PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظی با آفیس 2000

Borna66
07-17-2009, 08:27 PM
http://pnu-club.com/imported/2009/06/94.gif این تصویر تغییر اندازه یافته است.براي ديدن اندازه واقعي اينجا كليك كنيد اندازه واقعی تصویر 650x650.http://pnu-club.com/imported/2009/07/1027.jpg

شرکت مایکروسافت، بزرگ‌ترین تولیدکننده نرم‌افزار در جهان رسما اعلام کرد پشتیبانی از نرم‌افزارهای اداری آفیس 2000 را خاتمه داد. آفیس 2000 ده سال پیش به بازار عرضه شد و برای نخستین بار، خدمات آنلاین آفیس را به کاربران ارایه کرد؛
هرچند که صفحه آفیس‌آنلاین بیشتر برای پشتیبانی و دریافت منابع آفیس استفاده شد تا بهره‌برداری از خدمات آنلاین این نرم‌افزارها. اما با خبر نهایی‌شدن طراحی برنامه‌های آفیس 2010 که زمستان امسال به بازار عرضه می‌شود و نسخه‌های برپایه وب از برنامه‌های وورد، اکسل، پاورپوینت و وان‌نوت، مایکروسافت امیدوار است نه‌تنها کاربران آفیس 2000، که ویرایش‌های آفیس ایکس‌پی، 2003 و 2007 را نیز به خرید بسته نرم‌افزاری آفیس 2010 ترغیب کند.

از سوی دیگر، مایکروسافت یک هفته پس‌از انتشار تصمیم گوگل برای ارایه سیستم‌عامل گوگل‌کروم، تصمیم گرفته است پیش‌فروش سیستم‌عامل جدید خود، ویندوز7 را با قیمت پایین‌تری آغاز کند تا بتواند با جذب مشتری‌های بیشتر در بحران اقتصادی فعلی، فرصت‌های پیش‌روی گوگل‌کروم را بیش از پیش محدود کند. نسخه‌های پیش‌فروش‌شده، همگی تک‌لیسانس هستند و صرفا روی یک دستگاه رایانه نصب می‌شود؛ ضمن آن‌که مرورگر اینترنت‌اکسپلورر 8 نیز روی تمام آنها نصب است.

اما این تمام خبرهای مایکروسافت نیست. از انگلستان خبر می‌رسد نام این غول دنیای نرم‌افزار در صدر فهرست پانصد شرکتی قرار گرفته است که مردم این کشور آنها را مورد اعتماد، ممتاز و دارای بهترین کیفیت می‌دانند. پس از مایکروسافت، رولکس (سازنده ساعت)، گوگل، هواپیمایی بریتیش‌ایرویز و بی‌بی‌سی قرار گرفته‌اند. در سال گذشته، گوگل حائز رتبه اول گشت و مایکروسافت، دوم شد.

pnugirl
07-17-2009, 11:36 PM
جالب اینجاست که من خودم به شخصه هنوز از آفیس 2003 استفاده می کنم. یعنی 10سال عقبم
می گن حسن آفیس 2010 در سرعت بالا و محیط زیباشه. من نسخه آزمایشیش رو به صورت دانلود رایگان توی اینترنت دیده بودم اما از بودن نسخه اصلی مطمئن نیستم