PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره انتخاب يكي از دو درس

nazilas2010
01-26-2010, 12:20 PM
سلام
من معذرت ميخوام اينقدر مزاحم بچه هاي سايت ميشم اما اينم ميدونم شايد سوال من سوال خيليا باشه
من رفتم واحدهاي 9 ترمي رو از سايت پيام نور مركز تهران گرفتم يه جاش ديدم توي ترم 2 پيشنهاديش نوشته ( تنظيم خانواده * تربيت بدني1 ) زيرش نوشته بود : ( *داشنجو ميبايست به انتخاب خود و با توجه به امكانات مركز اموزشي يكي از اين دو درس رو انتخاب نمايد )
خوب حالا من ترم 2 تنظيم رو پاس كردم يعني ديگه لازم نيست تربيت بدني رو بردارم؟ اگه نه پس تربيت بدني 2 كه پيش نيازش 1 هست چي؟

سوال 2: دروس عموميشم دانلود كردم توي عكسش در قسمت 2 زده بود : ( 2 - انقلاب اسلام : اشنايي با قانون اساسي - انقلاب اسلامي - انديشه سياسي امام ) بعد جلوش نوشته بود : گذراندن تنها يك درس براي دانشجو الزاميست) اين يعني چي؟
بازم بابت سوالاي زيادم معذرت خواهي ميكنم اما خب خداييش ذهنمو مشغول كرده با تشكر از همه عزيزان

مژگان
01-26-2010, 12:54 PM
سلام
من معذرت ميخوام اينقدر مزاحم بچه هاي سايت ميشم اما اينم ميدونم شايد سوال من سوال خيليا باشه
من رفتم واحدهاي 9 ترمي رو از سايت پيام نور مركز تهران گرفتم يه جاش ديدم توي ترم 2 پيشنهاديش نوشته ( تنظيم خانواده * تربيت بدني1 ) زيرش نوشته بود : ( *داشنجو ميبايست به انتخاب خود و با توجه به امكانات مركز اموزشي يكي از اين دو درس رو انتخاب نمايد )
خوب حالا من ترم 2 تنظيم رو پاس كردم يعني ديگه لازم نيست تربيت بدني رو بردارم؟ اگه نه پس تربيت بدني 2 كه پيش نيازش 1 هست چي؟

منظور از این سوال اینه که در حال حاضر دانشگاه شما کدوم رشته رو اراده میده .چون شما هم باید تربیت بدنی رو بگذرونید هم تنظیم خانواده....ولی بستگی داره که دانشگاه تو اون ترم کدوم از این درسا رو اراده میده. دانشگاه ما هر دو درس رو اراده داده بود.

سوال 2: دروس عموميشم دانلود كردم توي عكسش در قسمت 2 زده بود : ( 2 - انقلاب اسلام : اشنايي با قانون اساسي - انقلاب اسلامي - انديشه سياسي امام ) بعد جلوش نوشته بود : گذراندن تنها يك درس براي دانشجو الزاميست) اين يعني چي؟
بازم بابت سوالاي زيادم معذرت خواهي ميكنم اما خب خداييش ذهنمو مشغول كرده با تشكر از همه عزيزان

این سوال هم یعنی این که از بین دروسی که دسته بندی کردی شما فقط مجاز به گذروندن یکی از درسها بنا به سلیقه خودتون هستید مثلا من دوست داشتم قانون اساسی رو بردارم دیگه ملزم به گذروندن دو درس دیگه نیستم .امیدوارم جوابت رو گرفته باشی .اینم لینک همین نوشته است .کنارش قشنگ توضیح داده که از بین این تقسیم بندی های دروس عمومی شما می تونید کدوم درسا ها رو بنا به سلیقه اتون بردارید .فقط اندیشه اسلامی یک ودو رو حتما باید هر دوشون رو بگذرونید

NIMA.N
01-26-2010, 12:57 PM
خوب سوالهای خوبی پرسیدید که به درد دوستان دیگر هم خواهد خورد.

در مورد سوال اولتون خیر منظور آنها این بوده که در آن ترم یکی از آنها را انتخاب واحد کنید و برای ترم بعد درس دیگر را. یعنی آن دو درس را حتما" باید پاس کنید( شما به اون توجه نکنید که نوشته باید یکی از دو درس رو انتخاب کنید شما میتونید توی همون ترم 2 تا درس رو بگذرونید ومیتونید هیچکدوم رو هم انتخاب نکنید و بزارید برای ترم های بعدتون)

در مورد سوال دومتون در این مورد فقط شما یکی از این 2 درس را در کل انتخاب می کنید و وقتی یکی از آنها را پاس کردین احتیاجحی به پاس کردن اون یکی دیگه نیست.

nazilas2010
01-29-2010, 02:03 PM
بچه ها كدوم اين 3 تا درس راحت تره؟
1)اشنايي با قانون اساسي
2)انقلاب اسلامي ايران
3)انديشه سياسي امام

با توجه به تعداد صفحات كمتر و مطالب ساده تر و قابل فهميده تر بودنشون كدوم ساده تره؟ با تشكر از همه عزيزان

nazilas2010
01-29-2010, 04:03 PM
راستي بچه ها ترم تابستان ميزارن دروس تخصصي رو بردارم مثلا روانشناسي رشد 2 يا علم النفس؟ ميزارن؟