بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: خداحافظی با آفیس 2000

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

Icon19 خداحافظی با آفیس 2000

این تصویر تغییر اندازه یافته است.براي ديدن اندازه واقعي اينجا كليك كنيد اندازه واقعی تصویر 650x650.

شرکت مایکروسافت، بزرگ‌ترین تولیدکننده نرم‌افزار در جهان رسما اعلام کرد پشتیبانی از نرم‌افزارهای اداری آفیس 2000 را خاتمه داد. آفیس 2000 ده سال پیش به بازار عرضه شد و برای نخستین بار، خدمات آنلاین آفیس را به کاربران ارایه کرد؛
    هرچند که صفحه آفیس‌آنلاین بیشتر برای پشتیبانی و دریافت منابع آفیس استفاده شد تا بهره‌برداری از خدمات آنلاین این نرم‌افزارها. اما با خبر نهایی‌شدن طراحی برنامه‌های آفیس 2010 که زمستان امسال به بازار عرضه می‌شود و نسخه‌های برپایه وب از برنامه‌های وورد، اکسل، پاورپوینت و وان‌نوت، مایکروسافت امیدوار است نه‌تنها کاربران آفیس 2000، که ویرایش‌های آفیس ایکس‌پی، 2003 و 2007 را نیز به خرید بسته نرم‌افزاری آفیس 2010 ترغیب کند.

از سوی دیگر، مایکروسافت یک هفته پس‌از انتشار تصمیم گوگل برای ارایه سیستم‌عامل گوگل‌کروم، تصمیم گرفته است پیش‌فروش سیستم‌عامل جدید خود، ویندوز7 را با قیمت پایین‌تری آغاز کند تا بتواند با جذب مشتری‌های بیشتر در بحران اقتصادی فعلی، فرصت‌های پیش‌روی گوگل‌کروم را بیش از پیش محدود کند. نسخه‌های پیش‌فروش‌شده، همگی تک‌لیسانس هستند و صرفا روی یک دستگاه رایانه نصب می‌شود؛ ضمن آن‌که مرورگر اینترنت‌اکسپلورر 8 نیز روی تمام آنها نصب است.

اما این تمام خبرهای مایکروسافت نیست. از انگلستان خبر می‌رسد نام این غول دنیای نرم‌افزار در صدر فهرست پانصد شرکتی قرار گرفته است که مردم این کشور آنها را مورد اعتماد، ممتاز و دارای بهترین کیفیت می‌دانند. پس از مایکروسافت، رولکس (سازنده ساعت)، گوگل، هواپیمایی بریتیش‌ایرویز و بی‌بی‌سی قرار گرفته‌اند. در سال گذشته، گوگل حائز رتبه اول گشت و مایکروسافت، دوم شد.

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

pnugirl
    • n/a

جالب اینجاست که من خودم به شخصه هنوز از آفیس 2003 استفاده می کنم. یعنی 10سال عقبم
    می گن حسن آفیس 2010 در سرعت بالا و محیط زیباشه. من نسخه آزمایشیش رو به صورت دانلود رایگان توی اینترنت دیده بودم اما از بودن نسخه اصلی مطمئن نیستم

برچسب برای این موضوع