کاترینا یانگ که توسط بچه هایش احاطه شده است، تصویری از یک مادر قانع را به نمایش گذاشته است.
اما زمانی که کاترینا این ده فرزند را نداشت هرگز لذت بچه داشتن را نمی دانست.
او و شوهرش رابرت دو سال طولانی و خسته کننده را بدون بچه دار شدن گذراندند. سپس پزشکان تشخیص دادند کاترینا دچار سندروم تخمدان پلی کیستیک است که می تواند موجب نازایی شود و به او هشدار دادند که ممکن است هرگز بچه دار نشود. اما این اتفاق ۱۷ سال پیش رخ داد.
او از آن زمان تاکنون ثابت کرد که پزشکان اشتباه کرده اند و در حال حاضر این زن و شوهر ۱۰ فرزند دارند! ظاهرا آنها با استفاده از نوعی ماده مخدر تخمدان ها را تحریک کرده و در اولین حاملگی اش نیکو را به دنیا آورد.
بچه های آنها به ترتیب از بزرگ به کوچک: نیکو ۱۷ ساله، جیانی ۱۴ ساله، آلانیس ۱۲ ساله، یانیس ۱۱ ساله، الکترا ۹ ساله، آلکسی ۸ ساله، بنیسیو ۷ ساله، کالیکا ۵ ساله، آتنا ۲ ساله و ناکیتا که در سپتامبر گذشته به دنیا آمد.
خانم یانگ که اکنون ۳۶ سال دارد، ۲۰ سال پیش با شوهر خود ازدواج کرد. شوهرش ۱۸ سال از او بزرگتر است و اکنون ۵۴ ساله است.
آنها در یک خانه ۴ خوابه در اسکاربرو زندگی می کنند و برای بیرون رفتن از یک مینی بوس ۱۵ نفره استفاده می کنند.
خانم یانگ گفت: بچه دار شدن یکی از رویاهای من بود و رابرت هم بسیار به بچه ها علاقه داشت و پس از نیکو او بچه های بیشتری می خواست. من همیشه یک خانواده ۵ نفره دوست داشتم ولی شوهرم می خواهد یک تیم فوتبال تشکیل دهد! هنگامی که ما به عنوان یک خانواده بیرون می رویم، مردم ناباورانه به ما خیره می شوند. من عاشق خانواده ی بزرگمان هستم و ثابت کردم که پزشکان اشتباه می کنند.