بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: بچه ها آیا این اواخر پیامکی با این متن به دست شما هم رسیده؟؟؟

alamatesoall آواتار ها
    • 7,384

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    راه های ارتباطی

توجه بچه ها آیا این اواخر پیامکی با این متن به دست شما هم رسیده؟؟؟

سلام به تمامی شما دوستان خوبم

دوستان از دو-سه روز پیش همچین پیامی دست من رسیده با این متن: «8 ختم قرآن هدیه به امام رضا به نیت برآورده شدن حاجات. سهم شما سوره مومنون آیه ی 56 است. به شماره آیه یک عدد اضافه کن و به 8 نفر بفرست.یادت باشه سهمت فقط یک آیه ست اگر نخواستی ادامه بدی به شماره تماس 09377496788 اطلاع بده. قطع کننده ی این ختم نباش چون با خواندن یک آیه در ثواب ختم 8 دور قرآن شریک میشی.»

خب حالا مشکل کجاست؟؟؟

من بعد از دریافت این پیام(با توجه به اینکه تا قبل از این پیامهای مشابه به این اس ام اس رو در حین دریافت بلافاصله حذف میکردم و هیچ اعتنایی بهشون نداشتم) تصمیم گرفتم که با شماره تماس داده شده تماس بگیرم تا از نیت کار این فرد به اصطلاح خیر مطلع بشم و بعد از اطمینان اقدام به ارسال این اس ام اس کنم اما هر دفه زنگ زدم تلفن این شخص خاموش بوده در هر فرصتی هم زنگ میزدم از صبح تا شب و خود سحر ولی بازم تلفن شخص خاموش بوده و هیچ کس پاسخگو نبود

پس مطمئن شدم که این شخص با نیت معنوی و اجر اون اقدام به ارسال این اس ام اس نکرده بلکه نیت فقط یک چیز بوده و اونم نفع رسوندن به شرکت مخابرات و بخصوص ایرانسل بوده

خب حالا چرا من اینو مطرح کردم؟؟؟
    دوستان خوبم همونطور که همه شما آگاه هستین این چیزا داره ضرر بزرگی به اعتقادات مردم و اسلام میزنه و هیچ کس از روی رضایت قلبی این اس ام اس رو واسه بقیه نمیفرسته بلکه خودش رو مجبور میبینه چون از قهر خدا میترسه

اینو اینجا عنوان کردم تا شما دوستان تحصیل کرده و آگاه بتونید این مسئله رو بین بقیه دوستان و اطرافیانتون منتشر کنید و همه رو متوجه کنید که این کارا بخاطر منفعت شخصی هستش و اگر شما این گونه اس ام اس ها رو منتشر کنید بیشتر در گناه دیگران شریک میشید و هیچ ثوابی واسه شما منظور نمیشه در واقع همینطورم هست و انتشار این پیامک ها یعنی تصمیم گرفتن از روی نادانی و اقدام به انتشار این خرافات به اقشار مختلف جامعه هستش

دست به دست هم دهیم به مهر میهن خویش کنیم آباد

donya88 آواتار ها
    • 2,753
    كنترل باشگاه

عنوان کاربری
    كنترل باشگاه
    راه های ارتباطی

از این چیزا خیلی زیاده . من به صورت میل هم دیدم اما بازشون نمی کنم. چون می دونم چی توشون هست. واقعا متاسفم.
    O` Freedom !.... I hate oppression , I hate imprisonment , I hate the chains , I hate prisons , I hate Regimes (oppressors) , I hate orders and I hate whoever and anything that imprisons you ....

s.afra آواتار ها
    • 458

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

اره اتفاقاواسه منم اومده قبلاتوجهی نداشتم ولی این یه بارو انجام دادم....بیشتربراختم قران این کارو کردم

fr.chemi3t آواتار ها
    • 5,387
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    تهران
    راه های ارتباطی

آره برامنم فرستادن ولی اینکارو نکردم ,توی ختم قران باید رضایت طرف مهم باشه من نمیتونم زوری به یکی بگم بخون بعد به چند نفر دیگه هم بفرست,درضمن این کسی که قصدش خیره خودش چرا به همه اطلاع رسانی نمیکنه؟کار اشتباهی من که هیچ وقت ادامش نمیدم
    حذر از عشق میسر بود؟آری! آندم...

که جهان را بتوان دید به چشمان عدم!!!

http://www.ayehayeentezar.com/galler...9572229400.gif

برچسب برای این موضوع