بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: کمک: ترم آخر --> معدل کل

• 6

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

پیش فرض کمک: ترم آخر --> معدل کل

سلام من این ترم ، ترم آخر هستم و 23 تا واحد دیگه دارم ، معدل کلم الان 11/59 هست ، چه شکلی میتونم حساب کنم که ، نمرات این ترم ، به چه صورت باشه ،که معدل کل ، حداقل 12 بشه چون همانطور که میدونید زیر 12 فارغ التحصیل نمیشی و سوال دیگم اینه که اگه این ترم ( که ترم اخرم هست) نتونم معدلمو 12 کنم بعدش باید 2باره درسهایی که توش ضعیف بودم رو بردارم تا بتونم معدلمو بالا بکشم؟ لطفاً یه راهنمایی کنید گیج شدم

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط onemohsen نمایش پست ها
    سلام من این ترم ، ترم آخر هستم و 23 تا واحد دیگه دارم ، معدل کلم الان 11/59 هست ، چه شکلی میتونم حساب کنم که ، نمرات این ترم ، به چه صورت باشه ،که معدل کل ، حداقل 12 بشه چون همانطور که میدونید زیر 12 فارغ التحصیل نمیشی و سوال دیگم اینه که اگه این ترم ( که ترم اخرم هست) نتونم معدلمو 12 کنم بعدش باید 2باره درسهایی که توش ضعیف بودم رو بردارم تا بتونم معدلمو بالا بکشم؟ لطفاً یه راهنمایی کنید گیج شدم

با سلام
    دوست گرامی
    اینکه زیر معدل 12 فارغ التحصیل نمیشید نمی دونم از کجا اوردید من همچین قانونی توی پیام نور ندیدم!!!!!!! لطفا منبع اش ذکر کنید

برای رفع مشکل هم اگر هر درسی که ترم اخر گرفته اید را هم بالای 14 بگیرید معدل کل تون به بالای 12 می رسد.

ضمنا درسی را که هر نمره ای قبول شدید دیگر نمی توانید مجددا اخذ کنید و پاس کنید چون تاثیری ندارد.

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

• 6

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط Borna66 نمایش پست ها
    با سلامدوست گرامیاینکه زیر معدل 12 فارغ التحصیل نمیشید نمی دونم از کجا اوردید من همچین قانونی توی پیام نور ندیدم!!!!!!! لطفا منبع اش ذکر کنیدبرای رفع مشکل هم اگر هر درسی که ترم اخر گرفته اید را هم بالای 14 بگیرید معدل کل تون به بالای 12 می رسد.ضمنا درسی را که هر نمره ای قبول شدید دیگر نمی توانید مجددا اخذ کنید و پاس کنید چون تاثیری ندارد.روزگار خوش
    ممنون از پاسختون منظورم از اینکه فارغ التحصیل نمیشیم این بود که مدرک کارشناسی نمیدن و معادل میدن درسنه؟یعنی با توجه به گفته شما اگه احیاناً نمره درسام بالاتر از 14 نشه این ترم، هیچ کاره دیگه ای نمیتونم برای گرفتن لیسانس بکنم؟؟

• 6

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

Uuuup

• 6

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

کسی کمک نمیکنه؟؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

ممنون از پاسختون منظورم از اینکه فارغ التحصیل نمیشیم این بود که مدرک کارشناسی نمیدن و معادل میدن درسنه؟یعنی با توجه به گفته شما اگه احیاناً نمره درسام بالاتر از 14 نشه این ترم، هیچ کاره دیگه ای نمیتونم برای گرفتن لیسانس بکنم؟؟
    بله قطعا همین طور هست و بهتر سعی خودتون را بکنید تا بهونه دست مسئولین ندید هرچی بیشتر نمره بگیرید عالی ترم هست
    موفق باشید

Uuuup
    کسی کمک نمیکنه؟؟
    شرمنده من متوجه نشدم وگرنه زود جواب می دادم

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

• 6

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

ممنون از لطف شما

• 108

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

با سلام
    حرف شما کاملا درسته بله اگر معدل شما زیر 12 بشه مدرکتون معادل میشه اما قبلا این قانون که چند تا درس رو دوباره میگیرند و سعی میکنید که با نمرات خوب پاسش کنند تا معدلشان به 12 برسد وجود داشت اما نمیدونم آیا الان این قانون لغو شده یا نه ؟ حتما در این مورد با کارشناستان مشورت کنید.
    بد نیست درس حفظ جزء 30 قران هم برای تاثیر معدلش بگیری
    پیروز باشی

demah آواتار ها
    • 1,243

عنوان کاربری
    مدیر بخش اقتصاد, مدیریت و حسابداری و پرسش و پاسخ
    محل تحصیل
    -
    شغل , تخصص
    -
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

سلام دوست من برای جواب سوال شما این حالت ها وجود داره: 1- اگر شما دانشجوی ورودی سال 86 باشید بهتون دروس دیگری رو میدن تا پاسش کنی و معدلت بالا بره که بهش ترمیم معدل میگن. 2- اگر دانشجوی ورودی 87 به بعد هستین دروس افتاده در معدل کل شما تأثیر داده میشه اگر با این حال معدل شما به 12 نرسه دو حالت وجود داره: 1-1- دروس مردودی برای شما در کارنامه کد 3( عدم تاثیر در معدل کل و واحد گذرانده ) میخوره اگه باز با این حال معدل شما به 12 نرسه حالت 2 پیش میاد. 1-2- بهتون دروس دیگری میدن که باید پاس کنین( دروس ترمیمی ) موفق و مؤید باشید.

برچسب برای این موضوع