داره تو مدرسه مون ؟ همونی که میگند تا حالا رو دستش بازیگری بلند نشده ؟ همونیه که تا 20 ساعت بدون خستگی هواپیما بازی میکنه ؟ "

آره دوستان ...

این داستان زندگی من نبوده و نیست و شاید قصه زندگی یکی از شما دوستان عزیز باشه ....البته اگه دروغ نگنم..همیشه آرزو داشتم همین نگاه های سنگین و پچ و پچ های هواپیمای آتاری رو پشت سرم حس کنم و بشنوم ...اما چه بسیار افرادی بودند که رکورد هاشن خیلی جلوتر از من بود ...

ولی هنوزم که هنوزه ..نمیتونم اون حس و هیجان و عشقی که به این بازی داشتم رو فراموش کنم و الان و در این دوران با پیشرفت روز افزون بازی ها ..هنوز نتونستم لذت اون بازی های دوران کودکی ، هواپیمای آتاری رو تجربه کنم

نوستالژی آتاری

همراه با بازی هواپیما یا همون River Raid دو تا بازی فوق العاده دیگه وجود داره در این مجموعه ، یکی HERO و دیگری Pitfall

فقط اینو بگم که در منوی اصلی بازی با حرکت دادن جوی استیک موبایلتون میتونید ، یکی از این 3 بازی رو انتخاب و از وجود اون لذت ببرید

بازی تحت جاوا بوده و برای گوشی های با صفحه نمایش با رزولوشن 240x320 هستش

امیدوارم از این مجموعه لذت ببرید و یاد اون ایامی بیوفتید که با کوچکترین چیزی ، یه دنیا شادی میکردیم و متاسفانه الان با دنیا امکانات و تکنولوژی ( بعلت وفور نعمت در این زمینه ) ..یه ذره نمیتونیم شاد باشیم

دانولد بازي ها (http://rapidshare.com/files/215265093/Anthology.zip.html)

duji
02-23-2010, 04:39 PM
با سلام و خسته نباشید
افایل دانلودی مشکل دارد اگه ممکنه این بازیها رو که برای سری s60 سری 3 رو دومرتبه آپلود کنین
با تشکر

phaz
10-12-2011, 11:43 AM
فايلي براي دانلود نيست